• Velmi rychlá reakce obchodu na reklamaci. Vyřešeno vrácením zboží a vrácením peněz. Komunikace s obchodem výborná, peníze bez prodlení vraceny.
    • Zboží na webových stránkách mělo uvedeno jinou věkovou kategorii, než bylo uvedeno na hračkách.

Kupovala jsem kreativní sadu Hodiny s kockou, výrobce Egmont Toys. Balík byl převzat v neporušeném obalu od dopravce, přes Tutu skutecnost jsem se rozhodla porušit obal a zkontrolovat obsah neboť se uvnitř cosi presypalo a věděla jsem, že obsahem nejsou malé části..našla jsem roztříštěný a nekompletní hodinový strojek, (uzávěr baterie strojku chyběl v baleni zcela)..reklamovat nechci, byl to poslední kus, strojek jsem koupila nový a jsem ráda, že jsem tím zamezila zklamání pod vánočním stromečkem..Ale za tu cenu, která nebyla zrovna nízká !!! by to chtělo věnovat větší pozornost tomu, co je odesíláno..!!

Reakce obchodu Hračky vzdělávačky

Dobrý den, z vaší strany nebyla projevená žádná snaha s námi řešit reklamaci, a přesto nám dáváte negativní hodnocení. Výběru dodavatelů a zboží dáváme velkou váhu, ale nemůžeme kontrolovat každý jednotlivý výrobek, který je v prodeji a navíc zabalen ochrannou folií od výrobce, od toho jsou poté reklamace. Kdybyste se ozvala, situaci bychom jistě vyřešili (v tuto dobu bez problému i do Vánoc), vždy jsme přístupní jakékoliv domluvě a řešení včetně náhrady součástek daného výrobku, je-li to v našich silách. Vaše celkové hodnocení nás tak opravdu mrzí.