• Mohu potvrdit perfektní komunikaci s obchodem a to i během soboty, řešil jsem tehdy, že jsem se nemohl do obchodu po vypsání přihlašovacích údajů a potvrzení a následně seknutí pc pak znovu přihlásit, abych si zboží mohl objednat, tak k večeru již bylo vše vyřešeno a mohl jsem pokračovat ...
    • V mém případě nejlevnější cena u zboží které jsem potřeboval ...

• Od objednání po doručení 24 hodin. To už dnes málokterý shop nabídne. Když uvádí zboží na skladě, tak ho opravdu mají na skldě.

• komunikace
    • bezproblémovost

Měl jsem několik dotazů, vše zodpovězeno rychle a bez zbytečné omáčky. Tak to má být - profi komunikace.

• V patek vecer objednal v podneli mel doma SUPER!!! doporucuju!! navic darek ktery potesil (lahev jagermeistera)
    • NIC

Jednoznacne pro!

• Obchod je o.k.
    • Nic proti.

Rychlé dodání, rychlá komunikace.
    Je to o.k.

• Včera objednáno (18h), dnes dodáno - super!!
    • Nevím o ničem.

Obchod dopuručuji všem (za rychlost, komunikaci), zase se vrátím.

• Je to již zde můj druhý nákup a opět bez problémů. Zase se vrátím, až budu něco potřebovat.

- dodání zboží do druhého dne
    - na dotazy reagují rychle
    - ostatním doporučuji
    - spokojenost

• Rychlá reakce na objednávku.
    • Nízké ceny.
    • Obyčejné stránky.

Důvod pro nákup byla nízká cena a z mého pohledu region v případě reklamace.
    Extrémní rychlost dodání - do 24 hodin!
    K nákupu jsem obdržel dárek - fotobrašnu TAMRAC!!!
    Obchod vřele doporučuji Všem!

• Skvělá komunikace, v 19:00 objednámo - druhý den zboží dorazilo. komunikace perfektní: Všem doporučuji! Zatím můj nejlepší a nejrychlejší nákup
    • O žádných nevím, spíše naopak

DOPORUČUJI !!!!!!!

• skvělá komunikace s vedením a skvělá pomoc s výběrem sortimentu
    • zatím o žádných nevím:-)

celý nákup proběhl bez problému a to je hlavní důvod proč se vrátím až budu zas něco potřebovat:-)

• neni

obchod je ok

• spolehlivost
    • Při vyřizování této objednávky jsem na žádné slabiny nenarazil.

příznivá cena
    rychlost vyřízení objednávky

• požadované zboží bylo v daný okamžik (1.7.2011) nejlevnější ze všech

IT zboží lze kupovat online jen podle své specifikace. Rozhodnu se pro přesný typ výrobku a vyhledám prodejce s nejlevnější cenou. Při volbě prodejce pak ještě uvažuji deklarovanou dostupnost, reference ostatních a důvěryhodnost uváděného kontaktu. Prodejce mě nezklamal, dávám mu jeden malý nevýznamný bod.

K obchodu jako takovému nemám žádné výhrady, jsem s ním naprosto spokojený. Vybral jsem si ho díky hodnocení na heureka.cz.

Jediné co mne však zarazilo je obrázek produktu který naprosto nesouhlasí. http://www.hsware.cz/main.aspx?CLS=PRODUCT&PRO_ID=335588, obrázek tohoto monitoru je zcela jiný, obdržel jsem tento monitor: http://www.jmt.bg/images/products/13068_19365.jpg

Vrácení produktu neplánuji, parametry jež jsou napsány jsou naprosto stejné, dokonce Zowie myš a podložka tam také byly.

• Dobré ceny
    • žádne slabiny jsem nezjistil

Doporučil bych pro rychlost dodávky a vstřícné a profesionální jednání při komunikaci o drobných nedostatcích, které byly obratem a k mé spokojenosi okamžitě vyřešeny

• Výborná komunikace,
    • dobré ceny,
    • rychlé dodání.

Objednali jsme šest tiskových hlav, které dorazily hned druhý den. Bohužel dvě z nich ač originální a nepoškozené náš plotter odmítnul. Reklamace byla vyřízena opravdu rychle, ochotně, bez jediného zadrhnutí a do pár dní jsme měli zpět dvě náhradní hlavy, tentokrát již plně funkční.

• Super cena, rychle dodani
    • nevim...:)

Vse bez problemu, jen to osobni prevzeti zbozi nepusobi moc profesionalne :-)... presto doporucuji!

• Přehledný, cenová hladina zboží nijak nevybočuje, rychlost dodání zboží je do druhého dne.

Zkušenosti s obchodem jsou dobré - po objednání mi zboží dorazilo druhý den.
    Tento obchod mohu doporučit ostatním nakupujícím.
    Určitě se sem vrátím.

• Do systému Heuréky zadává ceny bez DPH a tím mate zákazníky a ve vyhledávači Heuréky znevýhodňuje konkurenční obchody poctivě udávající cenu s DPH.
    • Produkt: objektiv Canon EF 50mm f/1.4 USM

U tohoto obchodu jsem nenakupoval a ani nakupovat nehodlám. Když jedná nefér vůči konkurentům, jakou mám naději ve férové jednání v mé pozici zákazníka?

Reakce obchodu HSWARE

stahování cen s DPH i bez DPH probíhá zcela automaticky skrz tzv. feed, což jsou desetitisíce dat ve formátu .XLS a je prakticky nemožné zasahovat takto do systému ručně. Nehledě na to, že takový zásah by musela Heuréka.CZ provádět sama.
    Pokud jste něco takového našel, odešlete odkaz na [email protected], kde se na to podíváme.

S pozdravem HSWARE tým.

• Obchod nabízí širokou škálu zboží
    • Ceny nejsou ani vysoké ani podezřele nízké
    • Majitelé reagovali na dotazy věcně a rychle
    • Zboží dorazilo druhý den a v pořádku
    • Nic jsem nenašel

Obchod mohu klidně doporučit.