• Naprosto super kojící podprsenky
    • Rychlé doručení
    • Skvělá komunikace
    • Lze si nechat přispět/proplatit u zdravotní pojišťovny

Jsem tak ráda, že jsem narazila na tyto podprsenky. Mám doma už dvě a je to opravdu luxus. Žádné utrácení za prsní vložky, žádný pocit mokra a teď nově, jak jsou bezešvé, tak ani skoro nejdou cítit na těle prostě opravdu doporučuji všem a moc díky za tento úžasný nápad!!

Skvělá podprsenka pro období kojení.

• Dobrá komunikace
    • Zakoupeny už 2 kojící podprsenky a naprostá spokojenost
    • Vyšší pořizovací cena, ale pojišťovny přispívají

• Česká značka
    • Perfetkni produkt. Ani bych nevěřila, že budu celý den v suchu. Vlhko ani mokro od mléka ani na vteřinu. -šestinedělka

• Velmi mila konzultace po mailu, rychle dodani, krasne baleni a super produkt :)

• Skvela komunikacia a ochota obchodu
    • Vyborna kvalita tovaru
    • Rychle dodanie
    • Krasne zabalené,takze vhodne aj ako darcek
    • Chyba platba v EUR

Funguje výborne, po overení kvality som hneď kupila druhy kus. Kupovala som si aj predlžovac,keďže mam obvod 75 cm,ale nebol treba (mam velkost S,obvod 72cm).

• Rychlé doručení

• Nejpříjemnější podprsenka na světě
    • Úžasný materiál
    • Velikost padne přesně dle rozměrů na stránce
    • Lehká na ovládání
    • Necítím, že ji mám na sobě, což je velká výhoda

Podprsenka hugme je super! Veľká spokojnosť!

• Rychlé zpracování a odeslání objednávky
    • Přehledný web

Skvělý produkt a perfektní přístup a vstřícnost! Hodnotím sto hvězdičkami :)

• Kvalitní a moc pohodlná podprsenka
    • Pro mě osobně je mnohem příjemnější nemuset si cpát do podprsenky vložky
    • Nic, koupila bych znovu :)

Za mě top! Velikost sedí dle doporučených tabulek na webu. Nejlepši kojící podprsenka i pro velka prsa(F), co jsem kdy koupika. Netřeba vložek do podprsenky je za nás kojící ženy must have!! Všem kojícím ženám bych doporučila Hugme!!!

• Pri výbere správnej veľkosti mi s ochotou pomohli.

Podprsenka sadla výborne, rozmýšľam nad kúpou druhej aj keď je cena vysoká. Podprsenka je spoľahlivá, udrží všetko v suchu.

• Úžasně sedí
    • Je příjemná
    • Nulová spotřeba vložek
    • Na noc mi bohužel nestaci, ani při zvoleni Extra, byla podprsenka mokrá a trvalo dlouho než se to vstreba

• Expedice zboží i několik dní

Skvělá kojící podprsenka, ohromně pohodlná a funkční. Přes den naprosto dostačující ochrana proti úniku mléka, rozhodně se jí nebojím vzít na celý den z domu a nikdy mi neprotekla. V noci při velkém úniku mléka zvlhne a při kojení může dojít k protečení, ale osobně v tom nevidím velký problém, je to naopak známka toho, že je podprsenku načase vyprat.

• mají přesně to, co jsem hledala
    • podrobný popis produktu
    • reálné fotky
    • český výrobek

Kojící podprsenka funguje přesně tak, jak je slíbeno/popsáno. Jsem nadšená. Střih víceméně vyhovuje. S radostí jsem podpořila českou značku, výrobu a vývoj, kort takto specifického zboží, které kojící ženě opravdu zpříjemní a zpohodlní život.

• Rychle dorucenie
    • Pekne balenie
    • Kvalitny produkt

Jednání se zákazníkem bylo velice milé, paní mi ještě v ten samý den odpověděla na Instagramu a pomohla mi s výběrem správně velikosti, abych předešla vrácení a výměně zboží. Děkuji a určitě se ráda vrátím.