• atraktivní ceny
    • široký výběr zboží

• dobrá cena
    • pan majitel tomu rozumí a poradí

Zakoupené brusle jsou skvělé, velmi pohodlné.

• Přijatelné ceny
    • Kvalitní zboží

• Cena zboží + poštovné

• Široký sortiment
    • Velmi dobré ceny

V obchodu jsem nakoupila už v minulosti. Mají široký sortiment, dobré ceny a když něco není, tak nebyl problém to po domluvě objednat u jejich dodavatelů.
    K tomu naprosto perfektní komunikace a vstřícnost.

• Rychlost dodani

• Cena výrobku
    • Rychlé doručení
    • Tato koloběžka nebyla obalená uvnitř takže řidítka byla poškrábána od desky.Byly tam navolno.

• Přehledný web
    • Super ceny
    • rychlost dodání zboží
    • Kamenná prodejna

Skvělý obchod, jedině co, nepřišla mi zpráva o odeslání zásilky, ale jen potvrzení o přijetí platby, takže tím vzniká takový 1-2 denní období, kdy jsem nevěděl, jestli se něco děje nebo ne. Vše ale nakonec v pořádku.

• široký výběr
    • ochotný a zkušený personál
    • rozumné ceny
    • kamenný obchod
    • servis

Moje první volba při nákupu freestylových koloběžek i dílů k nim a dalšího příslušenství. Vracíme se sem opakovaně, jak děti rostou. Personál je velmi ochotný a opravdu ví, co prodává, umí doporučit a poradit. Kamenný obchod je prostorný s možností prohlédnutí a vyzkoušení poměrně širokého sortimentu zboží. Určitě doporučuji.