Zboží bylo rychle dodané a kvalitně zabalené,

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení, to vždy potěší. Budeme se těšit na další objednávku..PRIMA MÁMA

• pěkný výrobek.Jsem spokojená

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

Zboží objednáno, třetí den doručeno, vše OK.

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení, to vždy potěší. Budeme se těšit na další objednávku.. Hezký den přeje PRIMA MÁMA

• Super ceny.
    • Rychlé dodání.
    • Zboží odpovídá popisu

Mužů jen a jen doporučit, vše proběhlo na jedničku.

Děkujeme za hodnocení, budeme se těšit na další objednávku. Obchod Prima Máma

Nevím nic o výhodě, ale byla jsem ohromně spokojená ,jak s komunikací tak s rychlou dodávkou. Díky

Děkujeme za hodnocení, budeme se těšit na další objednávku. Obchod Prima Máma

U první objednávky mi nepřišla žádná zpráva o potvrzení objednávky ani odeslání, ale u druhé objednávky, kterou jsem nechala sloučit do jednoho balíku bylo vše v pořádku.

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za reakci a hodnocení. Někdy po uzavření objednávky bohužel potvrzení nedorazí na udanou emailovou adresu, nebo padá do spamu. Bohužel mi to nezjistíme, nám objednávka přijde klasicky do emailu. Pokud Vám potvrzení nedorazí, je třeba nás kontaktovat. Pokud se telefonicky domluvíme, že objednávky spojíme, můžete s tím počítat. Obchod Prima Máma

rychlé vyřízení mé objednávky

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

Děkujeme za milé hodnocení, budeme se těšit na další objednávku.

zatím nemohu hodnotit je to první nákup

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

Dobrý den, i přes to děkujeme. Budeme se těšit na další objednávku..PRIMA MÁMA

• Zajímavé zboží

• Dlouhá doba dodání

• Rychla, jednoducha transakce
    • Zbozi bylo dobre zabaleno

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

Dobrý den, jsme rádi , že jste byla spokojená. Budeme se těšit na další objednávku Hračky Prima Máma.

Ocenuji zajem personalu pri doruceni zasilky :)

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, když je nějaký problém s doručením , že nás zákazníci informují. Hned problémy řešíme s doručovací službou. Děkujeme a budeme se těšit na další objednávku PRIMA MÁMA hračky

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

Dobrý den, jsme rádi , že jste byla se zbožím spokojená. Budeme se těšit na další objednávku Hračky Prima Máma.

• ceny

Reakce obchodu Hračky Prima Máma

velice spolehlivý obchod, rychlé zaslání objednaného zboží, doporučuji

• Rychlost, výborná komunikace.

Velmi pěkné a kvalitní výrobky. Rychlá kominukace z obchodem a rychlé doručení. Jsem moc spokojená.