• zakoupeno v HOTROCK.cz před 1 měsícem

Zboží přesně dle objednávky, dobrá komunikace.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 2 měsíci

• Po zaplacení týden nikdo nereaguji
  • zakoupeno v HOTROCK.cz před 3 měsíci

Jsem velice spokojena s vaší nabídkou, rychlou zpětnou vazbou a Vaší laskavou ochotou vše mi vysvětlit, děkuji. V. M.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 4 měsíci

Jednání bylo velmi vstřícné a rychlé. Voucher dorazil okamžitě po zaplacení. Již jsem se jedné aktivity zúčastnila, a proto jsem vsadila na jistotu - tento voucher jsem koupila jako dárek. Nemám, co bych vytkla.

• S Hotrockem máme už jednu perfektní zkušenost s lezením na Pastýřské stěně. Teď máme v plánu Zadrátovanou jeptišku a oceňujeme vstřícnost Hotrocku a posunem termínu.
  • zakoupeno v HOTROCK.cz před 5 měsíci

Velice vstřícné a rychlé jednání.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 5 měsíci

Moje první nakupování a velká spokojenost. Zboží dodáno v krátké době.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 7 měsíci

Obecně jsme se zážitky vždy spokojeni, jen mi vadí, že voucher nedorazí ihned po zaplacení kartou online, ale až večer/v noci. Pokud počítáte s tím, že si ho vytisknete ihned po zakoupení, není to bohužel možné.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 7 měsíci

• Objednávka zrušena bez žádné informace

Objednal jsem manzelce k vanocum kalhoty, ktere ma eshop dle udaju skladem, nez jsem vsak stihl zaplatit, tak mi byly objednavka zrusena. Kdyz jsem psal eshopu proc byla objednavka zrusena, jiz nikdo nereagoval a nikdo se mnou nekomunikuje. Ty kladne recenze si tu snad pisi sami, protoze toto je jiz podruhe co jsem zde objednal (ano, dal jsem obchodu druhou sanci) a podruhe zadna komunikace.

• Na emaily nikdo nereaguje
    • Neochota poradit s vyberem
    • Nefunkcni chat na webu, kde nikdo není online

Objednala jsem si lezecky, ktere firma udavala jako dostupne ale druhy den objednavku zrusila, ze nejsou. Kdyz jsem zadala o zaslani nejakych jinych ktere mi budou schopni dodat do vanoc tak mi pan napsal at zavolam ze poradi. Kdyz jsem mu napsala ze nemohu volat ze jsem v zahranici, aby mi poslal nejake tipy, tak jiz nereagoval. Nakoupila jsem jinde a zde uz nikdy nenakoupim.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 7 měsíci

Dobrý výběr za rozumné ceny. Velká vstřícnost prodejce a super komunikace.

• Zajímavé kurzy
    • Parádní instruktoři

Už jsme byli s HotRockem na několika akcích a těšíme se na další! Je to prostě fajn parta

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 7 měsíci

Objednávka byla vyřízena bez zbytečného odkladu, byla jsem spokojena s jednáním majitele, když jsem k němu měla dotaz ohledně zakoupení poukazu, kontaktoval mě a s jeho jednáním jsem byla spokojená.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 7 měsíci

Vše bylo tak, jak má být. Dobrá komunikace, rychlá objednávka, ihned po platbě zboží zasláno. Děkuji

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 8 měsíci

• komunikace, profesionální rada při výběru zboží, dostupnost obchodu,

Nemám co vytknout. Bezproblémová komunikace a termín dodání dle domluvy. Profesionální jednání a rada pří výběru správného produktu.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 8 měsíci

• Rychlé a profesionální jednání. Perfektně zabaleno.

Mohu jen doporučit. Rychlá komunikace. Dodání dle domluvy a v termínu. Vyzvednuto osobně, výdejní místo je v centru města, dobře přístupné a dá se bez problémů zaparkovat.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 8 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 8 měsíci

Ochota, vstřícnost, pružnost, rychlost.
    Díky!

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 1 rokem

• maximální vstřícnost při zařizování setkání
    • instruktorka přijela včas, plně vybavená a připravená
    • individuální přístup podle zkušeností jednotlivých účastníků
    • pečlivost, bezpečnost především

jednalo se o ferratový kurz

• zakoupeno v HOTROCK.cz před 1 rokem

Rychlé doručení, skvělá komunikace. Vždy jsem spokojená.