• Dodání hodinek rychlé
    • - vyřizování reklamace je neúčinné
    • - nerespektují argumenty k vzniklé závadě, po druhé opakované, stejné reklamaci raději sdělí, že jsem si sám způsobil závadu nárazem či jiným mechanickým způsobem, což je samozřejmě nepravda, je to nejjednodušší způsob, jak nic neopravovat,zbavit se odpovědnosti ke spotřebiteli a nic neřešit
    • - pozor!!! nejedná se o distributora, který nakupuje hodinky u importéra, což má za následek, že výrobce tuto situaci nijak nemůže a neumí řešit.
    • -reklamace výhradně vyřizují poštou, žádné osobní jednání není možné, takže je to věčné posílání balíčků či telefonování
    • -po dvou reklamačních lhůtách (tj. 2x 30 dní ) mám hodinky Citizen AT8110-61E eco drive ve stejném stavu jako před reklamací.....

zásadně nedoporučuji

• jsou to podvodníci!!!

U toho eshopu jsem koupil hodinky, když mi přišli tak nešli...tak jsem je reklamoval.Asi po třech měsicích opět hodinky nešli, tak jsem je reklamoval po druhé..poté mi napsali, že došlo k zalomení korunky(ta ale byla v pořádku když jsem je reklamoval), chtěli za ni 900kč??když si hodinky přebrali, tak mi napsali :
    Vnější stav přijatých hodinek k reklamaci:
    1. pouzdro - bez výrazného poškození
    2. sklíčko - bez výrazného poškození
    3. pásek - bez výrazného poškození

Hodinky jsme přijali ve značkové krabičce: ANO, rožky zmáčklé.

Takže korunka byla v pořádku, kde došlo k poškození korunky??dále byl na ciferníku odchlíplí nápis MK....tento obchod má neseriozní jednání a snaží se z lidí vylákat jenom peníze!!Jsou to podvodníci..nezbývá než vyrozumět, patřičné úřady celní zprávu, ČOI, finanční úřad.....

• Nabízí nízké ceny
    • Špatný servis

Osobně obchod nedoporučuji dalším zákazníkům. I Když si koupíte hodinky s vodotěsností, tak výrobce se brání doporučením, které k hodinkám přiložil, tzn. s hodinkami, které splňují vodotěsnost na mytí rukou, sprchování atd. tak si s nimi nesmíte umýt ruce. Můj případ: s Hodinkami bylo zacházeno velmi šetrně a maximálně 2x jsem si s mini umyl ruce. Do hodinek pronikla nějakým záhadným způsobem vlhkost... Z reklamace se hodinky vrátily s tím vyjádřením, že reklamce je zamítnuta. Že se voda musela dostat do hodinek přes čudlíky, které jsou na hodinkách (jak je tohle možné, když jsou hodinky konstruovány na styk s vodou?!?!). Nicméně po převzetí hodinek z reklamace bylo sklíčko uvnitř hodinek špinavé a zaprášené. Kontaktoval jsem firmu, jak je to možné. Firma mě požádala o zaslání hodinek zpět, že mi je vyčistí... Super, hodinky vyčistily, ale uvnitř hodinek přibyl prach... Teď to vypadá velmi esteticky, když jsou hodinky černé a uvnitř je bílý prach... Bohužel servisní středisko ani neví, co je povrchová úprava PVD, když jsem do obchodu psal, že je na hodinkách kaz ve formě nepokovené tečky na lunetě, tak mi bylo řečeno, že jsem s hodinkami někde bouchl a že se odloupla barva... (PVD povrchová úprava není barva!!) nevím co si o obchodě myslet.
    FIRMA MI NA POSLEDNÍ EMAIL UŽ NEODEPSALA...

PROSÍM ZVAŽTE Z JAKÉHO OBCHODU SI KUPUJETE ZBOŽÍ- může Vás to stát spousty nervů, ale i peněz.

Myslím si, že je lepší si těch pár stovek připlatit a mít jistotu v tom, že Váš problém řeší opravdu specializovaný a profesionální personál.

• Vyborny pristup rychlost spolehlivost ceny

Vrele doporucuji

• Skvělá komunikace a hlavně ochota prodávajících byla perfektní.
    • Pokud takto fungují stále tak žádné.

Moje zkušenost s obchodem byla skvělá, ochotná a příjemná paní po telefonu, rychlé předvánoční dodání.Perfektní,děkuji.

• Velký výběr, super ceny, rychlost dodání, pravdivé informace o dostupnosti...

• Ceny prijatelne, dodani take, komunikace po tel s obchodem naprosto top, behem ctvrt roku jsem obednal dvoje Invicty a uz pokukuju po dalsich od vas

Doporucuji

• Nízká cena v porovnání s konkurencí

Nízká cena, velmi rychlé dodání, vřele doporučuji

• Ceny
    • Možnost prohlednuti zboží pred zaplacenim

Spokojena s cenou i rychlosti dodani

• Rychlost dodání, nízká cena v porovnání s konkurencí

Jednoznačně doporučuji!

• Rychlost dodání - hodinky mají skladem ve vlastním skladu v ČR. Výborná cena

• Ceny, rychlé dodání,

Výborná komunikace, nízké ceny

• Široký výběr

Profesionálni

• Výborná komunikace.

Určitě doporučuji. Zboží jsme bohužel vraceli, jelikož hodinky byly na manžela moc velké. Prodejce s tím neměl žádný problém. Vysvětlil jak vrátit a peníze na účtě byly taky hned. Velmi milá komunikace.

• Nevim

Spolehlivý

• Rychlost dodání, kvalita zboží a cena. Cena je mnohonásobně levnější než v jiným e-shopech a samozřejmě i kamenných obchodech. Můžete nakoupit s osobním odběrem a uhradit zboží až ve chvíli kdy zkontrolujete zboží.
    • Pro nové zákazníky není tak známým e-shopem - přesto hodnotím koupi kladně a doporučuji dalším zákazníků.

• Ne

Spokojenost

• Levnejsi nez konkurencni e-shopy, rychla komunikace, kvalitne zabaleny zbozi
    • Stranky by mohly byt prehlednejsi

Zbozi bylo rychle odeslano, kvalitne zabaleno, ke zbozi byl prilozen cesky manual, naprosta spokojenost

Hledala jsem dárek za promoci. Zboží bylo vybráno a opravdu rychle doručeno.
    Patří Vám velký dík.
    Všem vřele doporučuji.

• Kontrola zboží před zaplacením na výdejně Zásilkovny.

Doporučuji, bezproblémová objednávka.