Dobrý den s vaším obchodem jsem naprosto spokojený po všech stránkách naprostá spokojenost super zákazník Petr.

• Relativne drahe postovne na sr aj pri vysokej objednavke.
    • Nemoznost platit prevodom zo sr.

Chybajuci tovar bol nahradeny drahsim. Odoslanie objednavky do 24hodin. Nemam co namietat. Budem nakupovat znova a znova :)

• Co si vyberu, rychle obdržím
    • Žádná!

• rychlost doručení, komunikace

• Rychlost i mimo Prahu

• Rychlost,super!!!

Rychlost,spokojenost!!!

Rychlost, velký výběr

jsou boží

Spolehlivý obchod.

Zbozi jsem si objednal 29.12. a v zasilkovne bylo pripraveno k vyzvednuti az 8.1. Opravdu velmi dlouha doba doruceni.

Reakce obchodu holítka.cz

Dobrý den, moc se omlouvám přes Vánoce a nový rok jsme si dali prostě pauzu. V kombinaci se Zásilkovnou (ta má 3 dny na dodání - PPL do druhého pracovního dne) to bylo dlouho. Máte pravdu. Díky Zdeněk

• vse Ok.

• Ochota, kvalita, ceny

Jsem velice spokojená. Chybně jsem uvedla adresu doručení a okamžitě mi bylo vyhověno s opravou. Zásilka, bohužel nebyla kompletní, ale bez jakékoli reklamace - resp pouze na dotaz, co s tím, mi bylo bez sebemenších problémů vše dodáno a to i s kompenzací.

rychlé dodání přímo do domu

Vše velmi dobré.

• kvalitnější žiletky, než ty vyrobené v Polsku.

• koupil jsem poprvé
    • zboží doručeno včas a domu

koupil jsem poprvé a dorazilo včas, bez problémů, jsem sokojen

• cena, dobrá komunikace, rychlá dodávka

• Seriozní jednání, kvalitní zboží, akceptovatelné ceny, rychlé dodání

• zboží zaplacené převodem mi přišlo na dobírku
    • pán se mnou přestal komunikovat (zaslané emaily se vracení jako nedoručené a telefon nikdo nezvedá)
    • předám věc autoritám - ČOI

Reakce obchodu holítka.cz

Dobrý den paní Kučerová, objednala jste si 7.6.2019 11:55 (pátek) s platbou převodem, od nás expedováno 10.6.2019 (pondělí) jen dodám že stále nebylo zaplaceno a my jsme Vám zboží odeslali i bez platby a čekali jsme že platba přijde. 12. jsem Vám psal že čekáme na platbu a přepnul jsem v zásilkovně na dobírku. (stále platba i po 5 dnech nedorazila) poté jsme se dohodli že až platba dorazí přepnu dobírku zpět aby jste si balíček mohla vyzvednout. Stále (dnes je 19.6.2019 tj po 11 dnech platba nedorazila) omlouvám se že chci zaplatit za zboží. To že se maily vrací je divné normálně se zákazníky komunikuji. Ještě jednou prověřím maily vy prosím prověřte zda platba byla odeslána popřípadě zda šla na správný účet. u nás nic nemáme, ještě se kouknu do nespárovaných plateb bez var. symbolu. Děkuji Zeman