• přehledný výběr produktů
    • nepřesné údaje o elektroinstalaci a ani kvalita nic moc

tažné zařízení bych koupil ale elektroinstalaci určitě ne !

• Konkurenceschopná cena
    • Skladové zásoby

Objednnával jsem typovou elektrointalaci na tažné zařízení, měl jsem pár dotazů ohledně té elektroinstalace, které mi byly ochotně po telefonu objasněny. Zboží jsem objednával ve středu kolem jedenácté hodiny dopoledne, asi za hodinu a půl mi přišel E-Mail, že objednávka byla předána dopravci. Ve čtvrtek kolem deváté ráno mi zásilka byla doručena. Dotučovací vzdálenost byla lehce přes 200km. Chtěl bych tímto i poděkovat přepravní firmě FOFR, která pracuje opravdu velmi kvalitně a profesionálně. Měli by si z této firmy vzít příklad i jiné přepravní firmy ( nebudu jmenovat, protože by to bylo na dlouho, jednalo by so o téměř všechny zbylé přepravní společnosti působící na českém trhu).
    Za mě rozhodně doporučuji

• cena, kvalita zboží

celkem spokojený, dobrá komunikace

• Rychlé dodání, dost věcí skladem.

Po zadaní objednávky nemám žádnou reakci z obchodu.

• Kupoval jsem TZ na Hyundai i30 kombi. Paní po telefonu mi bylo doporučeno TZ včetně typové elektroinstalace, protože mám parkovací senzory. Tato elektroinstalace však funkci "vypnutí" senzorů při zapojení vozíku nemá. Tak že se paní asi spletla a já jsem tak vyhodil cca 700,- zbytečně. Tak že největší slabina je: amatérismus prodavačů. Další problém je, vůbec sehnat montážní dílnu, kde vám TZ namontují. Telefony neberou na e-maily neodpovídají. Pokud náhodou zvednou telefon, tak je domluva tragická: zavolejte mi za 14 dní, pak zase neberou telefon, nejaké podrobnosti o montáži taky neposkytnou, doba montáže je spíše orientační. Ceny montáže se liší i o několik stovek korun.. Např. v Brně 2200,- v menších dílnách 1500,-. Nakonec jsem si nachal TZ namontovat v menším středisku XY, doba montáže se protáhla až do dalšího dne. O nedodržení termínu mě informovali asi o hodinu později, spíš bych čekal o hodinu dřív, kvůli odvozu atd.. A nakonec mi ještě ztratili fakturu (dodací list). Ale jinak v pohodě, však se nic neděje, je to jenom věc za 5800,-

TZ Hook bych si už nekoupil. Ne že by bylo nekvalitní nebo špatné, ale ty informace od zaměstnanců a kvalita montážních středisek je OTŘESNÁ.

• r
    • rychlost dodání zboží
    • výběr z širokého sortimentu
    • příznivá cena
    • byl to můj první nákup a žádnou slabinu jsem nepostřehl

maximální spokojenost

• Dobrá cena

• Rychlost, ochota k jednání.

Dlouholetá osobní skušenost. Doporučuji.

• - přehlednost
    • - cena
    • - český výrobek
    • - nevím

-bezproblémový nákup

• kvalita a znama znacka
    • siroky vyber
    • o žadných nevím

super komunikace obchodu, okamzita odpoved zbozi nachystano a jeste posilaji i sms ze je zbozi nachystano na odber

• rychlost , přesnost, ochota, poradenství
    • nevím o žádných

Spolehlivý, rychlý a přesný

• Rychlost, komunikace s dodavatelem.

Byl jsem velmi spokojen s nákupem.
    Doporučuji i dalším zájemcům.

Rychlost,komunikace,nabídka vše na 1.Díky L.P.

• Český výrobce.
    • Dobré ceny.
    • Zkušení v technických detailech a poradenství.
    • Nic.

Oslovil jsem několik prodejců tažných zařízení s prosbou o radu při výběru správné elektroinstalace. Jako jediní mi podali konkrétní informace a doporučili tu nejvhodnější (a cenově nejpřijatelnější) elektroinstalci. Z firmy přímo zavolali a vše podrobně a ochotně vysvětlili.

• Jednoduchý a snadný výběr TZ a, na rozdíl od mnoha dalších obchodů, mají přehledný a jednoduchý způsob dohledání typové elektroinstalace.
    • Při odeslání zboží dostanete jen email, že zboží bylo odesláno, ale mohli by také uvést číslo balíku a možnost sledování (pokud dopravce umožňuje), případně aspoň předpokládaný čas doručení.

Doporučuji. Rychlá reakce obchodu. Očekával jsem delší dodací dobu, typová elektroinstalace nebyla skladem. Na rozdíl od jiných možnost předplatby proformou. Už jsem doma namontoval. Bez problémů. Návod elektra nepočítal s genialitou frantíků - ten červený kabel v autě prostě nebyl:-).
    Řidič FOFRu volal předem, dohodli jsme jiné místo dodání a ještě mi doporučil ve stejném obchodě zakoupit také držák na kola na TZ.

• Velice kvalitní služby a velice rychlé naprosto spokojen

Vřele všem doporučuji dovedou velice kvalitně poradit

Objednané zboží nebylo aktuálně skladem, ale zajistili mně náhradu od jiného výrobce za vlastní cenu. Veškerá komunikace po telefonu a bez problémů.