• Absolutně nic
    • Tato firma vůbec nekomunikuje. Při koupi chemie do auta jsem zjistil, že je zfalšovaná doba spotřeby o 5 let!!! Tady nic nekupujte!

Za touto firmou stojí podvodník!

• ha-ha-ha...
    • Strašné, strašné, strašné... Kdo nakupuje tady je čistý blázen.
    • Žádná komunikace, žádné info a žádné zboží REÁLNĚ skladem.

Kdyby se dalo hodnotit na 1% dal bych a ještě bych přemýšlel, jestli si to vůbec zaslouží.... A ty pozitivní hodnocení na 100% předpokládám psali zaměstnanci pod nátlakem ... že.... NIKDY VÍCE!

• - žádná komunikace, na webu můžete přímo napsat dotaz, ale vůbec se neobtěžují odpovědět
    • - zaplaceno přes Paypal, ale zboží zatím nedorazilo, je to 12 dnů, vše bylo skladem a garantují odeslání 1-3 dny od objednání.

Tento obchod opravdu už nikdy víc

• celkem rychlé dodání, asi za 4dny
    • Nulová komunikace

Objednal jsem si nosiče, bohužel na auto s hagusy, místo bez hagusů. Prodejce jsem požádal o výměnu s tím, že bych veškeré náklady na dopravu zaplatil> PRODEJCE SEMNOU VŮBEC NEKOMUNIKUJE!
    Nevybíral jsem podle ceny (jinde byly stejné nosiče i levnější), přesto přístup velmi špatný.
    Tento e-shop bych rozhodně nedoporučil

• teď už nic
    • rozesílání spamů, které porušují zákon
    • absence komunikace

U této firmy jsem udělal jednu objednávku a zároveň poslední.
    Od doby, kdy jsem ji udělal, uběhlo pár let a do mailboxu mi přistál newsletter. Newslettery nečtu, když něco chci, tak si to najdu a tak zkouším najít odkaz pro odhlášení odběru, nebo informaci, jak se to dělá a nic nenacházím. Aha, takže porušení zákona. No dobře, napíšu jim maila ať odstraní můj email z databáze newsletteru. Žádná odpověď - teda vlastně odpověď přišla v podobě dalšího newsletteru o pár dní později. A nejen jednoho - nevím, jestli se jim zbláznil robot, nebo to udělali naschvál, ale během hodiny mi přišlo dalších 7 mailů. Jako reakci jim napíšu dalšího maila a myslíte, že přišla nějaká odpověď nebo omluva? Takhle teda ne, pánové. U solidní firmy si představuju jiné jednání a jejich další maily jsou odkázány do spamu.

když chce někdo druhovýrobu a píčovinky ok ale jinak něco pořádného pro auta tam nelze najít. OBCHOD URČEN JEN PRO TUZINGÁŘE

• -rychlost dodání
    • -kvalita
    • -velmi doporučuji
    • -jen jsem neobdržel info o expedici zakázky ale to mi tak nevadí

Dobrý obchod, je ověřen budu dále využívat

• nízké ceny
    • rychlé doručení
    • přístup k zákazníkům
    • poněkud více nabízených položek, jež nejsou skladem a u nichž není známa dostupnost

Na obchod jsem natrefila náhodou, když jsem hledala hezké, ale přitom levné, potahy na přední sedadla. Cena byla vskutku nízká, skoro až podezřele. Dnes, když už potahy mám, říkám - za ty peníze je to skoro zadarmo. Objednala jsem i něco málo navíc a řekla si, že to risknu. Risk byl v tomto případě zisk. Zboží jsem dostala do dvou dnů, krásně zabalené, navíc s dárkem - vůní do auta - a poděkováním.
    Ze své zkušenosti mohu nákup u Hobbycar doporučit.

• Supr obchod, komunikace OK, žádné problémy

Výborný sortiment, suoper komunikace před nákupem, dobré ceny. Doporučuji.

• kvalita
    • zbytečně balili dvě věci zvášť, ale za jedno poštovné takže v pořádku.

Obchod mohu jen doporučit.

• okamžité zaslání
    • spolehlivost
    • hezké zboží

S obchodem jsem byla velmi spokojena!

• skvělá komunikace, poradili mi s výběrem nosičů kol na auto. Zboží skladem, druhý den doručeno. Nejlepší e-shop v auto sortimentu. Všem doporučuji.

za 1

• Rychlost dodání,komunikace,kvalita výrobků.

Zajímavé zboží,konkrétně Ed Hardy auto doplnky.Koupila jsem si potahy,koberce,brašnu a chladící tašku.Jsem spokojená.Zboží odpovídá vyobrazení,a popisu kvality.
    Můžu jenom doporučit!!!!

• ochota
    • sortiment

vyskytnuvsi se problem (praskla patka u pricniku) byl rychle a bez problemu vyresen vymenou