Dobrá komunikace

Za málo peněz hodně muziky.

• rychlé jednání a dodávka zboží

Skvělá komunikace.

• Již 3 zkušenost a stále bez problémů. Na email odpovídají a poradí s výběrem. Atypickou matraci i z výrobou jsem měl doma do týdne, v pondělí jsem objednal a v pátek byla doručena.

velmi efektivní, operativní zajištění a doručení dle dohody

• Sortiment
    • Doba dodání

Vše o.k

Rychle a kvalitně :), max. spokojenost

• Skvělé ceny
    • Rychlá doprava

• rychlé a afektivní řešení

Rychlé dodání.

• Bezva, rychlé vyřízení, kvalitní zboží, poctivé jednání, ráda se vrátím k nákupu.
    • Den a 1/2 jsem čekala na vámi avizovanou dodávku, spala jsem v obýváku na válendě a čekala a čekala - až druhý den v poledne přijeli. Vzhledem k tomu, že jsem měla zaplacené komfortní dodání, tak se tak nestalo. Vaším pracovníkem mi bylo sděleno, že je to pouze za výnos /Výtahem/ . Ne, že za rozdělání a úklid igelitu a hlavně odvoz. Pak jsme se za určitou domluvu dohodli. Nemám k tomu radši žádné vyjádření!! Je mi 80 let a to to jednání se mi u žádného dodavatele nestalo. Jsou ale vánoce, tak to vezmeme trošku jinak. Vše jsem odpustila . A tím končím!!!

Reakce obchodu i-matrace.cz

za přepravní firmu se omlouváme. Mají zboží doručovat do 24hod. Jak ale sama píšete, je před Vánoci a v tomto období se může stát, že přepravce nestíhá, což se stalo ve Vašem případě. Místo 21 tedy doručili 22.12.

Z naší strany ale vše proběhlo dle objednávky. Vámi objednaná služba Comfort znamená výnos zboží a uklid obalu. Odvoz staré matrace je jiná služba, kterou jste si neobjednala. V objednávce je to zřetelně vyznačeno.

S pozdravem,
    Team i-matrace.cz

• Cena,sortiment

Výborná komunikace i poradenství, zboží doručeno v termínu

• Přijatelné ceny
    • Výběr

Já musím vyzdvihnout jednu důležitou věc. A tou je komunikace s obchodem. Myslím, že jsem nikdy, ale opravdu nikdy nezažila tak bleskovou komunikaci a hlavně ochotu. Odpověď na e-mail do dvou minut je rekord. A paní/slečna na infolince byla také strašně moc příjemná. Věřte mi, že to dělá opravdu hodně.

Jediné, co bych změnila, je dopravce. Mé negativní zkušenosti s TOPTRANS se opět potvrdily.

zatím objednaný výrobek nebyl doručen

Reakce obchodu i-matrace.cz

děkujeme za hodnocení. Zboží ještě nemoho být dodáno, protože v době objednání nebylo skladem. Bude dodáno v tomto týdnu.

S pozdravem,
    Team i-matrace.cz

Rychlá komunikace, rychlé řešení reklamace, která vznikla naší chybou, telefonická pomoc ..vše perfektní..

• Vstricnost a ochota