• ochota (8)
  • výběr zboží (6)
  • nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 3 týdny

• jsem spokojená, zboží mi bylo doručeno rychle a spolehlivě
  • nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 2 týdny

Rychlost dodání, poměr kvalita a cena super.

• nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 3 týdny

Všechno ok. Když jsem napsala dotaz, jestli je tedy zboží skladem či ne, kdy ho mám očekávat, tak jsem sice žádnou odpověď nedostala, nicméně další den mi zboží vyexpedovali a v pořádku dorazilo. Takže doporučuji.

• nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 1 měsícem

• výběr zboží
    • zatím nic
  • nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 1 měsícem

• přehledný e-shop s trochu nedotaženým filtrováním velkého sortimentu
    • rychlost, přesnost
    • doprava zdarma
    • mezi dostupnými platebními metodami e-shopu není možnost platby kartou!
    • dopravce Toptrans taktéž neakceptuje platbu kartou, ale nemá žádnou hotovost na vrácení
    • prosba v poznámce, aby dopravce včas informoval o přibližné době doručení se naprosto minula účinkem, řidič nezvedal telefon, když se konečně povedlo, byl celkem neochotný až nezdvořilý a v klidu oznámil doručení max za hodinu. Hnal jsem 80 km zpět od zákazníka, že bych se málem přerazil, abych zaplatil a převzal. Řidič samozřejmě neměl zpět na vrácení a spěchal, takže si v podstatě vynutil na můj vkus moc tučné spropitné...
    • Chtěl jsem se preventivně vyhnout známým problémům s doručením, bohužel v tomto případě se to kvůli evidentnímu nezájmu nepovedlo.

Obchod OK, ale výše zmíněný dopravce vyžaduje buď pevné nervy nebo vyhrazený den pro převzetí zásilky

bezproblémový nákup, včasné dodání

• Doprava zdarma

• velký výběr
  • nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 2 měsíci

• matrace dorazily špinavé a poškozené

Reakce obchodu i-matrace.cz

děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že přepravní firma matrace poškodila. Prosím kontaktujte nás na e-mailu info@i-matrace.cz V případě poškození matrací přepravní firmou Vám budou matrace vyměněny za nové.

Matrace balíme do dvou průhledných igelitovách obalů, aby bylo možné při převzetí zboží zkontrolovat. Pokud zboží doručí přepravní firma poškozené, doporučujeme jej nepřebírat.

Za komplikace způsobené přepravní firmou se tímto omlouváme.

S pozdravem,
    Team i-matrace.cz

• nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 2 měsíci

• Rychlé dodání matrace, možnost vyzkoušení, ochota a vstříctnost při řešení v případě nevyhovující matrace. Doporučuji všem, kteří chtějí zakoupit novou matraci.

• Výborná komunikace
  • nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 2 měsíci

Rychle dodání, výborná komunikace. Doručený jiny rozměr matrace, ale ihned po reklamaci vyměněn za správný rozměr a odvoz nesprávné matrace.

• Bez problémů
  • nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 2 měsíci

Jeden den objednáno.Druhý den doručeno.

• nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 2 měsíci

• E-shop, vybráno v klidu domova, objednáno včetně dopravy, zaplaceno předem, takže pohodový nakup
    • Avízo o dopravě den předem, dopravce byl přesný, žádné dlouhé cekani
    • Zabaleno spolehlivě, bez poškozených obalu
    • Krátká doba dodani
    • Jednalo se již o třetí nákup v pořadí a vždy vše perfektně proběhlo, jak melo

Kvalitní matrace za rozumnou cenu, skvělý servis při dodani

• nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 2 měsíci

• Výborná komunikace ze strany obchodu. Zboží dorazila přesně jak bylo avizováno.
  • nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 2 měsíci

• Rychlé, spolehlivé jednání, kvalitní matrace
  • nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 3 měsíci

• parádní komunikace s obchodem, přehledný web, skvělé ceny

Reklamoval jsem matraci. Obchod mi vyšel vstříc mým požadavkům. Parádní vzájemná dohoda, ještě v žádnem obchodě jsem se nesetkal s tak solidním a krásným jednáním jako právě zde. Jednoznačně doporučuji! Naprostá spokojenost

• nakoupil v obchodě i-matrace.cz před 3 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky. Druhý den byla matrace doma.

• výhoda
    • Rychlé vyřízení objednávky,dobrá komunikace