• Perfektní komunikace i v případě reklamace, z toho by si mohli vzít ostatní příklad. Děkuji.

Zboží jsem objednal 15.4., 16.4. objednávka se zpracovává a od té doby žádná informace o stavu objednávky. Zítra budu nucen objednávku zrušit.

• Při vyskladnění me objednávky došlo k záměně jedné položky. Výměna za správné zboží ze strany obchodu byla provedena rychle a k mé plné spokojenosti.

• zboží inzerováno jako skladem u dodavatele s dodáním do 3 dnů, den po objednání telefonické info o nemožnosti doručit s nabídkou alternativního (dražšího) zboží

Několik věcí, které byly údajně "skladem", tak nebyly skladem, čekal sem dlouho na objednávku. Vůbec mi nedali vědět, po 3 dnech jsem se musel sám aktivně informovat o mojí objednávce...

• Prodavají zboží ktere nemají na skladě.

Objednal jsem cestovní tašku, kdy měl mít obchod na skladě 4 kusy. Volal jsem a stav ověroval telefonicky. Bohužel zboží neposlali, přestože mě ujišťovali že ho mají a že už posilají. Po týdnu se nakonec podřekli že zboži vůbec nemají. Čekám na vráceni oeněz. Nemají zboží a ještě valm lžou po telefonu. Obchod rozhodně nedoporučuji.

• Okamžitá odpověď na můj dotaz před objednávkou

• Velmi rychlé dodání! (objednáno ve čtvrtek kolem 13. a v pátek odpoledne dorazilo na poštu)

• Helmu jinde skladem už neměli
    • Skvělá cena přilby oproti konkurenci

Našel jsem vše potřebné. Obchod přehledný. Doručení bylo rychlé.

• Objednávka doručena na termín předem určený

• Rychlé doručeni a dobrá cena

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• V zásilce chyběla jedna položka, zboží bylo zaplaceno, obchod nedal žádnou informaci, že zboží nemá skladem, přesto částku vyfakturoval. Doručení chybějícího zboží bylo nutné opakovaně urgovat a celý proces trval téměř měsíc.

Rychlé a bezproblémové zaslání zboží, které došlo tak jak bylo objednáno. Ze zkušeností mohu jen doporučit.

• Přišlo mi, co jsem si objednal.

Výborná komunikace
    Rychlé dodání
    Příznivé ceny

• dobre ceny
    • rychle odeslani

• Rychlost cena dostupnost.

• Rychlost doručení
    • Solidní ceny