• dobré ceny
    • přehlednost webu
    • komunikace s obchodem

Na stránkách obchodu jsem si vybral hru, která měla být v CZ a i obchod ji tak prezentoval. Nicméně hra mi byla dodána bez češtiny. O tomto faktu jsem obratem informoval obchod a bylo mi přislíbeno, že obchod tuto chybu bude řešit s dodavatelem. Je to již 14 dní a obchod dělá mrtvého brouka. Hru bez češtiny jsem si mohl objednat levněji i jinde. Nyní mám defacto hru, kterou jsem si ani neobjednal. Postup obchodu mě vážně mrzí.
    Obchod jako takový nemá chybu. Bohužel co jej sráží, je lidský faktor a neochota postavit se problému přímo.
    Toto byl můj první nákup v obchodě a zároveň i poslední.

20.4. jsem zakoupila zboží,zaplatila předem a zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu Hrejihned.cz

bohužel toto je lživá recenze našeho eshopu... zákaznice dostala svůj kód ke hře téměř do minuty od objednání.

Opravdu zasíláme pouze formou digitální distribuce, veškeré informace i s aktivačním klíčem včetně návodu zasíláme do emailu.

Navíc ze strany zákaznice byla přislíbena oprava recenze (zároveň jsme nabídli dodatek ke hře zdarma), ale od té doby nekomunikuje...

• Doručen špatný aktivační klíč k Xbox Live Zlaté členství 12 měsíců

Po platně doručen chybný aktivační klíč k Doručen špatný aktivační klíč k Xbox Live Zlaté členství 12 měsíců. Nelze aktivovat, protože klíč již byl někým použit.

Reakce obchodu Hrejihned.cz

mrzí nás Vaše hodnocení, ale opravdu nejsme schopni vyřešit Vaši reklamaci tak rychle jako ostatní reklamace, když nejsou dodány snímky, které dodavatel požaduje k vyřízení.

Nabídli jsme veškerou asistenci a pomoc, jak telefonicky, tak případně po emailu.
    To samozřejmě platí nadále i přes Vaši negativní recenzi!

Více v tuto chvíli bez Vaší spolupráce nejsme schopni udělat.

Tým Hrejihned.cz

hra nejde sputit,složitá instalace,budu muset reklamovat,nebo nainstalovat u odborníka IT

Mrzí nás, že se Vám hru nepodařilo aktivovat (nebo nainstalovat?),

avšak ke každému klíči přikládáme návod, kde je postup aktivace znázorněn ve 3, respektive 4 jednoduchých krocích.

Pokud se jakkoliv hru nedařilo aktivovat nebo nainstalovat, stačilo nás kontaktovat a rádi bychom Vám pomohli, avšak v případě, že nás nekontaktujete, opravdu neumíme pomoci!

Mockrát se omlouváme se za komplikace.

Tým Hrejihned.cz

• aktivacni klic je odkaze a po delsi dobe nelze aktivovat

Reakce obchodu Hrejihned.cz

opravdu nás mrzí Vaše hodnocení, avšak informaci o dané platformě jste mohla naleznout prakticky ve všech krocích, než jste hru objednala a zaplatila.

Několik her v našem eshopu nabízíme formou aktivačního odkazu, většina je však formou klasického aktivačního klíče.

Poté, co jste nás kontaktovala, jsme Vám okamžitě zaslali náhradní aktivační odkaz, ale už jsme se nedočkali ani odpovědi, zda byl náhradní odkaz v pořádku.

Toto chování považujeme za poměrně nešťastné a Vaše nemilá zkušenost nás velmi mrzí!

Tým Hrejihned.cz

• Nefungovala platba kartou!!!

Reakce obchodu Hrejihned.cz

velmi nás mrzí, že se Vám nepodařilo zaplatit kartou, avšak veškeré platby nám zajišťuje provozovatel platební brány.

V ten den jiní zákazníci úspěšně kartou platili.

Příště nás neváhejte kontaktovat a my předáme informaci rovnou provozovateli platební brány, abychom s platbou mohli pomoci!

