• Poslali mi místo velké hry malou hru - podvod!

Reakce obchodu HRAS

Dobrý den, poslali jsme cestovní hru Člověče, nezlob se!, přesně podle objednávky.
    HRAS

• ¨rychle vyřízeno

Dorazil pouze jeden produkt misto dvou … ve fakture uvedeny dva, z uctu strzeny dva …

Zboží nedorazilo, objednávku jsem zrušila a objednala v jiném obchodě, kde byli schopni doručit do vánoc. V jiném obchodě jsem jeden den objednala a druhý den odpoledne bylo zboží doručeno.

• Ok komunikace se zákazníkem
    • Vyšší ceny
    • Špatná komunikace s dodavateli

• česká pravidla nebyla přiloženy
    • Bez českého návodu na hru
    • Bez středové růžice potřebné ke hře.

Reakce obchodu HRAS

Dobrý den, tak to asi nebude náš produkt, u nás jste si kupoval obyčejné Domino.

Zbozi je prvotrinfi shit a prodavaci neprijemni zmateni podivini.

Zboží nedorazilo,od firmy žádná zpráva

zatím marně čekám na zboží, které jsem si u vás objednala a zaplatila.
    Objednala jsem si u Vás hru Set , za 284,- kč ,tak snad doufám,že jsem nenaletěla.
    s pozdravem Hurtová.

Reakce obchodu HRAS

Dobrý den, jedná se o předobjednávku hry, jak je napsáno i v názvu produktu - SET! (CZ) (předobjednávka 10/2021)

• Zrusili zaplacenou objednavku.. wtf?

Reakce obchodu HRAS

Omlouváme se za chybu, přešli jsme na nový systém a ještě v tom trochu plaveme :)
    Vše brzy vyřešíme.
    HRAS

• přišlo mi jiné zboží - zaplatila jsem za něj dvojnásobek a musím řešit reklamaci.
    Zboží jsem objednala v předstihu ,abych mohla předat dárek ,ale bohužel nic nemám mimo starostí

• Nabízejí platbu dobírkou,když potvrdíte,v zápětí příjde e-mail,že platbu chtějí převodem z účtu

produkt byl na skladě pouze jeden jediný, objednal jsem ho ve 21:20 a druhý den jsem obdržel email , že se stihl prodat na prodejně ještě předtím než se stihl zabalit a poslat na danou adresu. Sice chápu že je toho před svátky hodně moc, ale toto by se stát rozhodně nemělo.

s pozdravem Zdeněk Řepka

• Protože jsem chtěl platit převodem, byl jsem vyzván, abych vyčkal až mě kontaktuje pracovník obchodu. Čekám doteď... Tedy, už vlastně ani nečekám.

Komunikace s klientem = 0.

• nereagují na poznámky v objednávce

Člověk čeká na odpověď v poznámce objednávky-konkrétně jsem čekal na odpověď zda jsou schopni sehnat zboží na dotaz a přidat jej k objednanému zboží.Obchod neodpověděl,stornoval objednávku a zboží prodal (po 5 dnech)

• Prezentujete na stránkách zboží, které nemáte na skladě , zrušíte objednávku a ještě máte tu neúctu se mne po 14 dnech ptát, jak jsem s výrobkem "BLEŠÍ CIRKUS" SPOKOJENA.

• zakázka doručena u většiny dodaných her chyběla česká pravidla

• Objednala jsem si 11 her a návod v CZ byl jen u jedné hry, ostatní se složitě vyhledávají na internetu, a musí se tisknout. Tohle od hry zakoupené v ČR neočekávám. Chci si koupit hru, rozbalit ji , přečíst názorný návod v Českém jazyce a hned hru hrát. Né někde shánět návod. Navíc když tu hru koupím a rozbalím třeba někde pod stanem, nebo na cestách. Nebudu mít možnost návod hledat.

• Velmi špatné jednání po telefonu. Arogantní pán co nemá v obchodě co dělat. Navíc svojí chybu hází na jiné - slevomat, zásilkovnu. Jednou mi tento obchod stačil a dost.

Reakce obchodu HRAS

Nespletl/a jste si e-shop?