• Pohodlný nákup z domova.
    • Nepostřehl jsem slabiny.

Spokojenost!

prima obchod, rychlé dodání

• super ceny
    • nevim o nicem

najvyhodnejsia cena,rychle dodanie, vrele doporucuji

• Solidní jednání
    • Spolehlivé dodání zboží
    • žádné mne nenapadají

Nemohu důvody nákupu uvést, výběr byl zcela náhodný.
    Dobrý pocit z komunikace, jakož i spolehlivé
    dodání objednaného zboží, zkrátka jen spokojenost.
    Určitě doporučuji tento obchod zkusit!

• rychlé jednání a dodání..
    • vcelku žádné..jen je třeba zkoordinovat odesílání zpráv a spolupráci s ppl..

doporučuji včem..

• prisla mi jina barva

nijak mi to ale nevadi

• nemá

Mohu jen a jen doporučit.Opravdu veliká spokojenost.Budu se vždy k tomuto obchodu vracet.

• Možnost nákupu přes internet v pohodlí domova.

Sháněla jsem baterii a nabíječku na mobil.Na těchto stránkách jsem našla přesně to,co jsem potřebovala a ještě za dobrou cenu. Komunikace přes email výborná, dodání rychlé,skvěle zabalené. Nemám co vytknout. Když budu zase někdy něco potřebovat, určitě se obrátím právě na hop-mobil.:)

jsou přehledné stránky o výběru zboží a dodání bylo výborné,a v pořádku.Doporučuji všem kdo navštív tyto stránky a objedná si zboží.

S pozdravem J.Záleský

• Zboží, které jsem sháněla,zde bylo nejlevnější

příjemný rychlý nákup

Přišlo mně zboží jiné barvy, než bylo objednáno.

• rychlost a spolehlivost
    • zadne

vzor pro internetove obchody

• Dobrou cenu a rychlost
    • Žádné

Vřele doporučuji

• Zboží jsem dostal dobře zabalené a rychle. S mou lítostí jsem zjistil že to je šmejd a vydržel mi jen pár minut než odpadla polovina krytu. ( Pouzdro GT Book Nokia 520 )Obrátil jsem se na shop který semnou jednal pěkně a asertivně i když já jednal velmi naštvaně. Byli schopni reagovat a domluvit se na nějakém řešení. S tohoto důvodu bych eshop pochválil. Sám jsem to pak přestal řešit když jsem vychladl. Běhání po poštách a tahání se přes reklamace nesnáším (hlavně pro 200kč). Obchod bych jinak hodnotil dobře, jen špatný produkt.
    • Zboží...Pouzdro GT Book Nokia 520 byl nedbale zabalen v originálním obalu. (ovšem dobře a precizně od eshopu) Mněl jsem z něj pocit polského výrobku na koleni. Kryt na telefonu nedržel v jednom rohu. Zavírací část mi upadla asi po třech použitích. Vydržel zhruba 5minut. Produkt neměl recenzi na Heurece, já napíši první.

Pokud chcete použít tento eshop, kupujte pouze věci které mají na Heurece kladné komentáře. Já už jsem teď taky chytřejší. Bohužel obchod hodnotím v komunikaci kladně ale produkt ne. Tudíš nemohu doporučit.

( Pouzdro GT Book Nokia 520 )

• široký sortiment
    • většinou zase tak často příslušenství k mobilu nepotřebujete, takže po nějaké době zase hledáte všechno znovu.

• Rychlost, ochota, spolehlivost
    • pouze internetový obchod - nevím o kamenných prodejnách - nomohu si výrobek přesně prohlédnout, ozkoušet ve vlastních rukách

Vřele doporučuji

• Rychlý.
    • Chybí možnost osobního vyzvednutí. (relativně drahé poštovné, pokud se drobnost posílá jen v obálce)
    • Při objednácve jsem žádal o způsob vytvoření dokladu-zboží bylo odesláno s fakturou aniž by tento požadavek byl zohledněn, nedostal jsem ani info zda to lze či ne. Snižuji hodnocení pouze za nedostatky v komunikaci.

Dobrý obchod, doporučuji, pokud vylepší komunikaci, může být vynikající.

Displej jsem reklamovala protoze byl nefunkcni

• profesionalita

-spolehlivý
    -rychlý

• dobrá cena
    • nejsou

Doporučuji, objednáte, dobrá cena, zboží do 2 pracovních dnů máte!