• super eshop

• Přehledný eshop
    • Akční nabídky
    • Příznivé ceny
    • Komunikace obchodu

šest dní než dodáte dvě ladičky je pomalu a nevyhovující

Reakce obchodu HUDEBNICENTRUM.CZ

omlouváme se za zdržení 1 den, přepravce nám přijel neočekávaně dříve než obvykle a museli jsme vaši zásilku poslat až den následující. Jako malou omluvu vám nabídneme doprava zdarma na cokoliv, pokud se o to příště přihlásíte.

Rychlé jednání, vstřícnost, vysoká odbornost

VŠE V POŘÁDKU, JAK MÁ BÝT = OK!

• Obchod navštěvuji mnoho let a nyní když jsem onemocněl, nemohu již osobně docházet a musím používat doručovací službu. Nadále však považuji tento obchod za můj neoblíbenější.

Trošku mne vadí, že popis výrobku Pecka LLP-027 na webu neodpovídá skutečnosti. V ceně produktu není USB kabel (lampična pro něj nemá ani zásuvku) a také chybí síťový zdroj.

Reakce obchodu HUDEBNICENTRUM.CZ

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi, máte pravdu, příslušenství ve formě USB kabelu ani síťového zdroje v balení už výrobce nedává :-( Nyní jsme to kontrolovali u nového kusu a popis opravili. Děkujeme za upozornění a omlouváme se. Příště se prosím přihlaste a dáme vám nějaký bonus, např. ve formě dopravy nebo baterií zdarma!

Hlavně hodně zdraví přejeme.
    tým firmy Hudební centrum s.r.o.

• Jenom pozitivní

• Umí poradit a poskytnou pomoc po telefonu
    • O žádné nevím

Velmi doporučuji, dobrá komunika i podpora.

Reakce obchodu HUDEBNICENTRUM.CZ

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi a těšíme se na další váš nákup v našem e-shopu.

Informace z webových stránek jsou neúplné, informace z obchodu emailem zmatečné, avšak byla patrná saha o nápravu.

Super obchod nemám co bych dodal.

• Spokojenost

Rychlost.

• Výběr
    • Ceny
    • Dostupnost

Ceny menší než na Alze, navíc výběr a dodání také v pohodě.

• vše proběhlo jak má

• Prodejna a e-shop Hudební centrum Hradec Králové je zavedený prodejce, v nabídce jsou všechny druhy hudebních nástrojů, také ozvučovací technika a příslušenství.

Personál prodejny poskytne poradenství při výběru nástroje, v případě nákupu přes e-shop je objednávka vyřízena kladně, produkty řádně expeduje a plní sjednané podmínky, kvalitu a ceny.

• jsem spokojen, rychlé dodán

Mám dobrou zkušenost. Nevýhody mě žádné nanapadají.

Milá obsluha.

Paní na telefonu mi ochotně poradila a doporučila zboží. Doručeno rychle. Jsem velmi spokojená.

vse ok