• špatnou kvalitu výrobků

• nekomunikují
    • nabízí zboží, které nemají

Zakoupila jsem zboží s platbou předem. V mailu i na webu bylo, ať počkám na potvrzovací mail s informacemi o platbě. Tak jsem čekala několik dní, ale nic se nedělo. Napsala jsem tedy dotaz na obchod jak to s mojí objednávkou vypadá, že mi mail s informacemi o platbě nepřišel a nevím jestli je objednávka zaseklá kvůli mému nezaplacení nebo proč... Z obchodu mi nikdo neodpověděl a mnou kupované zboží najednou zmizelo. Objednávka zrušena ale nebyla, i když vzhledem k jednání ji považuji za zrušenou a objednala jsem už jinde.

• komunikace na bodu mrazu. po 11 dnech zboží stále nikde!

Nedoporučuji!!!!!!!!!!

• Neaktuální informace o dostupnosti zboží.

• Nevím, objednával jsem, protože jinde výrobek nebyl k sehnání, ale i zde taky nebyl.
    • Ale aspoň komunikace byla v pořádku.
    • Vzhled, provedení eshopu, přehlednost, Normálně bych zde asi nic neobjednal. Podle mě uvádí skladovou zásobenost dodavatele a pouze překupují.

Nevím, objednával jsem, protože jinde výrobek nebyl k sehnání, ale i zde taky nakonec nebyl. Normálně bych zde asi nenakoupil.

• zboží, které bylo uvedeno na internetových stránkách vůbec neodpovídalo dodanému zboží/jiný tvar výrobku, jiné barvy/

Reakce obchodu Hracky kobližek

Dobrý den, bohužel za to, jak výrobek vypadá nemůžeme. Vy jako zákazník máte právo do 14 dnů zboží vrátit bez udání důvodu, pokud nejste spokojeni.

Tým hračkykobližek

• dlouhá doručovací lhůta, špatná komunikace

vzhledem k tomu, že většina e-shopů je schopna zboží (pokud je skladem) dodat do druhého pracovního dne, tak tento obchod nedoporučuji

• V obchodě jsme se rozhodli nakoupit, protože zboží mělo být na skladě (jako v jednom z mála).
    • Zboží skladem bylo údajně poškozené a nové se jim nepodařilo sehnat.
    • Peníze dosud nevrátili (dnes je to více než týden).
    • Doba dodání.před 10 dny jsem objednal a ještě teď nic nedorazilo a ani mi nebyl poslán mail ze něco vůbec poslali

• komunikace se zakaznikem

Objednala jsem si zboží, u kterého se nakonec ukázalo, že ho vlastně už nemají. Po mém telefonátu (na věc jsem spěchala, chtěla jsem zjistit rychlost odeslání, nebylo to kvůli tomu, že bych dlouho čekala) mi nakonec bylo napsáno, že položky jsou již vyprodané a moji objednávku budou tedy muset zrušit. Zároveň uvedli, že administrátoři ho již odstraňují ze stránek, doteď se tak však nestalo, mnou požadované zboží je stále skladem.
    To je asi jediná výhrada, komunikace ze strany obchodu byla jinak velmi korektní a rychlá, ovšem uvádění zboží, které ve skutečnosti nemají, jako skladem, mi nepřijde ok.

• Zboží dodnes nemám ( 12. den od objednávky).
    • Komunikace s obchodem nefunguje.

zbozi bylo uvedeno skladem, cca 5!!! dni po objednani prodejci objednavku zrusil s tim, ze vyrobek na sklade neni

Chce to rychlé jednání. A né až když zákazník uhání kde je objednané zboží.

• Objednané zboží nikdy nemá!!!

Nikomu nedoporučuji, vlastně nechápu, proč ještě tento obchod je a kdo v něm nakupuje a hlavně co.

nedoporučuji, z objednaných tří dárků dorazili dva. Po telefonickém upozornění se nikdo neozval (jak mi bylo slíbeno) a již dále nezvedali telefon. :-(

Neviem, ci je to moja chyba alebo obchodu, ale po objednani tovaru mi neprislo ani potvrdenie objednavky ani ma obchod nijako nekontaktoval. Povazujem to za zrusenu objednavku zo strany obchodu bez akejkolvek komunikacie.

Reakce obchodu Hracky kobližek

Dobrý den, vaše objednávka je od 24.11. vyřízená. Toto potvrzení vám bylo zasláno i do uvedeného e-mailu na objednávce. S pozdravem Tým hrackykoblizek.cz

v nabídce zboží chybí třeba rozměry prodávaných předmětů,vypadá i jinak než na obrázku,což považuji za velký problém,opět se budu po této zkušenosti velmi dlouho rozhodovat,zda si něco objednám na internetu

Objednal jsem 2 kusy stejné sady kolejí, místo toho jsem ale obdržel 2 různé sady, přičemž ta druhá sada je sama o sobě k ničemu (sestaví se z ní jakýsi nájezd na most, který ovšem nemáme). Reklamoval jsem to, ale podle vyjádření obchodu záleží na dodavateli, který údajně nezaručuje požadavky k objednávkám (!)

Reakce obchodu Hracky kobližek

Vážený pane, vaše objednávka, žádný požadavek na stejné koleje neobsahovala, ač položka má uvedené 4 různé obrázky kolejích na stránkách. Na reklamaci jsme vám napsali, že druhé stejné koleje nemůžeme zaručit, jelikož dodavatele v totmo období nedodává požadované varianty. Vaše reklamace je samozřejmě uznananá. S pozdravem Tým hračky kobližek

• má v nabídce produkty, které nejsou skladem a i přes vědomí, že na skladu nejsou

nedoporučuji

Reakce obchodu Hracky kobližek

Dobrý den, ano z vaší objednávky některá písmenka měla uvedeno, že jsou skladem, ale bohužel byla to výprodejová položka a již není. Zbytek objednávky skladem byl a objednávku jste žrušila až dnes, po vašem napsání hodnocení. Děkujeme za vaší informaci. Tým hračky koblížek