Obchod velice rychle reagoval a vyřídil objednávku. Bylo to skutečně velice rychlé !!!! Nebála bych se znovu něco objednat !

Zboží přišlo včas a vypadalo stejně pěkně jako v nabídce.

• vše v pořádku

Hračka je velmi dobře zpracovaná. Působí na první pohled jako prémiová. Vnučka zní bude mít radost.

• Rychlost, spolehlivost.

• rychlost,spolehlivost dodání
    • 0

Rychlé a spolehlivé doručení

• Rychlé doručení
    • Zboží, které jinde bylo uvedené skladem a nebylo skladem, zde skladem opravdu bylo - tj. souhlasí stav skladových zásob

Rychlé dodání

Rychlá komunikace s obchodem mohu jenom doporučit.

Rychlé zpracování a dodání.

S nákupem jsem moc spokojená,dostávala jsem průběžně info o stavu objednávky, zboží přišlo rychle. Ve středu jsem objednala, v pátek přišlo.

• rychlé jednání

Dodáno jiné zboží, obchod toto odmítl uznat a nezajistil výměnu

Reakce obchodu Hračky365.cz

objednala jste si zboží, které má více provedení / variant a v popisu produktu je doslovně uvedeno "Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.". Žádnou poznámku jste u své objednávky neuvedla a byla Vám tedy odeslána jedna z variant dle aktuální dostupnosti. Předpokládáme v takovém případě totiž, že zákazníkovi záleží na rychlém odeslání a ne na konkrétní variantě.

Nějak jste ve svém hodnocení také opomněla zmínit, že na Váš dotaz jsme Vám situaci slušně vysvětlili a nabídli Vám možnost zboží vyměnit za variantu dle Vašeho výběru (s odesláním z naší strany zdarma) nebo zboží vrátit. Zboží jste vrátila a my Vám za něj obratem vrátili platbu na Váš účet.

Přístě doporučujeme věnovat větší pozornost informacím uvedeným v eshopu. Ačkoli chápeme, že v dnešní rychlé době člověk informační popisy může přehlédnout nebo je dokonce ignoruje, z vlastní nepozornosti pak ale není možné vinit kohokoli jiného.

Děkujeme za pochopení.
    Hračky365.cz

• S obchodem jsem celkem spokojená, zboží došlo brzy, žádný problém.
    • Snad se stalo po cestě, 1 Dinosauří vejce došlo trochu prasklé, tak snad to nebude na překážku, uvidíme.

Jinak pěkný výběr, rychlé doručení, jsem spokojená.