• Nemusíte mít staženou aplikaci Temu, čímž eliminujete eventuální riziko kyberútoku.
    • Přeprodej zboží, které je na Temu minimálně o 100 % levnější (šálka s notami na Hudebnikum.cz za 299,-, na Temu totožná šálka - dokonce i s totožnou fotkou - za 80,-)
    • Promazávají negativní recenze.
    • Lidé mají dojem, že když zboží nestojí pár korun, svědčí to o kvalitě. Ve skutečnosti to svědčí o tom, že si překupníci jen namastí kapsy.

Pokud se nebojíte kyberútoku, máte čas si na zboží z Číny pár dní počkat a chcete ušetřit, tak totéž zboží seženete značně levněji na Temu (bez poštovného). Pokud se bojíte toho, že se po nekvalitním čínském zboží z Temu osypete a nelíbí se Vám moderní otroctví s lidmi, neobjednávejte raději ani na Hudebníkům. Ale myslím, že tohle bude problém mnoha českých e-shopů. Spousta z nich jen s výraznou přirážkou překupuje zboží, které jednak není kvalitní, jednak není tvořeno v humánních podmínkách.

• rychlé dodání zboží

Výborná komunikace. Spolehlivé a velmi rychlé dodání.

Nemám moc co hodnotit. Mohu jen konstatovat, že pan prodejce byl milý a vstřícný. Mám takový dojem, že čekal se zavřením obchodu až po práci dorazím pro objednané zboží ... Pokud to tak opravdu bylo, ještě děkuji!

Rychlé dodání.

• Všechno ok

• Velice rychlé a spolehlivé jednání, veliký výběr, přehledně uspořádán.

Jsem velice spokojena.

Úžasná komunikace, rychlé dodání. Ráda se do eshopu vratim az budu zase něco tematického hledat.

• Rychle dodání

Bezproblémový nákup

• Rychlé dodání krásné vázy

rychlost dodání

• prima

• Velmi rychlé dodání
    • Přehlednost stránek
    • Kvalitní zboží

výborná komunikace se zástupcem obchodu

• zboží bylo bleskově k vyzvednutí, komunikace s obchodem byla perfektní

Reakce obchodu HudebniDarek.cz

Děkujeme za váš nákup i hezké hodnocení.

Vřelý osobní přístup. Dostal jsem rychlou odpověď na dotaz e-mailem a vyzvednutí zboží, které bylo připraveno hned další den, jsem snadno ještě telefonicky ověřil. Děkuji a doporučuji!

Reakce obchodu HudebniDarek.cz

Děkujeme za váš nákup i hodnocení a přejeme úspěšný rok 2020.

• Korektní domluva s pracovníkem skladu

• - velice ochotní
    • - komunikace i o víkendu
    • - vše do druhého dne vyřízené a odeslané

Vstřícnost a ochota obchodu ve všech směrech. Velice rychlé dodání zboží. Mohu jen doporučit.

Blekové dodani.kvalitni materiál.vse odpovídá fotu

Tento obchod velmi doporučuji,protože je velmi rychlé dodání.Já jsem objednala ve středu a v pátek jsem balíček měla doma.Moc děkuji!!!!