• rošt se zdá zatím super
    • trochu delší doba dodání

Rošt přišel v pořádku, složení bylo snadné, vypadá kvalitní a zatím plní co má, takže jsem se konečně vyspala:)
    Nevýhoda je, že rozvoz funguje pouze v odpoledních hodinách, které se bohužel shodují s naší pracovní dobou a domluva byla trochu komplikovaná, takže dodání se protáhlo na týden.

Bezva firma, nechtějí prodat to nejdražší, ale doporučí co je vhodné dle člověka, který bude používat.

Možnot osobního vyzvednutí.

• Rychlost vyřízení objednávky

HS matrace jsem zatím využila jen jednou. Na druhý den po zadání objednávky mě dodavatel telefonicky kontaktoval a ještě v ten den jsem zásilku přebrala od kuriéra. Všechno proběhlo k mé plné spokojenosti.

Rychle dodání, dobrá komunikace s obchodem a dovezli až domů. Paráda

• Rychlé jednání, vše v naprostém pořádku

• Seriozní a rychlé jedná í

Objednala jsem matrace, které měli být dodány během 3týdnů. Byly ale dodány za týden. Chválím komunikaci s obchodem, kdy jsem byla i telefonicky informována o stavu objednávky. S takové komunikace by si měli brát příklad mnohé e-shopy. Byla jsem velice spokojená.

• Super komunikace s obchodem, co se týče ověření objednávky, oznámení o vyskladnění a dodání . . .

• Možnost návštěvy kamenného obchodu a vyzkoušení matrace.

Maximální spokojenost s přístupem prodejce a poskytnutými informacemi na prodejně v Kubelíkově ulici na Žižkově.

• rychlé doručení

Dobrý den, paní Martino
    děkujeme za váš komentář a jsme velmi rádi za vaši spokojenost s našimi službami a ceníme si vašeho veřejného projevu.

• komunikace
    • ochota

Dobrý den, Eriku

• Kamenna prodejna, skvela obsluha

Dobrý den, pane Robert
    děkujeme za váš krásný komentář a jsme velmi rádi za vaši spokojenost s našimi službami a ceníme si vašeho veřejného projevu.
    Pevně věříme že na matraci Duo Visco Hard se vám nebo vaším blízkým spí opravdu dobře a ještě jednou děkujeme za pochvalu.

• skvělá, blesková komunikace

Dobrý den, Pavle
    Pevně věříme že na matraci Olivia se vám nebo vaším blízkým spí opravdu dobře a jsme rádi že jste spokojen.

• Vše pod jednou střechou
    • nezjištěno

Dobrý den, Petře
    Pevně věříme že na matraci Ergo Comfort se vám nebo vaším blízkým spí opravdu dobře a jsme rádi že jste spokojen.

S pozdravem Tým HS-matrace.cz

• skvělý servis a odborná pomoc přes chat
    • super rychlá doprava

Potřebovala jsem zakoupit matrace, jež nebyly skladem a dodací lhůta byla moc dlouhá. Slečna mi přes chat poradila, které matrace jsou skladem a byly by vhodnou alternativou. Ještě tentýž den jsme matraci objednala a odpoledne mi byly doručeny, protože doprava měla zrovna cestu kolem.
    Jsem velice spokojena a již jsem prodejnu doporučila kamarádům

Dobrý den, paní Katarino
    Pevně věříme že na matraci Memory Comfort se vám nebo vaším blízkým spí opravdu dobře a ještě jednou děkujeme za pochvalu.

• Přehledný web
    • Kvalitní zboží za dobré ceny
    • Skvělá komunikace s obchodem
    • Rychlost dodání zboží

V tomto obchodě nakupuji už podruhé a opet nezklamal. Poprvé jsem byla velmi spokojená s kvalitou zakoupené matrace. Ceny jsou také skvělé. I lhůta dodání. Proto jsem opět nakoupila další matrace zde.
    Je milé, že vás hned z obchodu kontaktují a o všem informují. Poté s vámi dohodnou termín dodání, který vyhovuje vám. A nakonec volá řidič, v kolik přibližně dorazí. Navíc řidič je velice ochotný a vždy pomůže s odnosem matrace až domů.
    Celkově za mě tento obchodník funguje naprosto skvěle vůči svým zákazníkům.

Dobrý den, paní Jano

S pozdravem Tým HS-matrace.cz

Super přístup, se vším mi poradili a vše se rychle vyřešilo.

Reakce obchodu HS-MATRACE

Dobrý den, děkujeme za váš komentář.
    Jsme velmi rádi za vaši spokojenost s našimi službami a ceníme si vašeho veřejného projevu.

• Rychlé jednání
    • Nereagovali na telefonát

Reakce obchodu HS-MATRACE

Děkujeme za váš komentář a co se týká telefonních operátoru a linek tak ty byly během celého minulého týdne tedy od 5-11.7.2021 vypnuty z důvodu celozávodní dovolené tak jako bylo uvedeno na E-shopu. Děkujeme za pochopení