• pomalé vyřízení objednávky
    • téměř žádná komunikace
  • Dobrý den z mé zkušenosti už bych si nekoupil skleník obloukový z důvodu montáže myslel jsem si že skleník bude celý připraven k montáži a ne že si budu muset nařezat čela skleníku sám a když mi to nevyjde tak si musím objednat další desku polikarbonátu proto nedoporučuji tento výrobek

• Nedodržení termínu dodání

Zboží objednáno 4.3.2020, zatím nedošlo, přestože dodací lhůta byla 1 až 2dny. Dnes je 15.3.2020

• tovar nedoruceny neodpovedaju na email

nezodpovednost k zakaznikovy

• dlouha dodaci lhuta

nic moc

• zrejme neexistuje
    • neni zadna komunikace

nikdo nekomunukuje

Reakce obchodu Hobbystore.cz

ale ano existujeme, ovšem vaše objednávka nikoli.
    Objednal jste si pouze 589 KS položky „dárek“ k objednávce za 1 Kč.
    Příště raději rozmyslete, než učiníte nějakou „vychytralou objednávku“.

Přejeme pěkný den.

• Nedorazili slepičí hnůj .Naúčtovaný byl,obal nepoškozen

• Kupovala jsem granule pro psa. Tak jednoduché. Několikrát jsem urgovala dodávku. Řidič mi potvrdil že slečna na telefonu lže když říká že je to jeho vinna. Až po mé urgenci tam narychlo pytel dodali a on musel hned jet. Kopecká
    • chaos

objednáno 3.12. 10:00
    odesláno 4.12. 16:34
    Datum Čas Depo Status Poznámka
    4. 12. 2015 16:34 České Budějovice Příjem na depo
    4. 12. 2015 16:34 České Budějovice Naložení na HB
    4. 12. 2015 16:52 České Budějovice Převzetí zásilky
    4. 12. 2015 16:52 České Budějovice Převzetí zásilky
    4. 12. 2015 20:11 Překl. Modletice Průchod překl.
    7. 12. 2015 5:40 Měšice
    7. 12. 2015 9:46 Měšice Nedoručení Doručit později
    8. 12. 2015 9:35 Měšice Naložení na rozvoz
    8. 12. 2015 11:58 Měšice Nedoručení Doručit později
    12. 12. 2015 11:00 Měšice Doručení

• špatná kontrola v expedici zboží bylo zasláno v jiné barvě

• Rychle dodání.
    • Po zaplacení nekomunikuje!

Objednané zboží je v pořádku, ale bohužel mi nebyl doručen doklad, který má sloužit jako záruční list, a měl být odeslán ihned po platbě. Nikdo ani nereaguje na email s žádostí o zaslání dokladu.

• Skleník, který jsem si u Vás objednala, datum máte uvedený, vydržel pouze jeden rok. První vítr odvál 3 okýnka asi hned první podzim a dnes při tomto větru, se úplně rozpadl :-(. CO MÁM DĚLAT?

Nedoporučuji nikomu koupit od Vám tento skleník.
    Je sice pěkný, ale není vůbec stabilní a měla jsem ho pouze jedno léto.

• Dlouhé dodací lhůty, neřídí se údaji na objednávce.

Objednávka byla odeslána a zaplacena 6.11. Dodací lhůta byla neobvykle dlouhá. Zboží došlo 19.11. Na objednávce jsem vyplnila údaje o fakturační adrese a do doručovacích údajů uvedla adresu, kam potřebuji zboží dovézt (která se lišila od té fakturační). Přepravní společnost Geis.cz ale obdržela od Hobbystore.cz pouze adresu fakturační, kam také zásilku připravili k odeslání. Nakonec se mi podařilo zásilku přesměrovat tam, kam patřila. Takže firma Hobbystore by mohla být pružnější a také lépe číst objednávky.

Dodací lhůta i komunikace dobrý , nicméně zboží dorazilo ve špatné kvalitě a poškozené.

• zboží bylo levnější než jinde
    • nedodržení termínu dodání

opravdu nevím co napsat můj názor je příliš zaujatý

• Zboží mělo být placeno předem, firma v prvních mailech potvrdila obj. s tím, že obratem zašle fakturu s platebními ůdaji. dodnes nic nedošlo, zboží bylo určeno jako dárek, z časových důvodů jsem pak už nic neurgovala a zakoupila jiný výrobek.

• cena, doručení

• Rychlá dodávka.
    • Nekompletní dodávka spojovacího materiálu.
    • Návod k sestavení - špatný.

Spojovací materiál nekompletní -
    chybělo 25 šroubků s matkou
    chxýběly 2 šruobky černé
    Návod k sestavení špatný - lze číst pouze s lupou (malá písmenka), fotky nezřetelné a nic neříkající, sestavení horního pojezdu matoucí,
    chybí náčrtek umístění jezdců z umělé hmoty do
    pojezdové lišty, není zřejmé jak umístit okrajové lišty ke střešním plechům atd.

Mali by sa správať viac profesioná,ne

• Zboží dodáno na jinou poštu než jsem uvedla musím cestovat 20 km,přestože mám poštu cca 800m.

Reakce obchodu Hobbystore.cz

Vaše nadrozměrná zásilka byla zaslána přesně na tu adresu, kterou jste uvedla v objednávce, byla vám doručována druhý den po objednání a kurýr se vám pokoušel dodat celý týden, bohužel bez úspěchu. Pokud požadujete jinou dodací adresu než je v objednávce, či konkrétní čas doručení, je potřeba nám toto oznámit.

• Zboží je vyrobeno z dosti nekvalitního dřeva.