• zakoupeno v HQelektro.cz před 1 týdnem

100% spokojnosť,rýchle dodanie

• zakoupeno v HQelektro.cz před 2 týdny

tovar bol doručený rýchlo a bez problémov :)

• zakoupeno v HQelektro.cz před 3 týdny

Vše bylo v pořádku, zboží bylo doručeno za dva dny

rychlé vyřízení objednávky

• zakoupeno v HQelektro.cz před 2 měsíci

• nemám

jsem velmi spokojen

• Perfektní jednání
    • Horší dopravce, po oznámení zásilky se již nikdo neobtěžovat mi sdělit své problémy a mé domácí čekání trvalo 1 a 1/2 dne. Musela jsem si o info volat sama a operátora házela odpovědnost na jiné.

Při jednání s prodejcem naprostá spokojenost, zboží ihned předáno dopravci.

bleskové vyřízení objednávky
    vzorné zabalení pro přepravu
    vše v naprostém pořádku

• zakoupeno v HQelektro.cz před 1 měsícem

Objednávka dorazila v rekordním čase, s dodávkou jsme spokojeni.

• zakoupeno v HQelektro.cz před 1 měsícem

• náhradní díly na starší spotřebiče
    • po dohodě možná platba předem na účet
    • rychlá komunikace
    • rychlé dodání a odeslání zboží
    • avizace před odesláním zboží, avizace od dopravce
    • obchod by mohl nabízet platbu předem na účet standardně, ne pouze na požádání, je zbytečné utrácet za doběrečné. Hodnotím to ale zároveň i pozitivně v tom smyslu, že se lidé nemusí bát zakoupit zboží, neboť díky té dobírce mají jistotu, že zboží dostanou
    • obchod by minimálně u náhradních dílů mohl nabízet více možností dopravy, přeci jen když lidi nejsou doma, přepravce je nemusí zastihnout a osobně přepravce WEDO vůbec neznám a zároveň asi nemá takovou síť výdejních míst jako třeba zásilkovna, dávám to jen jako podnět ke zlepšení, mě se toto netýkalo, ale mám dojem, že ještě vloni bylo přepravců na výběr víc.
    • u náhradních dílů na pračky Tatramat (nebo i bojlery) by měl obchod uvést konkrétně všechny modely, do kterých tyto díly pasují, což z popisu není úplně jasné a když si díly objedná naprostý laik, tak mu současný popis moc nepomůže. U každého dílu by měly být přesné modely a hlavně, zda jde o horem nebo předem plněnou pračku Tatramat. Mně se to tedy moc netýkalo, ale přiznám se, že jsem se musel u některých dílů poradit pro jistotu s opravářem praček. Seznam všech praček, co kdy Tatramat vyráběl, je volně dostupný na internetu, tak by neměl být problém toto doplnit, velice to pomůže. Spolu samozřejmě s aktualizovanými fotkami zboží, protože třeba příruby na bojlery Tatramat 6 děr jsou minimálně čtyři různé typy a bohužel je i u ostatních eshopů velký nešvar v tom, že jsou tam neaktualizované fotky, přitom je nabízeno něco úplně jiného, příruba je tenčí, má trochu jiný tvar, barvu smaltu, není tak "vypouklá" a podobně

S obchodem jsem byl velice spokojený. Rychlá e-mailová komunikace, sdělení, kolik položek mají ještě skladem. Velice pozitivně hodnotím i to, že mají skladem náhradní díly na starší pračky Tatramat a bojlery starší výroby také Tatramat, obojí ve stáří více než 30 let a to za velmi příznivé ceny, což umožní jejich opravy. Nakoupil jsem podruhé a i prvně jsem byl spokojený. S dopravcem WEDO jsem byl taky spokojený, pouze mi od nich přišel mail, kde chybělo to nejdůležitější - hodina rozvozu:"Předpokládaný čas doručení je mezi hod. na Vámi uvedenou adresu. ", ale naštěstí je k dispozici i telefon na kurýra. Jako podnět pro zlepšení udávám standardní možnost platby za zboží předem na účet, protože pro většinu lidí, nejde-li snad o důchodce, je platba na dobírku dnes už velmi zastaralá, dále nabídka více dopravců daného zboží a dále lepší popis s výpisem modelů v mém případě u praček Tatramat, protože si dovedu představit, že ne každý má k dispozici opraváře a může se snažit pustit do opravy sám, v čem mu současné popisy moc nepomůžou, protože jsou opravdu velmi obecné. Týká se i starších bojlerů Tatramat se smaltovanou přírubou.

