Obchod se bez zprávy o důvodu neuskutečnil a na dotaz nebylo reagováno.

• Špatná komunikace se zákazníkem
    • Neaktuální dostupnost u zboží

S obchodem jsem celkově velice nespokojen. Před týdnem jsem si objednával telefon, u kterého bylo stále psáno, že je skladem. Po objednávce mi přišlo na email potvrzení o přijetí objednávky a tak jsem předpokládal, že vše proběhne tak jak má. Po několika dnech jsem jim tedy poslal email, ve kterém jsem se ptal na stav mé objednávky. Poté mi zavolali, že telefon už na skladě nemají a mít nebudou - ikdyž tedy na internetu stále mají napsáno, že je skladem, a navíc mi nenabídli ani žádnou alternativu či kompenzaci.

• všechny

lžou lžou a zase jen lžou nabízejí co nemají a není snima žádná domluva

• značkový ochod
    • nemá

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Jediná origo HTC prodejna v ČR
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• v pořádku
    • nevím