• zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 1 týdnem

• Spokojeni s obchodem i obsluhou.
  • zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 1 týdnem

• Nerad to slovo používám v širším kontextu. Ale zde uvádím slovo pohodlí nákupu, rychlost dodávky a dosažení cíle (nákupu).

Viz výše - úspora času, realizace záměru (nákupu).

• perfektní

• Super obchod

• Vše bez problémů

Domluva,rychlost

• Rychlá doprava
    • Skvělá kvalita
  • zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 1 týdnem

Prodávající Eva je velmi informovaná, profesionálne na výši, vstřícná, usměvavá a nápomocná. Můj první batoh od Husky je úplně stejný a s velkou spokojností ho nosím už více než 14let. Prodejnu Hudy, prodávající Evu a batoh Husky můžu jen doporučit!!!!!!!

• zbozi nedodano
    • po nekolika dnech stale zadna reakce na zpravu pres kontaktni formular
    • neni mozne se dovolat na infolinku

Zbozi (spacaky a karimatky) jsem objednavala 22.7.2021, nasledne v kontaktu s asistentkou (jedina reakce ze strany firmy - pote, co neuspela platba kartou, byl zpusob platby zmenen na dobirku) jsem objednavku potvrdila. Termin dodani mel byt 26.7. Dosud (29.7.) nebylo ani doruceno zbozi, ani jsem nedostala zadnou reakci od firmy. 23.7., 26.7. a 27.7. jsem se snazila do firmy opakovane (vzdy dopoledne, v poledne i odpoledne) dovolat pres uvadene informacni cislo, ale vzdy slysim jen nahravku, ze momentalne neni linka dostupna a je treba volat ve vsedni den mezi 8:30 a 16:30 (coz jsem delala). Dale jsem se pokusila o kontakt pres online formular na webovskych strankach huskycz.cz (Kontakty -> Informace o objednavce), ani tam po nekolika dnech stale nemam zadnou odpoved. Jako dalsi moznost jsem zkusila kontakt pres hradeckou firemni prodejnu, pan byl velmi ochotny a slibil, ze zkusi stav me objednavky zjistit, ale kdyz jsem pozdeji volala znovu, jestli uz neco zjistil, rekl mi, ze ani on neni schopen se do centraly dovolat a ze se mi ozve, kdyz neco zjisti. Dosud se neozval, proto jsem dnes (29.7.) objednavku zrusila.

Reakce obchodu HUSKY CZ s.r.o.

Bohužel jsme k dokončení Vaší objednávky potřebovali součinnost z Vaší strany (více níže).
    Kolegyně Vám odpovídala 23.7.2021 v 9:06 již po prvním Vašem dotazu. Dosud nemáme od Vás žádnou reakci. Prosím, zkuste si zkontrolovat složku Spam nebo hromadné emaily. Pokud emaily nevidíte ani tam, kontaktujte správce emailové schránky.
    Nahrávka se ozývá pouze v mezičase, tj. 16:30-8:30. V databázi hovorů není v posledních třiceti dnech Vaše nizozemské ani české číslo zaznamenané. Záznamy o hovorech jsou aktivní vždy v čase provoz infolinky.
    Všechny dotazy, které jste poslala před dotazníky byly zodpovězeny, zase zcela bez reakce. Opět doporučujeme zkontrolovat složku spam nebo hromadné.
    S vedoucím prodejny jsme včera ohledně Vaší objednávky mluvili celkem třikrát. Dovolal se na infolinku zcela bez problémů.
    Bohužel nelze zaplatit objednávku převodem z účtu vedeného v bance mimo území ČR, stejně tak nemohou naši operátoři uskutečňovat mezinárodní hovory.

Tým HUSKY

Rychlost :-)

• rychlé dodání zboží
  • zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 2 týdny

• velký výběr outdooru, záruka kvality

batoh jsme si objednali a v obchodě jsem dostali i odborné rady, za které děkujeme

• zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 3 týdny

Boty jsem vracela. Obchod garantoval rychlou vymenu, ktera znamena objednat a zaplatit si nove boty, ale vracet penize za vracene zbozi se jim moc nechce. Zadna informace o prijeti vracene zbozi, nic. Uz bych si tu nic nekoupila.

Reakce obchodu HUSKY CZ s.r.o.

Peníze za vracené zbožíme zasíláme do 14 dnů od převzetí zásilky na našem skladu, a to v souladu s platnými zákony.
    Zásilka byla na náš sklad doručená 21.7.2021. Lhůta pro vrácení peněz je tedy do 4.8.2021.

• zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 2 týdny

• objednávka rychle vyřízena a zboží rychle dodáno
  • zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 2 týdny

Momentálně jsem naštvaný, jelikož zboží stále nemám a chcete po mně nějaké hodnocení. Odjíždím ráno na dovolenou na vodě a nemám nic z toho co jsem si na ni objednal!!! Tohle se mi u Husky ještě nikdy nestalo, až nyní!!! Normálně jsem byl vždy na výsost spokojen, tentokrát nikoliv a moc mne to mrzí.
    Zdraví Pavel Brázda, Olomouc

• zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 3 týdny

• vše proběhlo v pořádku a bez problému

Vše v pořádku jako vždy

• zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 2 měsíci

• zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 2 týdny

Velice příjemná obsluha, vše v naprosté pohodě.

• zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o. před 3 týdny

Objednávku mi psala prodejna a zcela popletla velikost. Ale naštěstí se ponožky hodily někomu z mé rodiny, kdo má větší nohu.

rychlost
    spolehlivost