• Dobra komunikace s prodejcem

• ochota, rychlost

• zakoupeno v HQelektro.cz před 1 měsícem

• Zboží dorazilo do pár dní
    • Rychlá komunikace s obchodem o nejasnosti obědnávky
  • zakoupeno v HQelektro.cz před 1 měsícem

Zboží bylo dodáno velmi brzo,ale přepravce zapoměl dodat spořící přepážku,která byla objednána a zaplacena. Moje chyba,že jsem si toho hned nevšiml

• zakoupeno v HQelektro.cz před 2 měsíci

• Rychlé odeslání zboží
    • Nízké ceny
    • Téměř žádná komunikace ze strany obchodu
    • Nepředání telefonního čísla kurýrovi, který mrazák doručoval, ten se tedy nemohl domluvit na termínu a času doručení. To, že jsme se potkali napoprvé byla čistě náhoda
    • Eshop prezentoval mrazák s prodlouženou zárukou na 5 let a dalších 10 na kompresor. Po dodání ale bylo u faktury uvedeno, že tuto záruku nabízí přímo výrobce, u kterého je nutno se registrovat, jinak se jedná jen o standartní dvouletou záruku. Nemám problém s registrací, jen jsem při nákupu měla dojem, že tyto prodloužené záruky mám již v ceně nákupu, bez nutnosti podnikat další kroky. Myslím, že by to mělo být jasné už při nákupu.
    • Špatně vystavená faktura na částku o přibližně 1500,- nižší. Kdo by si toho nevšiml, tak by se asi při reklamaci divil, že mu třeba vrátí jinou částku, než jakou zaplatil. Fakturu jsem dostala na svou žádost opravenou, abych byla fér, možná šlo jen o nějakou chybu, ale to nevím.

V obchodě jsem objednala mrazničku, hlavně kvůli nejnižší ceně. Z obchodu přišlo potvrzení objednávky s žádostí o platbu, kterou jsem ihned uhradila a tím komunikace obchodu skončila. Za pár dní přijel kurýr s mrazničkou, který ale nedostal telefonní číslo, takže přijel prostě naslepo. V přiložené faktuře byl můj telefon i email uveden, takže jej obchod určitě měl k dispozici. Navíc byla faktura vystavena na špatnou (nižší) částku. Emailem jsem žádala o opravu faktury, která tedy rychle přišla, ale bez jakékoli další informace nebo vysvětlení. V podstatě vše proběhlo rychle, zboží přišlo po dvou pracovních dnech, funguje, jen byl celý proces dost zvláštní. V den doručení jsem už uvažovala, že mi pořád nikdo nepotvrdil ani uhrazení částky, a jestli se nejedná o nějaký podvodný obchod. Navíc v prvním potvrzovacím emailu je vysloveně napsáno, že se po připsání platby někdo z obchodu ozve a dojedná termín dopravy, což se tedy nestalo ani telefonicky ani emailem. Když je to ale přímo napsáno v informacích od obchodu, tak jsem něco takového opravdu očekávala. Myslím, že minimálně je zvykem alespoň potvrdit připsání platby. Příště bych asi volila obchod s vyšší cenou, kde ale budu mít jistotu lepší komunikace. Při nákupu za částku přes 10. tis. jsem z toho byla celkem nervózní.

Reakce obchodu HQelektro.cz

Vážená paní, Bednářová,
    bohužel se někdy stane, že se opravdu něco nepovede a u Vás se nepovedlo, co se dalo. Věřte tomu, že Vás nechtěl nikdo poškodit a už vůbec ne Vám vrátit při případné reklamaci míň peněz. To by nebylo možné už z toho důvodu, že veškeré platby eshopu jsou prováděny přes účet, tudíž částky na fakturách musí souhlasit s částkami na účtu. Kdybyste nás neupozornila, sami bychom Vám do 2 dnů "po spárování plateb" poslali fakturu s opravenou částkou. Nicméně fakturu jsme Vám ihned opravili a odeslali. Telefon a email jsme opravdu do přepravy zapomněli zadat. Nebyl v tom žádný úmysl. Pokud bychom nezapomněli, přišla by Vám potvrzovací SMS a email, že bylo zboží uhrazeno a odesláno. Zboží jste objednávala 17.6.2021, platba nám byla připsána 18.6.2021 a hned ten den jsme zboží odeslali. Co se týká prodloužené záruky, tak záruka ze zákona je 2 roky a s tím se taky výrobky běžně prodávají. Pokud je na výrobek prodloužená záruka, tak se buď dokupuje nebo je zdarma "podmíněna registrací". Věřte, že vyšší cena neznamená lepší eshop, lepší služby. Každému se občas něco nepovede tak, jak by sám chtěl.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace a přejeme, ať mraznička dobře slouží.

HQElektro

• zakoupeno v HQelektro.cz před 1 měsícem

Rychlost dodani.Zbozi super zabalene.Spokojenost.

• zakoupeno v HQelektro.cz před 1 měsícem

• Rychla reakce, velmi dobre zabaleno

• Rychlost zaslání