Trochu delší doba dodání, ale jinak vše v naprostém pořádku.

• nabízí čaj, který není jinak nikde k dostání
    • místo zvoleného dopravce PPL zásilku doručoval GLS, který o doručování neinformoval předem - nemohla jsem si přizpůsobit dobu a místo dodání, a zásilku jsem obdržela později
    • není na výběr Česká pošta

Výborná komunikace, rychlé doručení.

Vybrala jsem si pro objednávku tento obchod z důvodu, že psali doručení do 2 dnů, zboží ale ani po 3 týdnech nebylo doručeno. Z obchodu mi 2xvolali a dali aspoň vědět že se zpozdí, ale i tak...měl to být dárek pro manžela, tak mě to moc zklamalo. Slíbili že mi to přijde tento týden ale opět nic.

Reakce obchodu HouseTea.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, ale zboží nám těsně před vaším objednáním došlo a informace, které jsme vám 2x předávali byli od našeho dodavatele. Za nepříjemnosti se velice omlouváme a jsme rádi, že jsme vám čaje nakonec odeslali. Věříme že budete spokojena.
    Děkujeme a přejeme vám pěkný den.

nemá toto byla 1. zakázka

skvělá přehlednost stránek, rychlá reakce, špičkové doručení, ideální ceny

Platila jsem okamžitě, ale nějak dlouho trvala kontrola úhrady.

• Široká nabídka čajů, které nejsou běžně k sehnání v Čr.
    • Výborná komunikace.
  • zboží nedorazilo i přes to, že bylo zaplaceno, ale zástupce se ozval a důvod vysvětlil - domluvili jsme se na jiném termínu dodávky

• Doprava prostřednictvím PPL, rozšířit o Českou poštu

• cena za dopravu

Objednany caj neni skladem a i po 14 dnech, kdy toto obchod vi, je na web strankach porad vedeny jako skladem dostupny.
    Nasledna komunikace ohledne lhuty dodani byla v poradku.

• nedodá zboží... nekomunikuje

neobjednávejte zde zboží určené jako vánoční dárek :-(

• Poměr nabídka x cena čajů Harney & Sons
    • Dodání zboží. Již podruhé jsem vyžadovala dopravu PPL a namísto toho mi zboží dodalo GLS, navíc na špatnou adresu - fakturační, ne dodací. Prosím, pokud si zákazník může vybrat, ať je jeho volba respektována!

• Doprava domů
    • -

vyhovující

• Nikdo me neinformoval o potvrzeni objednavky. Nevedela jsem jestli zbozi prijde, neprijde.... ale prislo :)

• široký výběr čajíků Harney

Vřele doporučuji

• rozmanitost
    • možná to byla náhoda, ale jeden z čajů nebyl dostupný, ale kvituji s povděkem omluvu firmy

ano, doporučuji

• kvalitní čaje
    • málo výrobců v nabídce! :D

Sám bych objednávku lépe nevybavil. Opravdu klobouček dolů. Takhle vypadá top práce.

• Chybí mi možnost dodání na poštu nebo do zásilkovny.

Vzhledem k informacím k mojí objednávce a kvalitě zaslaného zboží mohu říci opravdu tak by měl vypadat internetový obchod.