• Ani neodepsali kdy zboží doručí

RYCHLE DODANÉ ZBOŽÍ

• aktuálně nejlepší cena u poptávaného produktu
    • absolutně špatná komunikace – nepřišel žádný email o potvrzení!, prodejce reagoval až na můj email s dotazem k objednávce, zda tuto vůbec evidují
    • u zboží udávaného skladem toto skladem nebyl – dodání se posunulo o 5 dnů
    • nelze platit kartou online

Zboží bylo dodáno, tak jak mělo, byť se dodání z důvodu "neskladovosti" objednaného produktu o pár dnů posunulo. Obchod jsem si vybral z důvodu nejnižší ceny a prodejny v dostupném místě.
    Bohužel komunikace obchodu byla tragická – v neděli objednáno a uhrazeno – nedorazil žádný potvrzovací email o objednávce či pokyny k platbě (ty byly uvedeny při objednávce). V pondělí po emailové a telefonické urgenci dorazil email s potvrzením objednávky a platby, ale se sdělením, že jedno z objednaného zboží není skladem – bude ve čtvrtek a ozvou se. Neozvali, v pátek po opětovném dotazu potvrzeno, že zboží mají a mohu si ho vyzvednou.
    Suma sumárum – zboží dodáno a osobně vyzvednuto, takže nakonec vše v pořádku, komunikace katastrofa.

• nic nepřišlo, nekomunikuje

100% nespokojenost, zboží jsem si objednala, ihned zaplatila a za pár dní mě bylo mailem napsáno INFO, že vystavené zboží není na prodej, že ho nedoručí. Taktéž napsali dotaz, jestli bylo zboží zaplaceno, v obchodě neměli ani potuchu o mé platbě.
    100% zklamání.

• rychlé doručení, výborná kvalita

• - dodáno úplně jiné zboží než bylo objednáno
    • nelze platit on-line kartou

Objednal jsem si proutěný podnos velikosti 60x40x14cm, objednáno ve čtvrtek, dodáno následující týden v úterý, placeno převodem, doprava PPL +75 Kč. Bohužel mi bylo dodáno zboží s úplně jinými rozměry (podstatně menší, s uchama). To si nemůžou zkontrolovat ani rozměry?! Na základě zaslaného e-mailu mi bylo sděleno, že zboží. které jsem si objednal mi nejsou schopni dodat, mám podnos zabalit, a pošlou si pro něj PPL. Toto se stalo, PPL si ale balík vyzvedlo až za 14 dnů. Vrácení peněz na účet proběhlo rychle. Měl jsem smůlu, ale tady si už nic neobjednám.

všechno ok

Vše ok

Obdržel jsem jiné zboží, než jsem si objednával.

• Rychlovka Díky

Vše ok

Objednával jsem 3 položky, nadšený že nemusím objednávat na vícero eshopech. Zboží se tvářilo skladem, zaplaceno online, očekával jsem dodání do dvou dnů. Nestalo se tak, dotazoval jsem se "kde to vázne?" Prej, že nemají jednu položku skladem. Po týdnu email - už se nevyrábí. Odepisuji "pošlete co máte, přeplatek zpět na můj BÚ".
    Uběhly další 3 dny (celkem jsme na 13 dnech) a nemám ani zboží, ani přeplatek.
    Určitě nedoporučuji nakupovat.

ve Šternberku příjemné prodavačky

produkt uvedený v eshopu skladem byl po objednání zrušen, že skladem není a již se nevyrábí

• ústretovosť
    • spoľahlivosť

• Překvapila mě rychlost vyřízení a dodání objednávky.

Přestože se stránky tváří, že zboží je skladem a nechají vás ho klidně i zaplatit, opak je pravdou :-(

nízká cena produktu a osobní vyzvednutí v místě bydliště

• je to přehledné amůžu si vybírat z domova

• Dobrá komunikace.
    • Žádné jsem nenašel.

Obchod je na dobré úrovni.