• široká nabídka
    • výhodné ceny
    • rychlost dodávky
    • skvělé zabalení

Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak precizním zabalením zboží. Těžké kovové nastavitelné klíče zabalené v bublinkové fólii, aby se neotloukly. Balík s nálepkou křehké. Ani se mi nechtělo věřit, že je v krabici opravdu železářské zboží. Děkuji za takový nadstandardní servis :-)

Rychlé jednání, dobrá komunikace.

Neseriozní obchod, dlouhá dodací doba, nikdy už žádnou objednávku v tomto obchodu neudělám, zboží stále nedorazilo.

Na výdejním místě byla změna pracovních hodin oproti údajům uvedeným na výzvě k vyzvednutí.

,,OK" doporučuji obchodovat

• Objednávku kterou jsem před 14ti dny objednával mi do dnes nebyla doručena, možná chyba přepravní služby, nevím.

• doprace zavolal 1/2 před příjezdem, že přijede v 11 hodin. Druhý den i přes předchozí domluvu znovu. Potřetí jsem již nezkoušel

Je 23. září a doposud zboží nedorazilo

• nemam vytku

• výborné

Výborný

Zboží dorazilo, ale dárek jsem nedostala.

Sada bitů již nebyla. Ochranný obal se vůbec neshoduje s fotkou. Přišel nějaký transparentní a na fotce je černý nepruhledny.

Sehnal jsem a vše OK.

Bazén měl být skladem, ale ve skutečnosti nebyl, proto byla zrušena celá objednávka.

• Nejnižší cena na internetu daného produktu co jsem našel
    • Žádná není

Objednané zboží snad ani nemají. Údajně mělo být do dvou dní na prodejně. Již ani nečekám a objednal konkurence.

• Těžko hodnotit dodací lhůtu těsně před Vánoci.

• Hezčí zboží než jinde
    • Komunikace katastrofální, stále je musím kontaktovat sama a vyzývat je ke komunikaci
    • přesto, že jsem objednala a zaplatila 8.12. dodnes 19.12. nemám zboží, pořád mi psali, že čekají na platbu a já jim poslala výpis z go-pay brány - nezabralo!!!! A po týdnu, kdy jsem je znovu upomínala o dodávku zboží jsem zaslala také výpis z mého účtu a pak se tedy rozhoupali a napsali mi, že zboží konečně pošlou
    • Zboží stále nemám, tak ho nemohu hodnotit

Pokud na dodávku zboží máte čas a nevadí vám čekání - pak nakupujte
    Pokud potřebujete brzy - NEDOPORUČUJI!!!!!!

• kompletní služby na vysoké úrovni

Velká nabídka zboží cenově přijatelná, zajištění dopravy a celkové korektní jednání pracovníků při sjednávání podmínek obchodní transakce.
    Rád se budu vracet se svou potřebou na tuto prodejní firmu. Děkuji.
    Delší dodací lhůta nebyla zaviněna prodejní firmou.