Zboží jsem objednala s tím, že na stránkách bylo, že je na skladě. 4 dny se nedělo vůbec nic, pak jsem volala na uvedený mobil. Bylo mi řečeno, že je asi chyba v systému, že žádná objednávka nepřišla. Mně ale v den objednání přišel email, že objednávka byla přijata. Tak jsem dotyčnému pánovi přeposlala onu objednávku a opět nic. Znovu jsem druhý den volala a to mi bylo řečeno, že zboží není a bude zase až na jaře!!! Můj celkový dojem - naprosto nesolidní jednání a naprostý nezájem. Hračku jsem si nakonec koupila raději jinde.

• Stornoval mi objednávku bez udání duvodu a když jsem poslala mail proč byla objednávka stornovaná tak na mail nereagovali a nepřišla žádná odpověd.

• nabízí toho hodně,ale jakmile něco objednáte tak to hned není skladem nebo to není vůbec
    • nekomunikuje se zákazníky vůbec

nedoporučuji

• Nedoporučuji, zboží jsem objednala, přišel potvrzující e-mail a pak už se nikdo neozval.

• levné
    • nevím

• nikdo s vámi nekomunikuje

nedoporučuji - zboží nedorazilo z obchodu s vámi nikdo nekomunikuje

• nekomunikace

• NABÍZÍ ZBOŽÍ ALE ZBOŽÍ NEMÁ!

Až volá zákazník, tak řeknou že zboží není.

• Super komunikace, nic neni problem

• nevím
    • objednávala jsem zboží, které tam měli psané skladem a po týdnu mi odpověděli, že zboží již naskladněno ani nebude.

Nedá se mu věřit.

• Bleskové dodání, skvělá spolupráce.
    • Nejsou.

Velmi doporučuji.

• Rychlé jednání
    • Dopravní společnost

Dopravák mi ani nezavolal, že už stojí před domem a lomcuje nám dveřma. Hračka byla špinavá a roztžená. Vzhledem k tomu, že to byl vánoční dárek, tak jsem ji oprala a zašila a už to nehodlám řešit. Jediné plus obchodu je komunikace, kdy zásilka dorazí, kde se právě nachází a rychlost dodání. Do obchodu už nikdy více...

• Myslím, že by nebylo špatné dát vědět zákazníkům (na e-mail), kdy byl balík expedován.

• Líbí se mi nabídka a výběr hraček.
    • Zatím jsem nakupovala poprvé.

• Levnejsi zbozi.

Dobry a rychli obchod.Doporucim obchod znamim

• přehlednost
    • široký sortiment
    • dobrá cena

Doporučuji,měla jsem možnost s pracovníky jednat po telefonu,velká ochota,vstřícnost,to co jsme dohodli tak splnili,namá to chybu.

• - slevy
    • - momentální dostupnost zboží

Tento obchod doporučuji. Z mé strany byla 100% spokojenost.

• cena-rychlost dodání a hlavně rychlé vyřízení problému

100%spolehlivost ze všech stran

• super pohodli
    • nema

doporučuji,velký vyběr zboží a příznivé ceny