• obchod dobrý

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Pavle.

Jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další spolupráci

Jako poděkování za váš čas věnovaný vyplněním tohoto dotazníku vám zasíláme do Mejlu slevový kupón na další objednávku :)

www.HPtonery.eu

• Obchod jsem našel na Heuréce, vše přišlo jak mělo.

www.HPtonery.eu

• Nejlevnější výrobek, který jsem na Heuréce našla.
    • Rychlé bezproblémoé dodání.
    • Problém s objednáváním, s vyhledáváním výrobku, složité vyplnění objednávky, na slevový kód jsem čekala skoro pět dní, přišel až po dotazu, přítel skoro stejné problémy, zadaný kód se hlásil jako neplatný.....

Děkujeme za recenzi.

Za komplikace se omlouváme, pokud máte s vložením do systému nebo s našim slevovým kupónem problémy, můžete se kdykoli obrátit na naši zákaznickou podporu, kde Vám pomůžeme a problém vždy rádi vyřešíme.

• Rychlá komunikace

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Radku.

www.HPtonery.eu

není možné platit kartou při dodání, jinak obchod proběhl v pořádku.

Jsme rádi, že jste spokojená a těšíme se na další spolupráci

• Kvalita výrobku

• Nízké ceny
    • Komunikace s obchodem
    • Delší dodací lhůta než u jiných obchodů, ale cena zboží to kompenzuje

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Antoníne.

www.HPtonery.eu

• udávají nízké ceny, ale počkáte si měsíc nejméně, než vám něco dorazí
    • Nesolidnost, nulová komunikace, po první objednávce jsem dostal omluvu a slevový kupon, který jsem teď uplatnil a naprosto stejné chování! Majitel eshopu zřejmě úmyslně směřuje svůj podnik ke krachu, jinak si to chování nedovedu vysvětlit.

• Dobré ceny, dobrá komunikace

Vše bez problémů

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Tony.

• Dobré ceny zboží
    • Slevový kód
    • Trochu vázla komunikace
    • Dodáno 6-tý pracovní den, i když bylo skladem

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Petro.

Zboží, které jste si objednala bylo chvíli před Vámi vyprodáno a čekali jsme na doskladnění. Produkt máme nejlevnější na trhu, takže věříme, že čekání za to stálo ;-)

www.HPtonery.eu

Proč nabízejí něco, co nemají? 3 dny po objednání mi přišli dva maily. Oba s info o tom, že objednávka je zrušena. V tom prvním s uvedením, že objednávka je zrušena zákazníkem, nebo díky tomu, že nedošlo k vyzvednutí zásilky. V druhém mailu teprve, že ke zrušení došlo z jejich strany, protože zboží nemají.

Děkujeme za recenzi.

Zboží, které jste si objednal bylo chvíli před Vámi vyprodáno a čekali jsme na doskladnění. Nyní již máme zboží opět skladem.

www.HPtonery.eu

• prodávají něco co nemají a nejsou schopni sehnat

Děkujeme za recenzi.

Zboží, které jste si objednal bylo chvíli před Vámi vyprodáno a čekali jsme na doskladnění, o čemž jste byl informován a tázán zda počkáte. Ale objednávku jste stornoval. Nyní již máme zboží opět skladem.

www.HPtonery.eu

• prodává kvalitní produkty za nízké ceny
    • PC monitor mi přišel a neměl žádný vadný pixel
    • delší dodací lhůta - PC monitor nebyl skladem

prodává kvalitní produkty za nízké ceny

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Dane.

www.HPtonery.eu

• Rychlé dodání a zboží opravdu odpovídá popisu

www.HPtonery.eu

Mé zkušenosti s obchodem jsou pozitivní.

www.HPtonery.eu

Bohužel měli na eshopu produkt vyobrazený jako skladem, který následně již nebyl skladem, tudíž byly dvě možnosti, vybrat si jiný nebo stornovat. Jelikož zásilku odeslali bez již zmíněného chybějícího produktu, stornovala jsem ten zbytek.

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Karolíno.

Omlouváme se, ale produkt, který jste si objednala byl chvíli před Vámi vyprodán o čemž jste byla ihned informována a peníze za stornovaný produkt Vám byly hned vráceny.

Ještě jednou se omlouváme a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku.

www.Hptonery.eu

Při objednávce jsem použil slevový kupón, který byl systémem akceptován a o jeho výši mi byla ponížena částka nákupu, o čemž jsem obdržel potvrzující email. Druhý den se z obchodu ozvali, že kupón je neplatný. Unfair jednání.

Děkujeme za recenzi.

Byly Vám odeslány celkem tři kupóny na dopravu kde se podrobně píše o jejich použití a ke každému dopravci je nutné použít příslušný kupón. Vy jste bohužel vybral kupón, který patřil pro Českou poštu a dopravu jste zvolil Zásilkovnu. Kupón jsme Vám pouze opravili na správný a tudíž jste měl mít Dopravu Zdarma tak jak jsme slibovali.
    O všem jste byl také informován.

www.HPtonery.eu

• prijemne jednani, rozumna doba dodani

jsem s nakupem spokojena, mohu doporucit

Jsme rádi, že jste spokojená a těšíme se na další spolupráci

Dobrá cena, rychlé jednání

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Luboši.

www.HPtonery.eu

• nedali mi vůbec vědět, kdy mi zásilka dorazí, musel jsem to sám urgovat a po 11 dnech zatím nic nemám!

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Milane.

Omlouváme se za delší dobu dodání, která nastala změnou ve vaší objednávce a to formou úhrady. Ihned po obdržení Vaší platby jsme objednávku začali vyřizovat a spracovávat a nyní je již zásilka na cestě k Vám.