• kvalita
    • nemohl jsem se dlouho dovolat na mobilní telefon

náhodný výběr
    spokojenost
    ano, už jsem doporučil
    perfektní fungování

• rychlost vyskladnění

- nabídka nejlepší ceny, výhodnější než v centrálním skladu v Německu

• Nejlevnější cena zboží
    • dodací lhůta
    • špatná komunikace
    • nepravdivé informace ohledně dodání

Zboží, které jsem objednala, bylo doručeno mnohem později, než bylo avizováno. Obchod mě ohledně pozdního dodání ani neinformoval, musela jsem si telefonovat sama, abych zjišťovala, co se děje. Nakonec zboží po mém telefonátu dorazilo do druhého dne a byla přiložena písemná omluva a malý dárek, což oceňuji.

• fundovaní obchodníci, poradili a slíbil mi možnou výměnu, pokud by mi mikrofon nevyhovoval. A nemusel jsem kupovat přes eshop, vše po telefonu.
    • je zjevně na vesnici u Vlašimi, protože v tom městě to není, takže se tam musí autem.
    • jinak asi nic

Obchod zjevně zaměřený na housle a mikrofony, resp. prodejce byl schopný fundovaně poradit.
    Na eshopu toho moc není, ale pro prodejce nebyl problém cokoliv "sehnat" a nebo doporučit alternativu.

Koupil jsem Behringera B205 D PRO a mikrofon na housle OVID t.bone.

Nebál bych se tam znovu nakupovat a někdy si tam udělám výlet, na fotkách zjevně malý obchůdek, ale to já mám rád.

• ceny, rychlý obchod

• přehledné stránky
    • nemůžu posoudit

• Skvělou cenu a příjemné rodinné chování
    • Na žádnou jsem nenarazil

Kdykoli se obrátit na tohoto dodavatele

• spolehlivost cena

• seriózní jednání, kvalita

• vše v pohodě, super ceny dodání i komunikace bez problému

vše ok a úspora oproti ostatním obchodům asi 40%

• Dobré informace, sortiment

Ochotní fundovaní prodejci

• nízká cena zboží

I přes malé zdržení zaslání zboží (problém s ČP) hodnotím obchod jako dobrý. Oceňuji dobrou komunikaci. :-)

• nekomunikace, dlouhá dodací doba

nejeví se mi jako spolehlivý

Reakce obchodu Hudební centrum Vlašim

Pokud zákazník ani neví, jak si má objednat produkt, tak je to těžké. U objednaného produktu byla dodací lhůta - externí sklad (tzn. i měsíc). Po telefonátu nám bylo řečeno, že vlastně ani neví, jaký kontrabasový smyčec chtějí. Ani nevěděli jaký kontrabas mají, abychom jim pomohli. Ono 4/4 smyčec ke kotrabasu za 1300,00 nemá každý skladem. Přesto děkujeme.

• - v 2 pripadoch sa mi stalo, ze to, co ponukali na stranke v skutocnosti nemali a to, co mi e-mailom ponukali, nemali uvedene na stranke
    • - na 1. pohlad dobre ceny, ale ked si to objednate, nemaju to
    • - na stranke ponukali dokonca neexistujuci model
    • - nedoveryhodne

Na zaklade negativnych skusenosti neodporucam.

Reakce obchodu Hudební centrum Vlašim

Ano na eshopu byly špatné, resp. staré informace a tim pádem jsme objednany produkt ani nemohli prodat, my jsme meli produkt vyprodany a distribuce taktez.

Velice příznivé ceny a dostupnost zboží.Možnost zakoupit i zboží již rozbalené nebo mírně poškozené s výraznou slevou.

• Rychlost, dobrá cena
    • Neobrdžel jsem fakturu - pokud možno, prosím o jeji zaslání alespoň v PDF (kvůli záruce).

Vcelku dobrý, zboží dorazilo rychle, nepoškozené a vše funguje. Cena byla dobrá.

Reakce obchodu Hudební centrum Vlašim

Faktura byla ihned zaslána, stalo se tak nedopatřením.

• Profi přístup, rychlé dodání, dokonce mají více věcí než inzerují na stránkách
    • Na stránkách nemají vše - je třeba se i zeptat

Na koupil jsem zde, protože to byl jediný obchod v ČR, kde můj obal na kytaru vyřešili během 5 minut - naprostá spokojenost