Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě Hudla.cz.

• vse

Nemožnost storno objednávky.Okamžite vás kontaktují vymahači požadující zaplacení pokuty 1000kč.

• není žádné
    • Prosím hlavně nic zde nekupujte!!!!
    • Prodejce je šmejd, který si zaslouží do basy za ty své praktiky... Takovýmto lidem nepřeji nic hezkého, jen se snaží z lidí vytáhnout peníze!!!

Prostě hajzl, nic víc...

• Zprostředkovávají prodej zboží z čínských e-shopů bez upozornění
    • Nefunkční SD kartu vrácenou jako reklamaci zašantročili, po několika měsících nemám ani kartu, ani peníze
    • Slibují řešení, ale nic neřeší (Amplion.cz, přes jehož voucher bylo zboží koupeno, kromě přeposílání e-mailů taky nic nekoná)

Podvodníci, upřímně nedoporučuji! Tato zkušenost mě stála přes čtyři stovky :-(

• Vulgární recenze byla smazána.

• Nic nenakupovat, zasílá nefunkční zboží a při vrácení si vymýšlí, že zboží nebylo vráceno kompletní. Je to sprostej vyděrač a podvodník, který nemá s obchodem nic společného. Sám si píše kladné recenze

NEDOPORUČUJI!!!!!!

• posílá nefunkční veteš

Zboží je nefunkční
    odstoupení od smlouvy neakceptuje
    je to zkušený darebák
    rozhodně nedoporučuji

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• naprosto nic
    • Pozor! !!! velký podvodník,posílá poškozené zboží !!!
    • prodává kde co a hlavně šunty,
    • nic od něj nekupujte!!!

Špatné zkušenosti,NEDOPORUČUJI tady obchodovat,reklamované zboží záměrně poškozuje mechanicky a následně reklamaci zamítá...umí v tom chodit

objednala jsem si zboží v hodnotě 4490kč,zboží došlo do 3 dnů,bohužel nefunkční používaný KŠUNT,podávám trestní oznámení!

nemám záruční list, nemám fakturu, druhý den telefon HTC ONE X nefungoval ... prosím další, aby se mi ozvali a pojďme udělat nějaký společný postup proti nim, napište mi na [email protected]

• Nic, vůbec nic.
    • Objednala jsem si kryt na Nokia 6300. Nepasoval, tak jsem jej poslala zpět. Peníze za vrácené stále nepřicházely, žádala jsem emaily o vysvětlení. Nikdo na ně nereagoval. Když jsem se do "firmy" konečně dovolala a sdělila, že mi nebyly vráceny peníze a na emaily nikdo nereaguje, bylo mo sděleno, že to není pravda a jna emaily odpovídají do dalšího dne. Když jsem začala oponovat, že tomu tak není, položili telefon. Peníze mi do dnešního dne nevrátili, argumentují, že jim žádná zásilka zpět nedošla a na nic nereagují. Zatím s každým slušným a solidním internetovým obchodem jsem se domluvila a neměla problém. Hudla.cz jsou bezohlední lháři a podvodníci, NIC TAM NEKUPUJTE, pokud nechcete přijít o peníze a mít problémy.

Nesolidní podvodníci, lháři, kteří se neštítí ničeho a nezastaví se přd ničím. Hvězdička žádná.

• Vůbec nic
    • Všechno

Smluvní pokuty za neodebrané zboží - samozřejmě vše protizákonně - NIC HUDCOVI(HUDLOVI) NEPLAŤTE A PODEJTE NA NĚJ ŽALOBU.

