• Pan Macháček nezvedá telefony, neodepisuje na maily
    • Na dveře čekáme již 7 měsíců
    • Když dveře přišly, přišel špatný zámek ( reklama prý bude trvat 7-14 dni) již budeme čekat 3 týden

Pokud chcete v klidu bydlet a nemít strach z toho, že vám třeba do bytu či baráku někdo leze, určitě si dveře objednejte někde jinde !

• Kvalita dveří a cena
    • Zabalení zboží
    • Komunikace nebyla 100% - nevolat už v pátek po obědě :-D

Opravdu mě překvapila kvalita dveří, vypadají velice bytelně a mají moc hezký dekor a pokud je zavřete dobře odhlučňují (což dost oceňujeme), skvělá cena dveří - 2.200,-/ks (ty samé v Bauhausu více jak 3.000,-), dveře byly i velmi dobře zabalené a došly v bezvadném stavu.
    Zboží objednáno 23.12., dodáno 18.1.

• Nevidím žádnou
    • komunikace
    • zaměstnanci

Totálně neschopný obchod a zaměstnanci. Objednávka provedená 9.6, 10.6 email o způsobu doručení kde jsem obratem potvrdil zaslání na adresu. Gabriela Liscová označená jako obchodní zástupce evidentně klienta neřeší a nečte emaily. Po 11-ti dnech jsem se informoval na svou objednávku kde se omluvila (email se žádosti o doručení nečetla). 21.6 jsem obdržel email že další den posílá spedicí Top trans a doručení další den tedy 23.6. Dnes je 24.6 a zboží nikde. Vědět že má objednávka se bude dnes už 15 dnů vyřizovat tak do toho obchodu nikdy nevlezu. A vzhledem k pátku je pravděpodobné že objednávka bude doručená až v dalším týdnu :-( Rozhodně nedoporučuji někomu nakupovat.

• Někdy dražší poštovné, než samotné zboží
    • zboží 35 korun
    • doručení 199 korun

ok

Něco obědnáte, domluvíte a ono to neplatí? Chtěl jsem zboží vyzvednout osobně, před 14 dny. Dodneška nevím, zda si mám objednat jinde? Po telefonu, není problém s ničím........

• v OBI nám poradili Váš internet obchod
    • boli ste jediný, kto ponúkal nami žiadaný tovar
    • slabo zabalený tovar, prišiel poškodený

uvedené vyššie

• ušetřím 40 % než v jiném obchodě

levné zboží

• Přijatelné ceny
    • komunikace o stavu objednávky-žádná zpráva o odeslání a přibližného dne doručení zboží
    • celkem nepříjemná paní na telefonu zákaznické linky

V obchodě jsem nakoupila kvůli přijatelným cenám a dobrému výběru z pohodlí domova. Škoda, že pobočka pro osobní převzetí zboží je tak daleko.

Meli presne ty dvere, ktere jsme si vybrali v jinem obchode, ale ten je jiz nebyl schopen dodat. Operativni komunikace, dodrzena dodaci lhuta, jsme spokojeni .-).

• přehlednost,super ceny

velmi spokojena ,velky výběr ,dobré ceny

• Rychlost a spolehlivost

Doporucuji

• Dobre ceny
    • Nevim

Rychle jednani

• Ochota a rychlá komunikace.

Doufám,že kvalita zboží bude odpovídat reklamě.

• Dobrá komunikace, rychlá doprava.
    • pro mně nic

V obchodě reagovali okamžitě na objednávku i na můj požadavek na změnu dopravy.

• sortiment, rychlost jenání
    • nevšiml jsem si

Doporučuji, ostatním co nakupují podobné zboží. bezproblémový, rychlý, profi přístup

• V mém případě VELICE NEKVALITNÍ ZBOŽÍ

Můj nákup , sádrový obklad stěn ( od STEGU , COLORADO ) asi stopadesátá třída kvality , obkladač musel každý z obkladů dobrušovat čistit , dorovnávat no hrůza , výroba Polsko .
    už NIKDY !!! . DOPORUČUJI SI PROHLÉDNOU NEŽ KOUPÍTE !!! . Bohužel prodejna a sklad je jinde , takže nejdříve platíte a pak jdete vyzvednout , prodejna vypadá také jinak než na e-stránkách . Již jsem nemohl vrátit , obkladač v dobrém úmyslu již část nalepil.
    R.K.

Jsem spokojena s kvalitou zboží a rychlým dodáním.