i přes zrušení objednávky z mé strany, byla komunikace obchodu vstřícná a rychlá, děkuji

Vřele doporučuji ostatním

• Velký výběr
    • Nákup do domu
    • Nevím o žádných

Vřele doporučuji

• - zboží si vyberete v klidu
    • - rychlost jakou bylo zboží doručeno
    • - mám to co jsem potřebovala

doporučuji - kladně
    Při této příležitosti si dovoluji Vám poslat jeden "žebravý dopis". Totiž díky dětičkám jsem vlastně obchod TIS objevila.

MĚSTSKÁ KNIHOVNA ŽULOVÁ
    Josefské náměstí 1, 790 65 Žulová - tel: 584 437 151 e-mail: [email protected]

Přeji krásný den ze Žulové
    a předem se omlouvám za svou drzost.
    Obracím se na Vás s velkou prosbou o pomoc a podporu. Pracuji jako vedoucí Městské knihovny v Žulové a každoročně pořádám pro děti kolem 60 různých besed a soutěží.
    Protože se blíží Týden knihoven a Den pro dětskou knihu a v rámci těchto akcí se uskuteční soutěže pro MŠ a ZŠ ale také pro rodiče s dětmi. Moc prosím, zda by se nenašly ve Vaší firmě nějaké drobné dárečky pro děti jako odměny v soutěžích. Mám na mysli cukrovinky, tužky, propisky, pastelky, omalovánky apod.
    Vím, že každý má v dnešní době spoustu existenčních starostí a tady na Jesenicku je to obzvlášť tíživé. V současné době je tu největší nezaměstnanost v celé republice, která tu dosahuje k 18%.
    V knihovně pracuji 25 let a musím říct, že děti čtou opravdu méně a méně. Za nás nebyly počítače, videa, DVD apod., to vše hraje velkou roli v životě našich dětí a nemyslím si, že je to vždy ku prospěchu věci.
    Prosím, jestli jen trochu můžete, podejte dětičkám pomocnou ruku. Tady není žádná firma, na kterou se můžu obrátit. Vím, že to vyznívá jako žebrání ale jinou možnost nemám, pokud chci děti přilákat ke čtení.

Více o aktivitách knihovny se můžete dočíst na našich webových stránkách www.knihovnazulova.webk.cz

Přeji krásným den a děkuji alespoň za přečtení dopisu a také za odpověď ať kladnou či zápornou.

Dagmar Opršalová

vedoucí knihovny

• pohodlný výběr v době, kdy mám čas

• Slušná nabídka.
    • A rychlé celkem dodání.
    • Nevýhoda - cenově nic moc.

Docela slušný výběr.
    Každý zákazník určitě najde a vybere se v nabídce.
    Jako doporučení určitě dám známým.

• ušetření času
    • nižší cena oproti kamennému obchodu

nakupuji v tomto obchodě,protože mi byl doporučen.Co se týče zkušeností jsem spokojena.

• nabídka širokého sortimentu
    • jako každý jiný-čekání na zboží pokud není na skladě.

zajímavý sortiment zboží,širokoobsáhlá nabídka různého odvětví potřeb.

• Přehlednost
    • Pohldlnost

nákup v klidu domova a rychlost

• kvalitu
    • o žádných nevím

spokojenost

• Rychlost dodání.
    • Zatím jsem nezjistila žádné slabiny.

Doporučuji, jsem spokojena,je zde velký výběr zboží různého sortimentu.

• přehlednost nabízeného zboží,
    • operativnost

Perfektní spolupráce, rychlost dodání, bezproblémová komunikace.

• velký výběr

určitě doporučím