Tým Hrejihned.cz

• můžete hrát hru během chvíle.

----

Reakce obchodu Hrejihned.cz

Omlouváme se za komplikace, ale klíč Vám byl na email doručen v ten samý den, kdy jste hru objednal.
    Bohužel k hraní Vámi objednané hry (která byla datadisk) je třeba mít i hru základní, proto Vám Steam aktivaci nepovolil.
    Klíč byl jinak funkční a v pořádku.

Kontaktujte nás, buď Vám peníze vrátíme nebo můžete zakoupit základní hru.

Děkujeme za pochopení!
    Tým Hrejihned.cz

• Obecné obchodní podmínky, pro reklamaci digitální distribuce k ničemu.
    • "Nekomunikace".

3.května jsem zakoupil Starcraft 2.
    8.května jsem zkusil nainstalovat, battlenet dodaný kód odmítl jako neplatný. 9. května jsem zkusil instalaci podruhé a potřetí. Protože hláška o neplatném kódu zůstala, rozhodl jsem se napsat na podporu hrajhned. Vyžádali si nafocení pokusu o zadání kódu - dodal jsem téhož dne (9.května)Protože se týden neobtěžovali odepsat, ozval jsem se 17. května, zda už je k dispozici nějaké řešení. 18. května dorazila odpověď, že "bude vyřešeno do 48hodin". Netušil jsem, že řešením myslí přestat reagovat, protože na můj další mail (po dalším více než týdnu) už se nikdo neobtěžoval odpovídat. Až si budu příště chtít zahrát, půjdu si tradičně pro krabicovku - není to hraj"hned"(lol) ale za 15 minut jsem v obchodě, kde zakoupenou krabičku mohu otlouct prodavači o hlavu, pokud z ní vykuchá funkční kód.
    Pokud Vám přijde moje rekace přehnaná ("blbý" 4kila a "jenom" 3 neděle, vězte, že to není o penězích, ale o přístupu.)

Reakce obchodu Hrejihned.cz

opravdu se stala chyba u nás. Kolega co vede reklamační oddělení měl dovolenou a bohužel nám zapomněl dát informace o reklamaci. Hru jsme samozřejmě úspěšně vyreklamovali a zaslali zpět. K původní hře jsme zdarma přidali jako omluvu Starcraft 2: Heart of the Swarm.
    Ještě jednou se tedy omlouváme.

• Nízké ceny.
    • Komunikace,
    • dodací lhůta,
    • neochotnost zaměstnanců.

Není to špatné ale určitě se obchod má co zlepšovat. Další krát raději nakoupím o 50 Kč dražeji ale bez stresu.

Dobrý večer,

moc děkujeme za recenzi. Každopádně máme výtky k této recenzi, viz. níže ..

1) Komunikace
    - Když jste nám volali, tak byl kolega k nezastižení (i zaměstnanec má právo si zajít pro jídlo) .. do hodiny Vám hned volal zpět a psal email + po Vás požadoval potvrzení o provedené platbě. A proč? Z toho důvodu, že nám nedorazila notifikace o provedené platbě. Kdyby jste se ozvali, tak jste hru měli k dispozici už v den objednání (do 10 minut).

2) Dodací lhůta
    - Delší dodací lhůta neexistuje. Proč? Pokud nám příjde notifikace o zaplacení, tak je hra automaticky odeslána. Pokud peníze nedorazily na náš účet, tak se vyčkává na již zmíněnu notifikaci o zaplaceni -> ta nám bankou nebyla zaslána .. obzvlášť ČSOB banka patří k nejhorším bankám vůbec (píšeme z vlastní zkušenosti) .. Pokud nám nedorazí platba, tak nebudeme posílat hru, to je přeci logické :-)

3) Neochota zaměstnanců
    - Opravdu kroutíme nad tímto "mínusem" hlavou - Neochota? Kolega Vám slušně odepsal, poté Vás požádal o zaslání "potvrzení o platbě", poděkoval a hru manuálně zaslal .. Nevíme, kde se vyskytuje v tomto neochota?

