• akční ceny
    • možnost osobního odběru
    • zboží skladem k dodání do druhého dne
    • nemají provozovnu s prezentací zboží (nutno shlédnout na vlastní oči jinde)

Korektní jednání a nezvykle rychlý nákup, ve čtvrtek odpoledne objednáno a zaplaceno, v pátek ráno připraveno k odběru. Doklad připravený předem, žádné čekání. Palec nahoru.

Reakce obchodu Homeware.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší milou recenzi, a především za nákup v našem e-shopu.
    Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení, a budeme se těšit na další Váš nákup.
    Jsme e-shop a zboží nevystavujeme, každý očekává, že dostane originálně zabalený zboží, a my toto očekávání nechceme zklamat.
    Každopádně při osobním odběru lze toto zboží si prohlédnkout a zkontrolovat.

- výborná komunikace
    - ochota vyjít vstříc i s nestandardním požadavkem
    - zboží velmi pečlivě zabalené

Reakce obchodu Homeware.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší milou recenzi, a především za nákup v našem e-shopu.

Vše OK.

S přáním krásného dne HOMEWARE

Vše proběhlo v naprosté spokojenosti. Díky.

S přáním krásného dne HOMEWARE

Objednávka vyřízena do druhého dne, doporučuji

rychlé dodání

S přáním krásného dne HOMEWARE

Skuste si u Vás objednat přes telefon. Není to ideál.

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu.

Ohledně objednávek přes telefon, snažíme se je nedělat. A i když bychom Vám rádi vyšli vstříc, docela často dochází k chybám při diktování údajů, a také souhlas s podmínkami, který je potřeba udělat při zadání objednávky není Váš, a občas se dělo, že zboží nebylo převzato, a potom docházelo k nedorozuměním.
    Proto se snažíme omezit objednávky zadané námi přes telefon, a požádáme pokud je to možné, aby je udělal zákazník. Vyjímku děláme u starších občanů, kde jim PC dělá problémy a to chápeme.

S přáním krásného dne HOMEWARE

Bohužel firmu nemohu doporučit. Zboží bylo v krabici halabala rozházené a též zaprášené a ohmatané. V lepším případě se jednalo o vystavený kus, v tom horším o použitý. Jelikož se jednalo o dárek k narozeninám, musel jsem narychlo koupit něco jiného. Toto jsem se darovat neodvážil.

Reakce obchodu Homeware.cz

předem Vám děkujeme za Vaší objednávku a recenzi, i když s ní nemůžeme souhlasit.
    Zboží je uložené ve skladu, a ano práší se na něj. I když se snažíme ho před odesláním očistit, někdy je takový frmol, že to skladník očistit zapomene, a za to se Vám omlouváme.

Jinak ohledně poznámky, že zboží mohlo být použité, tak s tím kategoricky nesouhlasíme!
    Jsme pouze e-shop a nikde nic nevystavujeme, a ohrazujeme se, že bychom Vám poslali použité zboží! To se nestalo, a stát nemůže.

Občas máme v nabídce i použité zboží, ale je vždy označené OUTLET, a v textu je tato informace zvýrazněná. Ve Vašem případě to označeno nebylo, a tak jste dostal zcela nové zboží.
    Pokud se cestou k Vám zboží v krabici příslušenství "pohází", což v případě Bamix mixéru se může stát (může za to výrobce), je to nejspíš špatně zvolenou krabicí, ve které to bylo zabaleno, a nebo vinou dopravce DPD, který balík "nešetřil".

Každopádně nechápeme, když jste nebyl spokojen v jakém stavu zboží dorazilo, že jste se nám neozval? A neřešil tuto nespokojenost s námi, a dozvídáme se jí až teď z recenze?
    Určitě bychom se Vám snažili vyjít vstříc, a společně bychom se domluvili na vhodném řešení, ať už výměnou za nové zboží, případně bychom Vám vrátili peníze.
    Tím, že jste se nám neozval, zboží si ponechal, a neřešil to s námi, tak to asi nebylo tak zlé jak z recenze vyplývá, a věřím, že Vám Bamix bude dělat radost, i když byla krabice trochu zaprášená a příslušenství zpřeházené.

• Super rychlé dodání

• Kvalitní zboží

S přáním krásného Vánočního času HOMEWARE

• Profesionální přístup
    • Špičková rychlost vychystání objednávky
    • Přehledný web plný potřebných informací

Radost spolupracovat s profesionály

• +
    • Rychlé duručení zboží

HOMEWARE

• Rychle jednani a rychla dodavka je v dnesni dobe nutnost. Oboji obchod zvladl na jednicku!

Na Homeware se muze urcite kazdy spolehnout. Muzu vrele doporucit.
    I poskozene nebo vracene zbozi bez duvodu do nekolika dnu, vyrizuji bez-prodleni! To vsude opravdu neumi...zel...

Vážená paní, Mikulecká,

předem se Vám omlouváme, že zboží které jste od nás dostala bylo opravdu nefunkční.
    Mrzí nás, že se to stalo, ale vždy se snažíme věci napravit a poskytnout tu nejlepší službu. Občas i sebelepší a kvalitnější značka udělá chybu.
    Každopádně peníze už máte převedené na Vašem účtu.

Děkuji HOMEWARE

Byla jsem velice spokojená.Velice profesionální přístup.

samé klady

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu.
    Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená, a budeme se těšit na další Váš nákup.

HOMEWARE

• Veľmi rýchle dodanie tovaru.

HOMEWARE

• Pri osobnim vyzvednuti nelze platit kartou

Reakce obchodu Homeware.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený, a budeme se těšit na další Váš nákup.
    Ohledně nemožnosti platby kartou, to má několik příčin, jednak výdejní místo v Brně není obchod, ale jen kancelář kde si zboží převezmete, a tuto možnost nevolí mnoho zákazníků, aby se to vyplatilo. A také pokud bychom museli platit % bance asi by nebyla cena tak výhodná, což jste i Vy ocenil při této recenzi.
    Na platbu pouze v hotovosti Vás upozorňujeme přímo v textu, když si volíte tuto možnost.