Skvělé jednání a komunikace.

• Rychlost vyřízení

• Rychlost zaslání přes kurýra do České republiky i přes to, že je obchod Slovenský.
    • Originální zboží s certifikátem (nechal jsem ověřit)

Tento obchod zcela doporučuji, i přes to, že je ze Slovenské republiky (tím myslím vzdálenost). Zboží odbaveno a doručeno prostřednictvím kurýra za 4 dny. Kurýr DPD přijal platbu kartou (na rozdíl od České pošty, která bere jen hotovost).
    Hodinky dorazily v krásné krabičce, s certifikátem, polštářkem na vystavení a přiloženým záručním listem.
    Hodně nakupuji přes E-Shopy a mohu říct, že jsem zcela spokojen i s cenou, která byla o 50% jiná, než obchody u nás.
    Děkuji

• Rychlost spolehlivost

OK

Rychlost ,cena

• - perfektní komunikace
    • - rychlé dodání, dobře zabaleno
    • - dobrá cena produktu

Výborné ceny, dobrá komunikace

• vše ok ,velice ochotní

• Naprosto bez zadrhelu.
  • Na stránkách uvádějí termín dodání: skladem, tři dny. Ve skutečnosti zboží vůbec nemají. Týden trvalo, než jim údajně dorazilo, teď, po dalších 5. dnech, ho pořád nemám. Nákup zde nedoporučuji.

Reakce obchodu HodinkyPlanet.cz

Dobrý deň,

tovar pri ktorom je uvedené skladom, máme aj fyzicky na predajni cez 2100 modelov hodiniek, hneď k odberu. Kde máme uvedené 1-3 dni sa tovar nachádza v externých skladoch u dodávateľa. Objednávku sme prijali a spracovali 17.12. Informovali sme Vás mailom o prijatí objednávky a termíne expedície, tovar Vám bol odoslaný 21.12.2017 GEIS Global Logistics kuriérom pod podacím č. , ktoré vám bolo odoslané mailom, zásielku môžete sledovať na stránke http://www.geis-group.sk/m/sledovani-zasilky.aspx . Ďakujeme za objednávku a prajeme pekný deň. HODINKYPLANET.

• dodávka až do domu

je to v pohodě

• Skvělá cena
    • Výborná komunikace a ochota

Rychlé a seriózní jednání. Reagují obratem na dotazy a komunikují na jedničku. Doporučuji

• dobre ceny a rychle dodani

Byla jsem velmi spokojená,i když nastal problém s dopravou,zboží jsem měla jako dárek a potřebovala jsem přesný termín dodání,tak firma operativně zařídila jiného dopravce a vše bylo ok.A operatorky na telefonu,byly velmi vstřícné a ochotne.

hodinky Citizen dorazily asi po týdnu, v balení chyběl český návod a i slovenský návod byl na jiný tip hodinek. Do dnešního dne se mi nepodařilo sehnat návod.

• Velmi dobrá komunikace a výborná u nás bezkonkurenční cena.

Kupodivu cena o několik tisíc lepší než v případě českých obchodů. Jaké zboží jsem objednal takové dorazilo. Maximální spokojenost. Doporučuji

• nízké ceny, výborná komunikace

Velmi dobrá cena, výborná komunikace, přehlednost webových stránek

Je to jediný obchod,kde tyto hodinky měli.V ČR nebyly nikde.