• výborné ceny zboží
    • dobrá komunikace
    • trochu delší doba dodání, ale byl jsem na to upozorněn
    • při objednávce na dobírku nad 10 tis. požadují zálohu 1 tis. Kč poslat předem, tedy moc se nevyplatí si připlácet za dobírku a je lepší zboží zaplatit rovnou

Pokud chcete ušetřit a na zboží příliš nespěcháte, tak tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Přemku.

Jelikož se nám rozšířilo v poslední době nepřebírání dražších objednávek od zákazníků, zvolili jsme momentálně zálohu u vyššího nákupu. Jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další spolupráci

Jako poděkování za váš čas věnovaný vyplněním tohoto dotazníku vám zasíláme do Mejlu slevový kupón na další objednávku :)

www.HPtonery.eu

• Ani po dvou týdnech jsem nedostal objednané zboží

Zboží jsem objednal a zaplatil 18.12.2017, ale dosud 2.1.2018 nedorazilo.

Děkujeme za recenzi.

Vaši objednávku jste v pořádku obdržel, důvodem delší doby dodání bylo přerušení přepravy u dopravců mezi svátky. Hned jak bylo možné jsme objednávku expedovali k Vám.

Děkujeme za pochopení www.HPtonery.eu

• Dobré ceny.
    • Komunikují
    • Doprava byla zdarma
    • Neposlali fakturu, ale to přežiju stačí mi elektronická

Celkově jsem spokojen s prodejcem. Vše co slíbil dodržel.

• cena zboží
    • Poslední informace z 18.12 je, že objednávka byla potvrzena obchodním oddělením. Další je žádost z 29.12. o hodnocení obchodu. Co proboha mám hodnotit, když jsem zboží zaplatil a o jeho dalším osudu nemám dodnes žádnou informaci?

Uznávám, že do objednávky přyšly Vánoce, ale právě proto se mi zdá požadavek hodnocení obchodu jako výsměch.

Děkujeme za pochopení www.HPtonery.eu

• Webové stránky přehledné
    • Kvalita zboží

Z nákupu mám pozitivní dojmy. Sice dodání bylo trochu delší, jelikož zboží nebylo na skladě, ale o dané skutečnosti mě informovali prakticky ihned po odeslání mé objednávky a sami nabízeli její stornování. Nakonec jsem objednávku nezrušila, o veškerém průběhu mě nadále informovali a zboží po naskladnění přišlo snad do druhého dne a naprosto v pořádku, takže k průběhu nákupu nemám žádné výhrady.

Jsme rádi, že jste spokojená a těšíme se na další spolupráci

• Nemaji co nabizeji

Po dotazu na dostupnost zbozi potvrdi jeho dostupnost na centrálním skladu a dobu dodání 3 až 4 dny.
    Ale po objednaní na druhy den, napíšou email že zboží nemají.
    Takto se seriozní obchodník nejspíš nechová.....

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se, ale zboží které jste si objednal bylo před Vámi doprodáno. Není tudíž naší chybou Vaše pozdější objednání.

www.HPtonery.eu

Objednal jsem zboží v době, kdy už negarantovali dodání do Vánoc, nakonec to stihli a zboží jsem jsem obdržel ještě před Štědrým dnem.

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Romane.

Vše v naprostém pořádku.

• výhodná cena

www.HPtonery.eu

• Objednal a zaplatil, oni potvrdili a poslali, vyzvednul v zásilkovně nedaleko bydliště.
    • Nemám fakturu (daňový doklad).
    • U nahodile porovnaného jiného zboží se cenová úroveň nezdá jako levná.

Děkujeme za recenzi.

Faktura Vám přijde do Vaší mailové schránky. Produkt, který jste si u nás objednával, byl u nás nejlevnější i na tomto srovnávači Heuréka.cz.

www.HPtonery.eu

• Komunikace s obchodem je super.
    • Před vánocemi trochu delší doručení, ale to je v pohodě.

Nízké ceny, velký výběr zboží a komunikace s obchodem nemělo chybu.

Velmi spokojen

Děkujeme za recenzi.

Jsme rádi, že jste spokojení a těšíme se na další spolupráci

• dobré ceny
    • horší komunikace

Zboží je ok, proces taktéž. Horší je komunikace ze strany eshopu. Týden trvalo než objednávku expedovali. O expedici zboží mi dali vědět tři dny po doručení zboží...

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za delší dobu dodání, která je momentálně způsobena větším předvánočním náporem objednávek.

• Dobré ceny
    • Šíře sortimentu
    • Velmi dobrá komunikace
    • Nic podstatného

V obchodě jsem nakupoval poprvé, potvrzení objednávky a veškeré další informace o pohybu zboží přišly bez zdržení, zboží přišlo v pořádku, faktura v zásilce nebyla přiložena, ale po E-mailovém dotazu byla okamžitě odeslána.
    Obchod mohu zcela doporučit, spokojenost.

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Martine.

www.HPtonery.eu

• u mnou vybraného zboží velice dobrá cena

dobrá cena i komunikace

• Rychlost dodání.

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Radku.

• Přijatelné ceny

www.HPtonery.eu

Vybraný produkt za super cenu, obchod navíc nabídl slevový kód na 50 Kč.
    Negativně hodnotím, že zboží bylo na centrálním skladu a nebyla jsem informována o dodací lhůtě.
    Celkově ale s obchodem spokojenost.

Jsme rádi, že jste spokojená a těšíme se na další spolupráci

• NIC
    • Nejdříve zasilku dvakrát neodeslali a při opětovných urgencích zaslali špatné zboží, které odmítli vzít zpět. Absolutně nedoporučuji!!

Tomuto eshopu se vyhněte obloukem. Má tragickou zákaznickou podporu. Vše neskutečně dlouho trvá a jejich ochota řešit problémy je absolutně mizivá.

Děkujeme za recenzi.

Ve Vaší objednávce nebyla jedna položka skladem a čekali jsme na naskladnění, o čemž jste byl informován a souhlasil.
    Zboží jste si objednal na firmu, pro podnikové účely a zde se bohužel nárok na odstoupení od kupní smlouvy nevztahuje.

Děkujeme za pochopení

www.HPtonery.eu

• Na www se nabízí zboží,které již není k dodání

Není fér lákat zakazníky obchodu na pár výrobků za super cenu.Po zaplacení se dozvíte ,že zboží již není a mohlo by být objednané tak do měsíce !
    Peníze obratem vráceny,ale....

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za vzniklé komplikace, které nastaly rychlým vyprodáním produktu ve Vaší objednávce.

Jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku.