• rychlé a snadné

Kupovala jsem poprvé a jenom jednu hračku, cena za ní byla velmi příznivá oproti jinému e-shopu

• rychlost dodání

• dobrá telefonická komunikace
    • co bylo na eshopu skladem, bylo opravdu skladem
    • rychlost dodání

• Rychlost, vše v naprostém pořádku

Kočárek vypadá fakt skvěle, ale skřípe odpis z jedne strany, tak musime to promazat

• Dobrá komunikace s E-shopem při objednávce
    • Zajímavé dřevěné hračky
    • Rychlost při dodání přes Balikovnu
    • Celkem vyšší cena za dřevěné hračky
  • Objednali jsme autosedačku. Přišli jsme do obchodu, když nám přišel mail, že je objednávka připravena k vyzvednutí.

Po příchodu nám obsluha nabídla vystavenou sedačku, kterou dokonce neměli ani připravenou k výdaji, stále byla na placu.

Po předání informace, že chceme novou “čistou” autosedačku, obsluha neochotně objednala jinou a pak se 9 dnů nikdo neozval.

Objednávka zrušena a obchod nedoporučuji.

• Ochota personálu
    • Vstřícnost
    • Znalost produktů (personál umí poradit)
    • Body za nákup jako sleva na nákup další
    • Možnost vyzkoušet si zboží ještě před nákupem (velké množství vestavěného sortimentu)

• Vyborna komunikace, kvalitni zbozi, profesionalni a prijemny personal

• Strašně rychlí, dobré ceny, spolehliví

Doporučujeme!!

• Žádnou jsem zatím nenašla

• Přijatelná cena
    • Zatím žádná

No, po extra rychlém objednání a zaplacení, mi velmi rychle expedovali kočárek a přivezli. Až poté, co jsem viděla krabici a přečetla si recenze, jsem se lekla, zda bude vše v pořádku. Po rozbalení jsem ale našla účtenku, návod a všechny části, co měli být, zabalené a v pořádku. Kočárek jsem sestavila a zatím bez žádných komplikací. Nemohu recenzovat zatím případné reklamace (doufám, že ani nebude potřeba) a jsem spokojena.

• Vstřícný a milý personál
    • Velký výběr
    • Dobrá dopravní dostupnost a parkování
  • Nekomunikují, zboží neposlali

Zkušenost otřesná, zboží nedodali, na dotazy neodpovídají, nekomunikují, peníze nevrátili. Očividně se jedná o podvodníky.

• Celkem rychlá dodací doba
    • Špatná komunikace a neřeší nespokojenost

Strašný eshop. Koupila jsem tam dětskou židličku a přišla složená a poškozená. Volala jsem na jejich číslo a paní či slečna tvrdila, že když židličku odesilali byla v pořádku a že za to může pošta tedy dopravce a ať si to vyřídím s nimi. Krabice poškozena nebyla pouze židlička u šroubu, prasklé dřevo. Což byla chyba jejich a neměla být složená nejspíš. Psala jsem email a poslala jsem i fotky na to nikdo neodpověděl a tak jsem psala na instagram zprávu a paní asi napsala že pošle PPL ať si proto dojedou a že jí vymění a nic a už neodpovídají. Už nikdy tam nic nekoupím.

• Není to

• komunikace
    • dlouhá dodací doba u věcí které jsou skladem na externím skladě

Zaplatil jsem předem a zboží po čtyřech týdnech ještě nedorazilo. Obchod nekomunikuje a neodpovídá na emaily. S penězi jsem se už rozloučil. Nechal jsem se napálit jenom díky tomu, že jejich web používá vaše logo - ověřeno zákazníky