Co se týče stresu, tak nevíme proč se stresujete. Naše podpora funguje bez problému (Pá-Ne, viz. prov. doba) a stačí toto oddělení kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Toto oddělení je placeno přesně pro tyto případy :-)

• Bohužel byl levný.
    • Nemá technickou podporu.

Nikdy více.

Reakce obchodu Hrejihned.cz

děkujeme za recenzi. Pro ostatní, současné zákazníky a budoucí zákazníky přidáváme malé vysvětlení této objektivní recenze:

1) Pán T.... hru dostal do 45 minut od zaplacení (hra měla status doručení do 6 hodin)
    2) Součástí objednávky byl i český návod (doposud nikdo s tímto návodem neměl problém)
    3) Několikrát mu byl zaslán návod (krok po kroku) jak hru stáhnout, nainstalovat a poté spustit
    4) Technickou podporu jako každý obchod máme - stačí toto oddělení zkontaktovat na [email protected], nevím z jakého důvodu jste kontaktoval jinačí oddělení
    5) Pán T.... nebyl schopný se ani zaregistrovat na stránkách Mojangu a tudíž nešlo hru nainstalovat, spustit - když jsme mu s jeho registrací chtěli pomoci, tak nám bylo sděleno, že si objednal CD, viz. bod č. 6
    6) Po útocích na naší firmu požadoval CD, protože si objednal CD, nikoliv klíč - prodáváme digitální klíče, ne CD
    7) Přehlednost obchodu je více než dobrá - každý si vyfiltruje kategorii, platformu a poté si vybere hru

Ještě jednou děkujeme za velmi objektivní hodnocení.

Team e-shopu hrejihned.cz

• Objednane zbozi - hra, bylo doruceno s kodem, ktery byl neplatny. Jeste ted po 10 dnech resime kde byl problem. Komunikace zadrhava, clovek je musi nahanet aby vubec neco v te veci delali...

Zvazte nakup, muze se stat, ze si Hned nezahrajete...

Dobrý den p Vondál,

1) Hra byla doručena s kódem, který byl platný a byl na platformu Uplay + samozřejmě ještě návod na instalaci ..
    2) Hru jste z neznámých důvodů použil na platformu Steam, kde to logicky nešlo ..
    3) Zaslal jste nám reklamaci s tím, že to na platformu Steam nelze ..
    4) Několikrát jsme Vám pak psali a volali, že se jedná o platformu Uplay ..
    5) Po x dnech jste se nám ozval s tím, že to je naše chyba ..
    6) Nikoho jste nenaháněl, ale opravdu nebudeme každému zákazníkovi psát každý den email ohledně reklamace - řídíme se podle našeho reklamačního řádu :-)
    7) Dodání klíče je přes den circa do 15 minut od zaplacení ..
    8) Děkujeme za recenzi a vyjádření názoru ..

Team e-shopu hrejihned.cz

Klíč byl vložen a přijat, ale hra se neaktualizovala z verze 1.8 na požadovanou 2.1 a nejde s tím nic dělat, tudíž nefunguje, nedoporučuju... kupte si to raději v krabici

Reakce obchodu Hrejihned.cz

moc Vaší recenzi nechápeme. Z jakého důvodu nám dáváte negativní recenzi a špatnou komunikaci? Komunikovali jsme s Vámi ohledně platby a s žádným problémem jste se na nás neobrátila :-) Opravdu, ale opravdu nechápeme ..

• Rychlá dodací lhůta
    • Komunikace se zákazníky v případě reklamace, přehlednost stránek a nepravdivé informace v popisech her.

Díky arogantnímu jednání ze strany obchodu (jednatel se ani nepodepsal) zde už nikdy nenakoupím. Reklamace byla nakonec vyřízena, nicméně by mohlo být pro obě strany příjemnější, kdyby místo arogantního přístupu a téměř jednoslovných odpovědí ze strany obchodu, přišlo jedno slušné oficiální vyjádření na mou žadost. Ušetřili bychom si spoustu času a nervů.

