• Kvalitní jednání,rychle vyřízení a rychlé dodani
    • žádná

• rychlost dodání
    • komunikace

• Výborná komunikace s obchodem, dobře poradí, velká spokojenost.

Reakce obchodu HOBBYTECH spol s r.o.

Moc děkujeme za zpětnou reakci.

Rychlost, spolehlivost

• Přehlednost, rychlost

• Vynikající komunikace.

• Odborné poradenství a doporučení spravneho produktu

• Vše v pořádku.doprucuji

• Rychlost dodání,komunikace se zákazníkem.

• dobrá cena, rychlost dodání
    • 0

• Exe

• Zboží opravdu skladem

• Rychlé dodání.

• Rychlé jednání a příjemní lidé

Náhodám typu :bohužel dnes prodán poslední ks - termín dodání měsíc, nutno nyní objednat - jinak pak už nebudou, moc nevěřím . V případě trvajícího zájmu chtěli poslat zálohovou fakturu na platbu předem s dodáním za 1 měsíc. Dotazem u výrobce zjištěno, že výroba bude až za dva měsíce.

Reakce obchodu HOBBYTECH spol s r.o.

zde si dovolím reagovat na příspěvek pana Mirka, jelikož ne vše je pravda co píše a docela závažně poškozuje jméno naší rodinné firmy. V sezónně se stav skladu mění velmi rychle a nelze aktualizovat web každou minutu. Jestliže přijde objednávka a nastane situace, že to v tuto chvíli není skladem - nejdříve kontaktujeme dovozce, případně výrobce a zjišťujeme termín dodání, bohužel v letošní sezónně se nečekal takový zájem o techniku na zahradu a již je hodně zboží vyprodáno. Po informaci o termínu - kontaktujeme zákazníka bud e-mailem nebo telefonem a pokoušíme se mu vysvětlit danou situaci a navrhneme mu možnosti. U dovozců jsou ty termíny velmi nejisté, avšak u výrobců jako je DAKR a VARI termíny platí. Zálohovou fakturu na zboží poslat zákazníkovi je přece úplně normální způsob postupu, kdy je záloha jistota pro všechny strany, tj. chce mít jistotu výrobce i prodejce a zárověň je to i pro zákazníka jistota, že to zboží skutečně obdrží. On se rozhodl objednávku stornovat, tak jsme ji stornovali a je vše vyřešeno během jednoho dne. My jsme mu nabízeli zboží za měsíc, tak jak jsme se domluvili s výrobcem a on jak píše si ho kontaktoval sám a jemu slíbili za dva měsíce, tak nevím co je pro Vás výhodné? A pak ještě píšete negativní recenze na nás. Opravdu nechápu, co jsme udělali špatně, my nejsme výrobci - tj. výrobu opravdu neovlivníme. A ještě jen vsuvka, výrobce jich vyrobí určitý počet na co má kapacitu, pak další počet ks může být i klidně za půl roku... Ale těžko někomu něco vysvětlovat, když to nechce slyšet... Myslím, že recenze x-zákazníků před Vámi jasně hovoří o tom, že vše řešíme a expedujeme velmi rychle, ale když zboží není, nic s tím neuděláme.... Jsme na trhu už 26 let, tak i to svědčí o tom, že to neděláme tak "blbě". Přeji krásný den.

Jediný obchod, kde mali kosačku ktorú som zháňal skladom vrámci celej ČR / SR. Aj napriek obmedzeniam spôsobenými Covid-19 celá objednávka prebehla bez akýchkoľvek komplikácií, komunikácia s obchodom super, ústretovosť, ihneď po prijatí platby bol tovar odoslaný bez zbytočného zdržiavania. Ak bude treba, objednám aj nabudúce. Za mňa maximálna spokojnosť. :)

• Neobvykle rychle vyrizeno a doruceno

Co bylo domluveno telefonicky,to platilo a bylo vše v pořádku.

• Nákup proběhl v pořádku . Rychlost do daní a cena skvělá.

• Rychle vyřízeno. Zboží pečlivě zabaleno.
    • Trochu horší komunikace s konečným termínem doručení zakázky.