Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě Hudla.cz.

• Objednané zboží, uhrazené zboží a po víc jak dvou měsících jsem bez peněz a bez zboží.
    • Na email nereaguje a tel.- 732547497 je nedostupný.

Chcete rychle přijít o peníze ? Raději to projezte než se rozhodnete sponzorovat podvodníky ...

• vše

Děkuji všem, kteří zde popsali svou zkušenost s obchodem Hudla.cz.
    Na základě recenzi jsem objednávku stornoval. Na email mi přišlo potvrzení o provedení strona objednávky, tak doufám, že vše bude dobré.
    Ještě jednou děkuji.
    Miloš Hrach

• U Hudly cz. jsem koupila v roce 2014 alkohol tester. Protože však od samého počátku nešel vrátila jsem ho. Na základě toho mi byl alkohol tester vyměněn, na kterém bylo znát, že již byl používaný, poškrábaný a opět nešel. Znovu jsem ho vrátila s dopisem žádala o výměnu zboží, nebo vrácení peněz. Pouze email mi bylo sděleno, že na výměnu a vrácení nemám právní nárok. Ovšem alkohol tester mi již zpět vrácen nebyl. Takže nemám do dneška ani nefunkční přístroj ani peníze.

V žádném případě nikomu nedoporučuji tento obchod.

• Ani ťuk
    • Výrobek z číny, bruska na nehty kterou jsem obdržela byla v origo krabici, avšak nikde napsán typ brusky ani původ, krabice vypadala jako od vietnamce a sešlá! Ačkoliv výrobek dorazil chyběly k tomu nástavce, kotouče a bylo mi sděleno že cestou na poště asi vypadly :D nakonec mi dorazili po prosbě zvlášť. A nějaký daňový doklad či faktura? Ani náhodou. První a poslední nákup, tohoto pána "živit" opravdu nechci..

Pověsit za koule do průvanu..

• Nabídková cena
    • Zboží nevalné kvality, dlouhá dodací lhůta.

"Eshop" založený na objednávání z aliexpressu.com nebo něčeho podobného pro lidi, kteří tyto čínské nákupní servery neznají a domnívají se, že nakupují originály za zvýhodněnou cenu. Nic není skladem a zboží nevalné kvality Vám přijde rovnou z Číny, kde pan "obchodník" objedná poté, co si Vy objednáte u něj. Dlouhé dodací lhůty, nejasný původ, žádné záruky. Kdo chce koupit levně a je mu jedno, v jaké kvalitě a za jak dlouho mu zboží dorazí,nechť nakupuje rovnou na čínských prodejních serverech, koupí to tam aspoň za "hubičku", aniž by nechal napakovat takovéhoto českého "podnikatele".

• je to PODVODNÍK, ZMETEK a ZLODĚJ !!!!!!!
    • Telefon který mě tento čur.k poslal se po měsíci začal zasekávat, baterka nedolíhala takže se vypínal, sposta prachu za displejem a další problémy. Dnes po roce je už nepoužitelný, baterka je úplně na odpis.

opravdu nedoproručuji nákup v tomto obchodě!!!!!

U tohoto pana jsem udelala taky obchod,bohuzel zaslal 1/2 zbozi.mel se ozvat vecer a neozval,tak jsem ho kontaktovala ve 21:30.skoncilo to tak,ze pan mi polozil telefon.a veci se neresi.na pana se podava hromadne trestni oznameni.ma techto zalezitosti vic nez dost na krku.nevim,pokud nekdo chce byt okraden,tak tohoto prodejce muzu doporucit.jinak v zadnem pripade!!!!!!!

• Objednané a zaplacené zboží nedorazilo.

Na e-maily nereagují. Mohu jen potvrdit, že jsou to podvodníci, kteří okrádají lidi.

• Zásadně nedoporučuji...!
    • 1. reklamace tabletu proběhla vcelku bez potíží, firma tablet vyměnila...
    • 2. reklamace - firma nereaguje, zmizel eshop, zmizel tablet i s micro sd kartou, kterou jsem v něm zapomněla. Můj 6ti letý syn tedy nemá tablet, já peníze a ani sd kartu. Tak to přeci nemůže zůstat, ne?

Zásadně nedoporučuji...!
    1. reklamace tabletu proběhla vcelku bez potíží, firma tablet vyměnila...

• zloděj!!!!!!
    • ZLODĚJ!!!!!

