• ochota
    • super technici

naprosto v pořádku, od konzultace výběru dveří, dodání zboží a jejích následná montáž, proběhla v naprostém pořádku :) Doporučuji!

• termín
    • hlavně dveře české výroby
    • nemají více poboček například v Č. Budějovicích

rychlé dodání, pán na telefonu poradil se vším a jsem opravdu spokojen. doporučuji

• posuvné dveře skladem, nemá nikdo
    • doprava zdarma
    • neznám

po vytvoření objednávky, zavolala milá paní, která chtěla upřesnit jestli je vše v pořádku a něco doporučila i od sebe.
    jsem naprosto spokojen od nákupu, poradenství a dodání. opravdu je vidět, že se v tom pohybuji. Děkuji

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

děkujeme za 100% hodnocení!
    Přejeme krásný den,
    Tým HOME-OUTLET.CZ

• Skvěle poradenství

Jsem velice rada za obchod vřele doporučuji jsem spokojena

Dobýr den,
    moc děkujeme za 100% hodnocení a jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená :)
    Váš tým HOME-OUTLET.CZ

• Dobrý poradenský servis, instalace a doplňkový sortiment slušný
    • Vše dle domluveného termínu
    • Vzdálená dostupnost od Hostivic rsp. málo poboček

Vzdálená dostupnost rsp. málo poboček - jinak supr.
    Spokojenost s kvalitou objednaného zboží a poměrně rychlou montáži.
    Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl u nás spokojený s Vaším nákupem :)
    S pozdravem a přáním hezkého dne,

• Sortiment
    • Služby

Dobrý obchod, pestrý sortiment,výborná komunikace ze strany prodejců. Rychlé dodání, mohu jen doporučit. Vím že sem se ještě vrátím.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

• Neprijemne
    • NESPOLEHLIVOST
    • Drzost

Nedoporucuji, nejprve jsem si telefonicky zjistila, zda zbozi maji a je v poradku, po ujisteni, ze ano jsem zakoupila prislusenstvi a hnusna, neprijemna zenska mi po tydnu zavola, ze mi to neposlou, protoze to nemaji v poradku. Neskutecny pristup!!! A jeste je drza na zakazniky, misto aby soupala nohama. Budu zadat nahradu za naklady, ktere mi kvuli jejich lzim vzniknou!

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení.
    dle Vaší objednávky, Vy jste si objednala poškozenou zárubeň v akci za 605,- (stadnardní cena 2.410,-), při zabalení skladníkem, zjistilo se, že zárubně jsou hodně poškozené a z tohoto důvodu Vám nedodáme, jelikož nedá se montovat, tak jsme nechtěli abyste byla víc zklamaná..
    Prodavačka Vám volala , aby nabídla řešení, kde jste křičela na ní a položila telefon. Lež tu žádná nebyla, Vy jste si objednala poškozenou/poničenou zárubeň za 605,-, bylo to skladem, ale při zabalení se zjistilo že jsou extra poškozené, takže laskavě nelžete, že Vám tu někdo lže.
    Obratem jsme Vám poslali ihned peníze n aúčet, ale bohůžel neoceníte to, že jsme chtěli Vám vyhovět. Mějte se krásně.

• objednalo se, zaplatilo se, dostali jsme informaci o vyrobení a následném vyexpedování, dveře přišli o dva dny dřív než byl termín dodání.

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

moc děkujeme za 100% hodnocení.

Výborná komunikace- velice milá a ochotná paní. Krásné dveře i zárubně. Děkuji a doporučuji.

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

moc děkujeme za 100% hodnocení.

• žádné výhody
    • příšerná komunikace s obchodem
    • nedodání zboží
    • uvádění nepravdivých informací u výrobků
    • uvedená doba dodání 3 dny - po 4 a půl týdnech zaplacené zboží nedorazilo

Objednala jsem si dveře na skladě s dodáním do 3 dnů. Po zaplacení částky za dveře se týden nic nedělo a dveře nepřišli. Po dalším týdnu jsem znovu kontaktovala Home-Outlet a opět mi bylo sděleno ( vždy někým jiným a něco jiného ) - jednou byly dveře ve výrobě, pak u přepravy. Po kontaktování přepravy a čekání 4 týdny na dveře které jsou údajně na skladě nám přepravou bylo sděleno, že dveře nemají a o ničem neví. Po opakovaném kontaktování Home-outlet řekli zase to stejné jako vždy po dobu skoro 5 týdnů : dveře vám doručíme příští týden.
    Nikdy víc!
    Jen problémy.
    Alespoň vrátili peníze.

