• Rychle dodani
    • Dobra komunikace
    • Jedna hracka prisla nefunkcni

Jedna hracka prisla nefunkcni, ale pani aktivne problem resi, vc. zajisteni zpetne dopravy. Zatim tedy vse v poradku.

• Rychlost dodání, vše ok.

• Ačkoli jsem platbu poslala prakticky okamžitě, objednávka se vyřizovala déle než týden
    • Rozměry povlečení polštáře byly úplně nesmyslné, nyní mi nesedí na žádný typ polštáře
    • Povlečení bylo z jiného materiálu, než se uvádí na internetu

Reakce obchodu Hrackynej.cz

Platba přišla 18.7. a balík byl ten den odeslán, vyzvednutí proběhlo 20.7.2018, vše je možné doložit - to není déle než týden
    Rozměry jsou u povlečení napsané v popisu - bohužel neznáme vaše rozměry polštáře
    Materiál povlečení nebyl v popisu, tudíž nemůže být z jiného materiálu jak píšete

Objednala jsem zboží co nebylo na skladě, počítala jsem s tim ze dorazí později. Pani ji volala po 14 dnech a omlouvala se za zdržení a kdy zhruba ro bude.
    Balíček dorazil i s darečkem.
    Oceňuji komunikaci během doručování nad rámec