• Skvělý přístup

Skvělý přístup.

Ochota, vstřícnost.

Jsem velmi spokojen!!!!!!

Výborná komunikace s personálem, těším se má příští nákup.

Hokejka, kterou jsme měli objednanou nebyla na skladě, nicméně nám byla nabídnuta hokejka z vyšší řady za stejnou cenu.

Dobrý, rychlé doručení, nemám připomínek

• Přepravní služba GEIS je něco příšerného, do dnešního dne tj. za 10 dní nebyla schopna doručit zásilku a při telefonických dotazech nebyla schopna sdělit kdy a jak lze zásilku převzít. Neustále měnila způsob doručení od osobního převzetí po uložení na výdejním místě až po doručení na adresu, takže zásilku ani za 10 dní nemám doručenou.

• Rychlé dodání poukazu

Rychlé dodání, příjemná komunikace

• Rychlé vyřízení objednávky

Obchod s velkým výběrem.

• Rychlé jednání
    • Vstříctnost

Ochotný prodejce. Za zboží co nebylo skladem, mi bylo ihned nabídnuto jiné za stejnou cenu, které mi bylo doručeno druhý den. Děkuji a všem doporučuji.

Zboží mi bylo doručené během dvou dnů a na dotaz jestli mi můžou sehnat tričko, které neměli ve velikosti kterou jsem chtela, tak odpoved prisla hned a tricko mi objednali a poslali.
    Takže za mě velká spokojenost

Vsechno v pohode a rychle

Maximální spokojenost
    Dobrá komunikace

• výhodná cena
    • rychlá komunikace
    • osobní odběr
    • zboží píšou skladem a je skladem na centrálním skladu. Pro mne to nebyl problém, nespěchal jsem. Pro někoho to problém být může.

Kupoval jsem brankářský nákrčník a přišel podle mě malinko jiný než je vyobrazený v eshopu. Popisky a označení sedí, ale já jsem si představoval trochu jiný. Možná došlo k úpravě výrobcem, nebo jsem měl jen já jinou představu.

• velmi prozakaznicky a flexibilny pristup

• velmi jednoduché nakupování přes e-shop,rychlé vyřízení a dodání objednaného zboží

• Původně objednané zboží již nebylo, pán mi nabídl jiné se slevou. Pak jsem ještě doobjednávala a taky za hezkou cenu, dostali jsme praktický dárek. Skvělá komunikace, ochota, obchodní duch. Moc ráda tam zase něco objednám.

• Rychlé jednání