• přehlednost stránek, dobrá komunikace, rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme Vám a těšíme se na další nákup!

• Blízko mého bydliště, sympatické a ochotné prodavačky, velký výběr kvalitních hraček a dobré ceny za zboží.
    • Budova kde se prodejna nachází není v pěkným stavu.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení!
    Celý komplex Špalíčku se bude renovovat, tak se snad brzy dočkáme lepšího vzhledu budovy.

vše OK

• slušný obchod - zaplaceno předem a dorazilo zboží, které jsem objednala. Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Váš příští nákup! Hračky Piško.

Skvělý přístup,rychlé dodání

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme a těšíme se na Váš další nákup. Hračky Piško.

• rychle doruceni

Objednávka byla sice vyexpedována rychle, ale dorazila již z výroby poškozená - modelu autíčka chybělo světlo. Po velmi vstřícné komunikaci ohledně výměny zboží a rychlém uskutečnění výměny jsem myslela, že bude vše v pořádku, ale nové autíčko, které zaslali místo poškozeného, mělo světlo opět poškozené. Sice nebylo ulomené, nicméně bylo úplně ohnuté a na první pohled vadné. Očekávala bych, že než zašlou za reklamovaný výrobek nový, přesvědčí se o jeho kvalitě. Další kolo výměny jsem z časových důvodů neabsolvovala, nicméně z takového přístupu jsem zklamaná. K mému upozornění se již obchod ani nevyjádřil.

Vážená zákaznice,

na Váš mail jsme již reagovali, omlouváme se za zpoždění, důvodem byla nemocenská.

Při prvním zaslání prošel výrobek dvojí kontrolou - vychystáním a zabalením - pokaždé jinou zaměstnankyní, tudíž si troufáme tvrdit, že byl při expedici v pořádku, ale přesto jsme Vám obratem osobně dovezli nový. Bohužel i s tímto jste byla nespokojena, jelikož bylo světlo trochu vykřiveno z osy ( evidentně již z výroby ). Nevím, komu byla tato hračka určena, ale opravdu prodáváme pouze hračky ( 149kč), nikoli originální sběratelské modely dostupné v autosalonech.

Co se týče PPL služeb, Vaši stížnost jsme jim přeposlali, nyní čekáme na odpověď.

Tým Hračky Piško.

Rychlé dodání

Z mého pohledu jednoduché vyhledávání a především rychlá reakce obchodu. V pátek ráno jsem odeslal objednávku, v poledne zaplatil fakturu a v pondělí jsem měl zboží doma. Jsem velmi spokojen.

Dobrý den pane Milane,
    děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl spokojen. Těšíme se na příště!
    Tým Hračky Piško.

naprostá spokojenost

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Váš příští nákup!

• autíčka nejsou BMW X3- jde o neznačená logem BMW
    • foto na stránkách je jiné než skutečnost - popis policie ČR je OK

Obchod komunikuje perfektně a rychle

Dobrý den pane Volfe,

informace o prodávaných produktech získáváme přímo ze stránek našich dodavatelů - popisky, fotografie, které pak musí korelovat s informacemi na Heuréce. Mrzí nás Vaše zklamání, ale uvedené informace i fotografie jsou správné.
    V případě, že s výrobky nejste spokojen, zašlete je, prosím, na prodejnu, vrátíme Vám peníze.

Hračky Piško.

super

Moc děkujeme :) !

Kupuji v tomto obchodě co se mě narodily děti,jsem spokojená.Mají široký sortiment a když objednám přes webovky je to levnější než na kamenném obchodě.A navíc to mám téměř ihned k vyzvednutí.Super!!!

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme za pochvalu naší stálé zákaznici :)!

• vstřícné jednání

• rychlost dodání a komunikace

určitě doporučuji

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme Vám, těší nás, že jste byl spokojen.

• velmi ochotný personál

Byla jsem velmi spokojena

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme a těšíme se na Váš další nákup :)

Vse perfektni, dekuji

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme za krásné hodnocení.
    Hračky Piško.

• Asi jediný e-shop, který měl tzv. "narážecí auto", které jsme chtěli.
    • U tzv. "narážecího autíčka" chyběla zásadní informace, že autíčko vydává zvuky, což bylo pro nás rozhodující kritérium. Byla pouze informace, že svítí, což jsme akceptovali. Ve skutečnosti autíčko dělá strašný kravál jako na kolotoči a světla velmi nepříjemně blikají. Autíčko jsem rozebral a kravál se světly jsem odpojil.

Obchod nemohu doporučit, neboť měl zavádějící informace o zboží.

Vážený pane V.,

u všech našich narážecích autíček je v názvu či popisu uvedeno, že jsou se světlem a zvukem! Je nám líto, že jste tuto informaci při Vaši objednávce přehlédl.. Vše máme správně uvedeno. Tudíž tuto referenci pokládáme za neopodstatněnou!

S pozdravem Hračky Piško.

• Velmi přeledné stránky, bleskové dodání, dobré ceny

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Děkujeme a těšíme se na Vaši příští objednávku.

Příkladná komunikace se zákazníkem.

Děkujeme.