• Veľmi rýchle doručenie, rýchla odpoveď na maily ohľadom doplňujúcich informácií.

Výborný výber, lacnejšie výrobky ako na Slovensku. Rýchle vybavenie objednávky. Darček k objednávke.

výborná komunikace

• Rychlost, flexibilata, komunikace.

Vřele doporučuji, skvělá komunikace a rychlost, služba zavlhčení humidoru - také naprosto skvělá.

Veškeré služby spojené s nákupem jsou skvěle . My jsme jen zapomněli poprosit o německy překlad k použití humidoru. Kdyby to šlo poslat na e-mail. Dekujeme

• Velký výběr zboží za příznivé ceny.

• Široký výběr zboží pro všechny závislé na vůni tabáku
    • Zboží je za přijatelné ceny
    • Komunikace s obchodem
    • Odborné poradenství a péče

Je to spolehlivý obchod. Reaguje okamžitě a vstřícně. Zasílané zboží je křehké, ale je velice pečlivě zabalené. Vše bylo bez sebemenšího poškození. Komunikace s obchodem je rychlá a spolehlivá. Nabízí některé služby zdarma (v ceně zakoupeného zboží). Za mě opět SUPER.

• Znalost oboru
    • Nabídka zavlhceni zakoupeného zboží
    • Velký výběr
    • Rychlost, kvalita

Neměla jsem žádné potíže s výběrem, jako naprostý neznalec jsem v klidu našla veškeré informace na webu, v doplňkovem zboží vše potřebné. Balení super, a obdarovaný naprosto spoko

• Rychlost, super komunikace ze strany prodejce.

Budu si objednávat i nadále jsem nadmíru spokojen. Doporučuji.

• nakupovala jsem poprvé.... a byl to pěkný dárek

Vše na 1

Výborná spolupráce, doporučuji.

Nemám co vytknout, vše proběhlo korektně.

• Rychlé dodání, pečlivě zabaleno.

• široký výběr, rychlé dodání
    • divná grafika obchodu

• Široká nabídka produktů

• Skvělá komunikace.
    • Doutníky přišly trochu plesnivé.

Reakce obchodu Humidor.cz

Dobrý den a díky za pozitivní hodnocení našeho eshopu. Velmi nás mrzí nedostatek u doutníků, bohužel nejsme schopni kontrolovat každé balení. Samozřejmě i u doutníků je v případě nutnosti možnost reklamace, doutníky pošleme k posouzení dodavateli.

• Skvělá komunikace, ochota, rychlost vyřízení.

Na zásilku jsme spěchali, jelikož se jednalo o dárek. Velice ochotní pracovníci poradili s výběrem a zásilku ještě ten samý den odeslali. Vše došlo v pořádku, bezvadně zabalené, vč. návodu k použití humidoru.

• Zaslané peníze dopředu, zcela bez reakce

Reakce obchodu Humidor.cz

Dobrý den. Omlouváme se za vzniklou sitauci. Došlo bohužel k provedení pltaby na kterou jsme nebyli připraveni a na kterou jsme v přípravách našeho eshopu úplně zapomněli, platba složenkou na pobočce ČP. Nyní je i tato platba ošetřena a vzniklý problém se již nemude opakovat. Náprava byla vyřízena obratem po domluvě...

• Luxusní zbozi, rychle dodani, pečlivě zabaleno, darek k objednanemu
    • Doporučuji!!!!

Absolutní spolehlivost, kvalita