• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• rychlost dodani objednaneho zboyźi

vyhoda nakupu

Nakupoval jsem poprvé

• Nabízí zboží, které nemají.

Vážený zákazníku.

Je nám líto, že jste objednal zboží, které nemáme a uváděli jsme, že skladem je. Letošní rok trpí na nedodávky téměř všeho, takže se může stát, že po naskladnění se změní stav i na e-shopu, nicméně produkt se může ihned prodat na kamenné prodejně a eshop tento pohyb zaznamená až s časovým skluzem. :-(

Traktor byl u prodávajícího evidován jako skladem ihned k dodání a také tomu tak bylo.Od objednání a zaplacení faktury traktor doručen do dvou dnů.Traktor zatím nevyzkoušen v provozu při sečení,ale jednání obchodu a dodání mě mile překvapilo!

• Na dotaz ke zboží okamžitá a odborná reakce

• Ochota, rychlost, vstřícnost :-)

Velmi doporučuji nákup o tohoto obchodníka. Velká ochota pomoci při výběru křovinořezu a velmi milý přístup k zákazníkovi po telefonu. Rychlé dodání zboží a vše v naprostém pořádku. Doporučuji a děkuji moc za rady a pomoc s výběrem!!!!

• Zboží skladem
    • Přímý telefonický kontakt
    • Dobré ceny
    • Ochota

Jako bonus je servis součástí prodejny, tudíž se výrobek nemusí v případě potřeby nikam zasílat, ale udělá to jejich technik.

Reakce obchodu HT EXTRA Jihlava

Děkujeme za hodnocení :-).

Dorý den,
    s nákupem jsem byl maximálně spokojen. Vše proběhlo bez nejmenších problémů a paní byla velice ochotná. Každému tento obchod budu doporučovat.
    S přáním pěkného dne,děkuji.
    Pavel Rozkoš

Reakce obchodu HT EXTRA Jihlava

Děkujeme za hodnocení, kolegyni Evě budeme spokojenost tlumočit.

• Rychlé jednání perfektní stroj
    • Víc jak 100 procentní spokojenost

Reakce obchodu HT EXTRA Jihlava

Děkujeme, snažíme se :-).

• Skvělé a rychlé jednání. A hlavně konečně eshop s osobním přístupem a živým člověkem, nikoliv jen automatickými emaily.

Reakce obchodu HT EXTRA Jihlava

Jsme rádi, že jste si všiml jeden z našich bodů kvality = osobní přístup. Děkujeme :-).