Dobrý den pí Rylová,

1) Jak si můžete všimnout, tak jste ojedinělý případ ..
    2) Nepravdivé informace? Paní Rylová ..
    3) Arogantní chování? Vy si koupíte hru, nepodíváte se jaká je to platforma (přitom to je hned vedle cenovky). Posléze po nás ječíte a chcete jinačí platformu. Tu jste nakonec dostala a navíc jste dostala GOTY verzi, nikoliv tu základní ..
    4) Jednatel eshopu s Vámi ani nekomunikoval, takže se nemusel podepisovat ..
    5) Upřímě Vám napíšeme, že raději žádného zákazníka, než zákazníka podobného Vám ..
    6) Strávený čas nad reklamací a Vaší ztrátu nervů jste si způsobila sama. Stačilo se mrknout na platformu - popřípadě nám napsat zda-li nemáme i jinačí platformu ..
    7) Děkujeme za recenzi a vyjádření názoru ..

Team e-shopu hrejihned.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• 2 x nedokončeno během platby kartou, takže velmi nevěrohodné

jednou stačilo...

Reakce obchodu Hrejihned.cz

všechny naše platby jsou zprostředkovány platební bránou GoPay a bezproblémově nám fungují, denně u nás platí platební kartou několik desítek lidí a s problémy se nepotýkáme, chyba musela být na Vaši straně. Prosím kontaktujte nás o jaké objednávky se jednalo a s jakou chybou jste se setkal, budeme kontaktovat GoPay o podrobnější informace.

• zadne
    • neochota

Prvni a posledni nakup.

• -
    • -

Reakce obchodu Hrejihned.cz

v recenzi uvádíte, že jste zboží neobdržel, objednávka je dokončena a aktivační klíč na hru Vám byl odeslán na email, kontaktujte nás prosím emailem na: [email protected]

Team e-shopu hrejihned.cz

• HREJIHNED . Do ted nehraju ..
    • komunikaci .

Od prvního dne je nenavidim .

Jen problemi s hrou Tym se snažil ale jen mě zadělaval s pokusama a když se dohodnem že obednavku stronujem neodpovidaj . penize stale nevratily .

Tak asi budu čekat dal ? Než si začnu myslet že šlo o podvod .

Reakce obchodu Hrejihned.cz

Dobrý den, dle objednávky uvedené zde na heurece jste zakoupil hru Sid Meier’s Civilization V Complete Edition a žádnou nevyřízenou reklamaci neevidujeme, kontaktujte nás prosím na email: [email protected]

• rychlá reakce
    • dle mého názoru nemají vše co vykazují skladem, nýbrž až následně zboží dokupují na základě poptávky (ale jedná se pouze o moji domněnku)

Kolem půlnoci jsem koupil hru s cílem hrát ji ihned (kód na stažení hry). Tento obchod jsem si vybral, neboť slibují dodání okamžitě. Kód sice přišel během chvilky, nicméně byl neplatný. Na moji reklamaci přišla odpověď s omluvou hned druhý den ráno, včetně nového, již fungujícího kódu.
    Nicméně hru jsem chtěl hrát ihned, proto nespokojenost.

Reakce obchodu Hrejihned.cz

Vámi zakoupená hra: Space Rangers HD A War Apart byla dodaná ihned po zaplacení a žádnou reklamaci jste nám nezaslal.

Nevím jakou objednávku hodnotíte, ale jinou jsem pod Vašim jménem nenašel.

Skladem se snažíme držet všechny produkty (sám píšete, že Vám klíč přišel během chvilky), vždy je u produktu uvedena dostupnost hned nad tlačítkem do košíku:

"Doručení IHNED" toto označení je momentálně u 90% produktů.
    Toto označeni znamená, že aktivační klíč je na našem skladě a doručí se Vám IHNED po přijetí platby, v případě využití rychlých online plateb je tedy klíč doručen IHNED po zaplacení na Váš email.

"Doručení do 6h"
    Po objednání aktivační klíč naskladníme a bude Vám doručen, toto doručení je běžně v rámci minut, nikdy nepřesáhne dobu 6h od přijetí platby.

"Předobjednávka"
    Tento produkt vám bude doručen nejpozději v den vydání hry.