NA AUKRU MÁ JIŽ NĚKOLIK ZABLOKOVANÝCH ÚČTU A STÁLE PODNIKÁ. ZAKÁZAT.
    PRODÁVÁ CO SE DÁ - NEFUNKČNÍ BRAKY Z ČÍNY, KOUPELNOVÉ VYBAVENÍ PROSTĚ VŠE A HLAVNĚ JSOU TO NEKVALITNÍ ŠUNTY. FAKTURY NEPOSÍLÁNÍ, REKLAMACE ŘEŠÍ AŽ KDYŽ MU TEČE TZV. DO BOT
    MIMO TO MÁ NA AUKRU DESÍTKY SPORŮ A SAMOZŘEJMĚ NÉ JEN NA AUKRU
    NENECHTE SI KÁLET NA HLAVU A JDĚTE NA POLICII, JEDNACÍ ČÍSLO

KRPT-171330-1/ČJ-2013-070721

ZASTAVME TOHOTO LUMPA

• Vše

Po mě vyžadovali smluvni pokutu i když jsem zboží převzal,ale od Nového roku Budou nove podmínky internetoveho nakupování,nově už nebude možné vymáhat smluvní pokutu,takže Hudlovy konečne zkončí bezduvodné obohacování.

• Hovno
    • Všechno

Když mu budete chtít poslat vánoční přání, tak vám dám adresu:

Dolní Černá Studnice 146, 468 21, Pěnčín

Má ženu a dítě, už je mám vytipovaný, tak ať si daj bacha na to, aby je někdo nepobodal :-*

jeho fotografie, je to ten černovlasý:

• objednala jsem kameru do auta, přišla ale nefunkční poslala jsem ji zpět, ale o vrácení peněz se majitel odmítá bavit a ještě se chová arogantně.

Podvodník !!!!!

• Dne 15. 12. 2013 jsem si u firmy hudla.cz objednávala kameru do auta. Do dnešního dne mi nepřišlo vůbec žádné zboží.
    • Na e-maily o navrácení peněz nikdo nereaguje.

Vůbec si u této firmy nic neobjednávejte.Akorát přijdete o peníze.

• nedodán český manuál
    • chybí zjednodušený daňový doklad nebo faktura

Na AUKRO jsem zakooupil telefon HTC Dezire Z. Naštěstí jsem zvolil možnost na dobírku, protože poslat peníze někomu......, to sorry, sebevrah nejsem.
    Telefon dorazil dle domluvy, byl nepoužitý a vše funkční.
    Takže v podstatě jsem spokojený. Jenže - doklad o koupi mi údajně již dvakrát posílal e-mailem s tím, že je mou povinností si ho dopředu vyžádat ( ono je to obráceně, on je povinen mi vystavit doklad i na 1Kč) a teď to nejdůležitější : spojil jsem se s podporou HTC corp. a tam mi bylo sděleno, že můj telefon je určený pro US trh a záruka na tento telefon již není . V USA mají pouze 1 rok záruku a můj telefon již záruku nemá( záruka začala běžet dnem, kdy ho někdo koupil ).
    V případě , že se mi něco s telefonem stane, v ČR je neopravitelný z důvodu rozdílných součástek.

Pan Hudla mi fakturu neposílá, píše sice , že mu mám poslat telefon zpět a peníze vrátí , ale to fakt po přečtení recenzí nikdy neudělám.
    Jsem s ním na AUKRO ve sporu - 3736636676
    Takže já asi už nikdy !!!!!

• Naprosto nic!!
    • Kupovala jsem si alkohol tester přes portál Vykupto.
    • Zboží dorazilo pouze v obálce, bez jakékoli krabičky a faktury!!
    • Přístroj vypadal jako už dlouho používaný - poškrábaný display!!
    • Po vyzkoušení - zamlžený display!!
    • Prodejce v podstatě nezvedá telefony.

Za žádných okolností nedoporučuji tohoto prodejce!! Prodává naprosto nekvalitní a použité zboží! Telefony téměř nezvedá, ani se nedivím, pokud prodává všechno zboží takové, jaké mi dorazilo! Reklamaci neuznal, přitom jde o jasně nefunkční zboží. Na vrácení peněz mne odkázal na slevový portál. Dodnes jsem peníze nedostala zpět!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Ten *** si z nás dělá srandu.Objednal jsem kryt na telefon za 399.- a již dva měsíce se nic neděje.Mailem nekomunikuje,peníze nevrací a zboží nikde.Chtěl bych ho někde potkat.