Byla jsem podat trestní oznámení,a policajt,co to sepisoval,mi řekl,že to stejně nemá cenu,že oni s tím nic stejnš dělat nebudou,tak jenom napsal záznam že jsem tam byla.TAK JAK JE TOHLE MOŽNÝ,ŽE VÁM TOHLE NA KRIMINÁLCE Ř[email protected]

• Všechno špatně

Tento obchod nedoporučuji! Už nikdy bych si tam nic nekoupila! Zboží přišlo vadné, odeslala jsem jim ho k reklamaci a po 40dnech se mi vrátil balíček jako nevyzvednutý! Pořád se na něco vymlouvají a nic neřeší! Nakupujte zde, pokud chcete přijít o své peníze.

• - prodává nekvalitní zboží
    • - lže
    • - nevyřizuje reklamace
    • - nereaguje na urgence

Očividně klasický zlodějíček. Jsem rád, že jsem pokažený tel. od něj stěží vydoloval po dvou měsících neopravený (lepší než vůbec). Naprosto parádní ukázka fungujícího právního systému v téhle ušmudlané republice. A vy, co si tu stěžujete - co si tady 25 let opakovaně volíte, to máte. Tak držte hubu a nebrečte tady ;-)

Dobrý den, pan Hudec nám jako televizi Prima dnes po telefonu závazně slíbil, že nám pošle dokumenty, které dokáží, že nijak nepochybil v konkrétních případech, kdy si lidé na jeho služby stěžují. Připravujeme tedy seznam, který mu zašleme e-mailem. Pan Hudec požaduje jméno zákazníka, specifickou stížnost a případně číslo objednávky či jakékoliv jiné údaje, které by mu pomohly zakázku identifikovat. Jako strop pro reakci určil zhruba 5 pracovních dní. Pokud vás zajímá, co může k vašim stížnostem říct sám majitel obchodu hudla.cz, kontaktujte nás se všemi požadovanými údaji na [email protected]

• POZOR VŠICHNI CO JSTE BYLY PODVEDENI A CHCETE SE ZAPOJIT DO AKCE PROTI TOMUTO ŠMEJDOVY JSEM ZALOZIL FACEBOOKOVY PROFIL-HUDLA HUDEC A MAIL [email protected]
    • Jinak jsem Pospech Antonin a moje zena byla teze podvedena jsme ve spojeni s televizi tak se ozvete at chystana reportaz nabere na vaznosti.

Toto neni žert !!! ale vice pres facebook.

PODVODNÍK,PODVODNÍK,PODVODNÍK!!!!!! objednala jsem baterii do foťáku,poté co mi ji doporučili a přišla po neskutečně dlouhé době a ještě špatná!!! Balíček odeslán zpět, ale prodejce si ho nevyzvedl na poště ani po mém upozornění i když to sliboval. Nekomunikuje ani emailem ani tel. jen schrábl peníze a posílá co se mu hodí. NIKDY VÍC!!! a všem doporučuji totéž. ps: jsem pro pokud ho bude chtít dát někdo k soudu, autoři těchto negativních recenzí by se opravdu měli dát dohromady

• Vadný výrobek, odeslala jsem zpět v zákonné době 14 dnů, dnes se mi vrátil, neboť si ho nevyzvedli, peníze nevrátili. Zloději!

Nejhorší zkušenost s nákupem na internetu

• !!!!!!!! Z L O D Ě J !!!!!!!! - Ostuda národa- Nereaguje na emaili ani telefon vám nezvedne...

!!!!!!!! ZLODĚJ !!!!!!!! který si nechává posílat peníze za věci,která pak nepošle...žádám tím to všechny poškozené občany, aby se obrátili na policii ČR a podali trestní oznámení na p.LUKAŠE HUDCE PS.Pokud je to ovšem jeho pravé jméno.
    Musíme konečně zabránit zlodějinám v této republice.

• Nikdy vice,spatna komunikace a neochota-podvodnik

Prosim o pomoc jak dostat elektro Hudla za podvodne jednani...

• po objednání tel. jsme do 14dnů zaslali zpět se žádostí o výměnu nebo vrácení peněz. Komunikace na bodu mrazu a peníze nikde. Tel. nám pan poslal zas zpět, leží na poště, tel. si nevyzvednu. Prosím o kontakt, chci na pána podat trestní oznámení nebo na čoi doporučili obrátit se na soud. Niní je obchod v řešení za divné obchodování. můj email [email protected]

neobjednávat, nebo budete litovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!