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

Vaše objendávka ze dne 18.10, zaplacená záloha 25.10 (pátek), zboží v pondělí odeslána do výroby Masonite - máte i potvrzovací e-amil, kde úspěšně potvrdili přijetí Vaší objednávky, akorát paní, co má na starosti dopravu onemocněla, proto Vaší objednávku nedoručili dříve( lidský faktor),. To, že Vám na přepravě výrobce Masonite řekli, že nemají takové info, to neznamená, že dveře nejsou v systému u výrobce, když někdo zavolá tak oni vidí název odběratele nikoli Vás jako zákazníka jeliož řeší pouze velkoobchodní partnery a ne končené zákazníky. Vše jsme Vám vysvětlili a že zboží dodáme za další 2-3 dny, jakmile jste nám volala, avšak Vy jste nechtěla čekat delší dobu a tvrdila jste "jestli mi nedodáte do 15:00 hodin tak chci peníze". omluvili jsme se Vám a vrátili zaplacenou zálohu ihned.
    Každopádně děkujeme za Vaší recenzi, příště budeme o něco lepší.

Opravdu jsem moc spokojený ! Poradili s výběrem, zaměřili a úspěšně namontovali! Vřele doporučují

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

moc děkujeme za Váš feedback :)

Přejeme krásný den, Home-Outlet.cz.

• velmi rychlá komunika
    • žádná

Pokud bych objednávala dveře, opět tady. Děkuji

Dobrý den, paní Klofáčová,
    moc děkujeme za zpětnou vazbu! jsme rádi, že jste spokojená s námi :)
    s pozdravem, HOME-OUTLET.CZ

• rychlá komunikace
    • individuální přístup
    • dobrá cena

Líbil se mi individuální přístup, kde i přes jakýkoli problém či změnu kterou jsem musel řešit, vždy vstřícně vyhověli, jen jak to v rámci možností bylo možné. To pro mne byl největší plus, kde jsem si nepřipadal jako jeden z 1000 zákazníků, ale vždy byla nabídnuta alternativa či kompromis.

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

Děkujeme za Vaše ohodnocení!

• skvělá komunikace se zákaznikem
    • možnost se domluvit na čímkoliv
    • dodání v čas
    • rychla a profesionální montaž
    • nejlepší ceny

Určitě doporučují

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

další spokojený zákazník, moc děkujeme za kladnou recenzi :)
    HOME-OUTLET.CZ

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• s Home-Outlet naprostá spokojenost
    • zajímavé ceny a skvělý vyběr
    • výborný team
    • dodaní a montáž dle domlveného termínu
    • žádné!

doporučují ten obchod!

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

Dobrý den, pane Chromý, moc děkujeme za kladnou recenzi a jsme moc rádi, že jste s námi spokojen :) Tým Home-Outlet.cz !

• Naprostá spokojenost. Vše v naprostém pořádku. Montáž na vysoké úrovni, opradu to byly profíci. :)
    • Zboží za přijatelné ceny.
    • Akorát dlouhá dodací lhůta potrvalo to 1 měsíc, ale s tím jsme počítali.
    • Jinak žádné.

Doporučim tuto firmu všem známým.

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

moc děkujeme za kladnou recenzi ! Doufáme, že budete nás doporučovat i všem známým. Přejeme příjemný den ! :) Home-Outlet.cz

• - s obchodem už od úplného začátku naprostá spokojenost
    • - nezávazné nacenění zboží nejpozději do druhého dne
    • - zaměření ve velice krátkém čase od telefonické dohody
    • - dodání zboží dle dohodnutého termínu, předem jsme byli informováni o delší době dodání z důvodu výroby (což je jasné)
    • - montáž naprosto v pořádku, úklid po montáži
    • - pan Gegham, který nám dveře montoval byl výborný, vše vysvětlil a o případných změnách nebo úpravách jsme byli předem informováni
    • NIC

Vše na vysoké úrovni :-)

Reakce obchodu Home-Outlet.cz

• Super nákup.Perfektně poradí a dle dohody vyrobí a dopraví.
    • Nic.

Vřele doporučuji.

Dobrý den, pane Zach,
    děkujeme za Váš čas a recenzi, jsme rádi, že jste naším dalším spokojeným zákazníkem! :)