Výhoda

• velký výběr
    • Nezačištěné výrobky
    • Účtování plné délky za cm navic
    • Účtování každého řezu

Reakce obchodu HK Zábradlí s.r.o.

Velice Nás mrzí vaše hodnocení, ale věřte, že ze zkušenosti začišťování výrobků se dělá při samotné montáži. Při prozkoumání Vaši objednávky, nebylo účtováno nic navíc než zboží co jste si objednal a osobně vyzvednul.

• Velice rycle připraveno k odebrání zboží.

• zábradlí bylo špatně zabalené a trubka přišla na jedné straně zdeformovaná

Reakce obchodu HK Zábradlí s.r.o.

Dobrý den, zábradlí bylo zabaleno standardně ve dvojobalu a na koncích bandáž. K deformaci došlo dopravní společností při překládce zboží. Dle obchodních podmínek si zákazník musí zboží převzít a svým podpisem dopravci stvrzuje, že zboží je v pořádku. V opačném případě lze můžeme zboží reklamovat u dopravce a zaslat obratem nové zboží.

• Rychlost, vstřícnost a rychlé vyřízení objednávky

• bez starostí se sháněním a dopravou

• Kvalita zboží je horší
    • Neúplné balení

Hliníkový sušák jsme objednávali už podruhé, jelikož jsme nic podobného na trhu na kulaté madlo balkónu nesehnali. Na jaře přišlo balení ze dvou kusů k sešroubování. Nyní dorazil jeden výlisek, navíc nekompletní. Do konzolí se vkládá gumová vložka, která má zabránit prodření šnůry, tato chyběla. Samotná šnůra je v horší kvalitě. Jelikož si firma nekontroluje dodávku, přišla nám faktura přeprodávaného zboží, kde cena teprve odpovídá stávající kvalitě. Příště bych si přišetřila a sušák si nechala vyrobit.

• rychlost,solidnost
    • není

bez výhrad

bez výhrad

S tímto obchodem jsem naprosto spokojen,přehledné webové stránky,rychlost dodání,kvalita dodaného materiálu.Doporučuji.

Rychlé dodání.

• Vše na jedničku. Velmi rychlé a seriozní jednání.