• Jednání

• nereagují na e-maily
    • s objednávkou se ani po 3 měsících nic neděje

Nedoporučuju!

• Cena,sortiment, rychlost dodání

Bez problémů ,poradily s nákupem vhodné planžety ... je to speciálka!

• Zboží jsem objednala, přišel mi potvrzující e-mail, ale žádné info o tom, jak zaplatit. Na e-mail žádná odpověď, telefon neberou.

Čekala jsem 4 dny, velké zklamání, měl to být dárek, který díky tomu nestihnu pořídit v daném čase.

• rychlost dodání

Zboží dodali rychle a levnější než jinde!

• Tento obchod nedoporucuji, cca pred mesicem jsem si objednala zehlicku. Objednavka mi byla potvrzena, ovsem zbozi nebylo doruceno. Po dnesnim telefonatu jsem se dozvedela, ze nejen neeviduji me objednaci cislo, ale ani v sortimentu zehlicky nevedou. Sice tomu nerozumim, mesic nemam cim zehlit a zehlicku si nyni musim objednat nekde jinde.

Ma zkusenost je spatna.

• Cena, Rychlost, Výběr

Všechno v pořádku DOPORUČUJI

Objednáno 21. 9. 2015, platba převodem na účet, objednávka tentýž den "přijata" a od té doby bez jakékoliv odezvy.

Reakce obchodu HolícíStrojky.com

Vážený zákazníku,
    pokud není zboží skladem, nezasíláme platební instrukce, jako některé jiné eshopy. Pěkný den. holicistrojky.com

• -speciálka
    • -poradí
    • -cena
    • -o ničem nevím

Poradili mi, objednal jsem a do dvou dnů doma. Takže obchod OK

• spokojenost s výrobkem i obchodem

Vše OK

• Po týdnu žádná informace jak to vypadá s dodáním zboží, po urgenci žádná odpověď

Katastrofa, tragédie

• pěkná cena a doručení v pořádku

DOPORUČUJI

• zboží dodali rychle a za skvělou cenu, speciálka

• NIC
    • Po objednání - systém vygeneruje automaticky odpověd, že přijímají objednávku a od té doby nikdo nekomunikuje. Ačkoli zboží svítí stále jako skladem, nic nedorazilo. Nikdo se neozve na mail a ani na mail o odstoupení od objednávky - ani po 14 dnech od objednávky. Hrůza.

NEDOPORUĆUJI!!

• Vstřícné jednání, ochota, cena

Potřeboval jsem planžetu do hol. strojku. Napsal jsem dotaz v neděli a ještě týž den mi bylo odpovězeno. Z toho plyne, že pracují i o svátcích, což jsem ještě u e-shopu nezažil. Objednal jsem a taky obdržel planžetu kterou mi doporučili. Díky JM

• Přehlednost
    • nic mě nenapadá

Spolehlivý

• Nepravdivé informace o množství skladem. Mizivá komunikace.

Nenakupovat.

• Dobré ceny.
    • Rychlost dodání.
    • Přehlednost obchodu.

Rychlost. Přehledné sledování stavu objednávky!