• Nic jsou to podvodníci.Poslal jsem peníze předem, což se ukázalo jako pěkná blbost
    • Nesolidnost jednání a neuvěřitelná drzost.

• Nekomunikace a nedodání zboží

• dodací lhuta neodpovídá podmínkám v obchodních podmínkách uvedených na stránce.
    • není možno sledovat stav objednávky.

• 1.naprosta absence komunikace, na maily nereaguje, telefon - mobilni nekdo zvedna az tak na desaty pokus anebo vubec
    • 2.zadna sebereflexe - pri nekolikanasobnem pochybeni pracovnice neprojevila ani litost, ani nevyjadrila zdvorilou omluvu

Chtea jsem koupit zbozi, ktere v jinych obchodech nenabizeli, ale tento obchod, i kdyz jej nabizel a nechal si dopredu zaplatit, zbozi take nemel, a na urgence sliboval a sliboval, a stejne nic nedodal. Po 6 tydnech jsem objednavku zrusila a ted cekam na to, jestli poslou penize zpet.

• dobré ceny
    • navým

je to velmi dobrý přehlední obchod.

• výhody žádné
    • Bohužel budu pravděpodobně řešit tu stejnou situaci, co ostatní recenzenti. Zboží jsem si objednal, zaplatil, nic nepřišlo, nidko nereaguje ani na emaily, na telefony. Neprofesionalita a zlodějna...

Zde si určitě nic nekupujte. Je to nějaký podvod a recenze ostatních kupujících to jen potvrzují. Opravdu netuším, zda se mi podaří dostat vůbec zboží a již zaplacené peníze.

• objednávku jsem provedl, během týdne na ni nikdo nereagoval, telefony nikdo nezvedal tak jsem objednávku zrušil a objednal jinde.

Nevím třeba jsou na dovolené:D

• Obchod nekomunikuje, objednávka nedorazila.

Velmi nedoporučuji nákup v tomto obchodě!

• Obchod nekomunikuje, na zaslany pisemny dotaz nereaguje, je obtizne se dovolat, kdyz se to podarilo ke slibenemu provereni dostupnosti stejne nedoslo.
    • Zboží objednáno, ale nedorazilo. Do e-shopu jsem volal a zaslal znovu objednávku, zboží znova nepřišlo. Nekomunikují.

Můj první nákup na tomto e-shopu. Má první zkušenost je špatná, takže nedoporučuji. Je těžké se dovolat na provozovatele a když se dovoláte, tak nemají vůbec přehled o objednávkách.

• absolutní nekomunikace

• žádné jsem neměl možnost zjistit
    • Žádná komunikace

Týden jsem se snažil komunikovat mailem, mobilem, nic, na maily neodpovídali a na mobilu se každý den objevovalo hlášení: "nyní nemůžeme volat, zavoláme později", nikdy nikdo nezavolal, tak jsem je poslal do p....e! A oni to naštěstí zrušili.

• zboží nedorazilo

Zboží nedorazilo, ani po 10 dnech není vůbec jasný stav objednávky.

Nedoporučuji zde vůbec nic objednávat.

Objednáno před 10 dny-do teď nedoručeno!
    Na telefony nereagují!!
    Hrůza. O zboží už snad ani nemám zájem.

• Mnou objednané zboží po čtrnáct dnech nedorazilo a na žádost o zrušení objednávky či předchozí dotazy ohledně délky dodací lhůty nikdo nereagoval.

Nedoporučuji zde nakupovat.

• Naprosto nekomunikuje se zákazníkem ani po urgenci se neozvali a to jsem chtěl pouze drobnost za cca 300kč

Zboží zatím nedorazilo

• Obchod má uvedeno, že zboží má skladem, přičemž po minimálně 10 dnech se ani neozval, že si můžu zboží vyzvednout. Do dnešního dne jsem objednané zboží neobdržel.

Ne nikdy už u tohoto obchodu nenakoupím. NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD.

• Žádné
    • Žádná komunikace se zákazníkem.

Ve firmě nikdo nebere telefon. Po X pokusech o spojení z mé strany jsem se sice dovolal, ale nikdo mi nedokázal sdělit, kdy vyřídí moji objednávku. Ani po 10ti dnech.

• Žádné - cena srovnatelná, jen byli první...
    • Celý obchod je jedna velká slabina.

Nedoporučuju - nevím jak může tak to vůbec nějak fungovat. Tedy jestli funguje...