Podle webu 400 ks skladem, mohou doručit zátra. Objednám a za chvíli přijde mail, že bohužel "nemají na hlavním skladě" a očeávané doručení za dva týdny...

Reakce obchodu Housewares | home,decor & garden

Velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s nákupem v našem e-shopu a chtěli bychom se touto cestou omluvit za chybně zobrazené údaje u položky.
    Technickou chybu způsobující zobrazení chybného množství na skladě jsme již odstranili a zároveň nasadili kontrolní mechanismus, který zabrání případnému opakování takové chyby.
    Dbáme na to, aby zákazníci dostávali veškeré potřebné informace včas, a proto i po odeslání objednávky odesíláme další e-mail o stavu objednávky, ve kterém se dostupnost zboží kontroluje a je uveden případný očekávaný termín naskladnění tak, abychom byl zákazník plně informován.

Ještě jednou se velice omlouváme, že se tyto mylné informace na našem e-shopu zobrazily a věříme, že při příští návštěvě již bude vše v pořádku.

Pokud byste narazil/a na chybu, měl/a jiný dotaz nebo jen potřeboval/a poradit s výběrem vhodného zboží, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit na telefonním čísle +420 491 420 520 nebo e-mailem na [email protected].

S přátelským pozdravem,

vstřicnost a ochota

Všechno v pořádku a rychlé doručení

velký výběr, dobré ceny

• Opravdu spolehlivý obchod na 100 procent.

Zboží došlo poškozené ,ale rychlou reakcí na reklamaci poslali nový kus! Chvalim rychlost dodání .

• Rychle dodání.

měsíc od obědnání zboží ještě nedorazilo

• funguje, vše ok

• VELICE FÉROVÉ JEDNÁNÍ
    • VELKÁ OCHOTA PANÍ KOHOUTOVÉ - VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PRODEJE

• Zatím nevyzkoušeno. Vyzkouším o víkendu až budu pokládat koberec.

Nelze posoudit jestli je výrobek v pořádku neboť zasílání hodnocení přichází vždy několik málo dnů od doručení zboží. A to žel přátelé, nejsem schopen to tak rychle vybalit, vyzkoušet a posoudit jestli je vše OK :).

ok

Ok

Objednal jsem, zaplatil dodáno. (Dopředu jsem věděl, že zboží je na externím skladu a tedy se dalo čekat, že dodací lhůta bude trochu delší.)

• Vrátili mi peníze ...............

Objednané a zaplacené zboží mi nebylo dodáno ( 24.8.23 -3.10.23). Odstoupil jsem od smlouvy. Peníze mě vrátili.

• Obchod nemůžu hodnotit, zboží jsem ještě neobdržel.

• Dlouhá dodací lhůta

Obchod měl nejnižší cenu na trhu, tak jsem zboží objednal. bohužel napsali že za tuto cenu mi zboží nepošlou, jen za mnohonásobně vyšší cenu.

Reakce obchodu Housewares | home,decor & garden

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším obchodem, avšak u Vámi objednaného zboží byla v době Vaší objednávky chybně uvedena cena 1 Kč, která neodpovídala reálné ceně 114 Kč (viz email z 25.8.2023).
    Ještě jednou se omlouváme za technickou chybu, která tuto situaci způsobila a věříme, že příště již budeme moci vyřídit objednávku k Vaší spokojenosti.

S pozdravem,

• --
    • Stále na zboží čekám a zatím nedorazilo. Nakupuji na internetu několikrát měsíčně a zboží vždy dorazí za 2-4 dny. Tady čekám již 3 týdny.

Kdybych jen tušila, že budu čekat tak dlouho , vybrala bych si jiný obchod !!

Reakce obchodu Housewares | home,decor & garden

Velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším obchodem - bohužel Vámi objednaný produkt byl v době objednávky vyprodán.
    Ještě jednou bychom se Vám chtěli omluvit za dlouhou čekací dobu a zároveň chceme poděkovat za Vaši ochotu při řešení této nepříjemné situace a jejím vyřešení náhradou za jinou variantu produktu.
    V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici na e-mailové adrese [email protected] nebo telefonním čísle +420 776 185 024.

S pozdravem,
    www.housewares.cz

zboží bylo dodáno přes PPL Parcelshop s osobním vyzvednutím v určeném místě.